TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 39. nedēļas 2007 video ir...


39. nedēļas 2007 video ir...

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Gaidot La Traicion, atcerēsim Mario un Dannu kopā...

0

2

Ai, noskatījos - tik skaisti!!!  :heart:

0

3

jauki, pattiesām jauki, nu tas ir tik jaukim ka ieliki, un jauki ka gaidos la traicion

0

4

nu man ar patīk šis video. Viņi patiešām sader kopā... :D

0

5

albalonga написал(а):

nu man ar patīk šis video. Viņi patiešām sader kopā...

numan jau vienmēr licies ka šis mežonis sader kopā ar šo harmonisko dāmu

0

6

pinocchio написал(а):

numan jau vienmēr licies ka šis mežonis sader kopā ar šo harmonisko dāmu

:rofl:

Bet tā jau patiesībā arī ir. Viņi lieeeliski sader kopā. Un atkārtoti to redzēt La tracion man būs gluži kā paradīze. bet tas nu ir jāsaka pavisam godīgi - Pdg visi galvenie pāri kopā saskan un izskatās vienkārši dievīgi. Protams šos abus ieskaitot. Piedodiet man ECDD, bet man Mario tomēr patīk labāk ar Dannu...  ;)

0

7

danna написал(а):

Piedodiet man ECDD, bet man Mario tomēr patīk labāk ar Dannu...

Pievienojos. Man Lore piemēram vislabāk patika ar to, vot bļin - mana atmiņa. Nu vai nav vienalga, kā viņu sauc - ar to džeku, ar kuru viņa bija Ladren de Corazones. Fantastiski un tādas dzirkstelītes. A Mario spēju paciest tikai ar Dannu... :rofl:

0

8

albalonga написал(а):

A Mario spēju paciest tikai ar Dannu...

Paciest? Tev ir TĀDA nepatika?
Mīļākais aktieris viņš gan man nav, bet kā redzējāt topā gan iekļuva, bet laikam jau gan pateicoties tobrīd valdošaji mania melanholijai par Pdg un manzajām aktieru zināšanām.  ;)

0

9

Jā, man Mario nepatīk. Neko tur nespēju padarīt... :/

0

10

danna написал(а):

Piedodiet man ECDD, bet man Mario tomēr patīk labāk ar Dannu...

Nu - ar Dannu neesmu viņu redzējusi vairāk kā foto, bet... Priekš manis Izabella un Salvadors ir ideāls pāris... visādā ziņā - izskatā, kā varoņi.. :)

albalonga написал(а):

Nu vai nav vienalga, kā viņu sauc - ar to džeku, ar kuru viņa bija Ladren de Corazones.

:D Mjāāā.. vot šo seriālu ar vēl neesmu redzējusi.. un patiesībā bieži piemirstu par viņu.  :blush:  ak, bet gribu redzēt.. :)

Nju jā, man arī Mario ne ļoti patīk.. Lai gan ecdd jau lbāk nekā "Mežonīgajā kaķē". :D Nu jā - ar Lorēnu man viņš patīk un ļoti mīļš, bet nu nav kā ar Islasu (Renso)  vai Kolungu. :D

0

11

Paloma написал(а):

Priekš manis Izabella un Salvadors ir ideāls pāris...

man tāpat°!! wnk ideāls pāris!!! bet man jau arī patīk kā izskatās Danna ar Simarro - arī ļooti jauks pāris :)

0

12

Nuj āā, man arī pa'tik kā viņi izskatās - īpaši pēc tā video!! Nu ok - mums ir savi ideālie pāri ar Simarro. :D

0

13

mjā, brīžiem šajā klipā viņš pārāk atgādina Salvadoru un tad rodas tāda kā greizsirdība :D bet nju klips ir ļoooti skaists, un tēlo viņi arī saderīgi, skaisti :) tik forši :) romantiski  :heart:  jau šajā klipā man danna paspēja iepatikties :D

0

14

Paloma написал(а):

Nu ok - mums ir savi ideālie pāri ar Simarro.

Nu man jau sanāk līdzīgi. Ar Lorenu - nenoliegšu, ka viņiem bija īpāša ķīmija. Saskanēja.
Bet ar Dannu vēl ķimiskāk. Ak, tie skatieni. Un netraucē pat tas, ka Mario ir garTeikšu tā - no visiem viņas bijušajiem partneriem. Patiesībā man jau jāsaka, ka ar partneriem viņai vispār nav paveicies. Tad vecs, tyad nesmuks, tad tāds īpatnējs. bet tam pa vidu - Mario. Ar kuru viņaii ir īpaša ķīmija. Nu tā lielais kauslis un elegantā romantiskā dāma. Gan pēc skata, gan pēc lomām.

aNgeL написал(а):

tad rodas tāda kā greizsirdība

Nu ko lai saka - Pasion de gavilanes un Juans bija pirmais.
:rofl:

aNgeL написал(а):

jau šajā klipā man danna paspēja iepatikties

Un tas vēl pieplusoja manu labo garījo. PRIEKS, ka tā.

0

15

danna написал(а):

Nu ko lai saka - Pasion de gavilanes un Juans bija pirmais.

tas gan! man vēl joprojām žurnālā ir neliels apraksts par šo seriālu no tā gada, kad viņš tika filmēts, un man jau tad gribējās to redzēt :) wnk es Simarro neesmu pieradusi redzēt kā Huanu, man viņš ir kā Salvadors, tad nu tā arī sanāk, bet abiem šiem varoņiem ir arī daudz atšķirību, un tas ir jauki :)

danna написал(а):

Un tas vēl pieplusoja manu labo garījo. PRIEKS, ka tā.

man arī prieks :)  :rose:

0

16

aNgeL написал(а):

wnk es Simarro neesmu pieradusi redzēt kā Huanu, man viņš ir kā Salvadors

Nu es takal vienmēr vinu asiocēšu ar Huanu. Kaut cītīgi skatījos arī ECDD. Huans bija pirmais un neaizmirstamākais. Pat pirms tam redzētā Gata Salveje nedod nekādu iespadu. Tur man viņš ļoti nepatika. Vienmēr kad lasu, dzirdu viņa vārdu iedomājos kā viņš it kā PDG to māju "cēla" saskatījās primo reizi ar Normu un sev raksturīgi bieži kreklu vilka nost, vai arī zirgam mugurā, vai pirmo reizi ar Huanu Dāvidu rokās - ai, sanāca tāāāāda nostaļģija. Nu piln'igi un tikai ar momentiem no PDG.

0

17

danna написал(а):

sev raksturīgi bieži kreklu vilka nost,

oj, tas laikam tiešām viņam raksturīgi :D

danna написал(а):

ai, sanāca tāāāāda nostaļģija. Nu piln'igi un tikai ar momentiem no PDG.

bet tas ir jauki, pat ja domas mums šķiras, taču izjūtas par aktieri līdzīgas :D

0

18

aNgeL написал(а):

bet tas ir jauki, pat ja domas mums šķiras, taču izjūtas par aktieri līdzīgas

nu jā. Un tagad valdos, lai neklejotu youtubē. Tā gribas atgriezties PDG.

aNgeL написал(а):

oj, tas laikam tiešām viņam raksturīgi

Nu PDG sākumā īpaši izteikt. Tur viņi, maiznieki būdami, cēla māju un, protams, saulītē karsti - jāizģērbjas.  :haha: Un visi trīs brāļi tā bieži darīja. Nu tas jau droši vien bija tāds papildus triks sieviešu-skatītāju piesaistīšanai.

0

19

danna написал(а):

Un tagad valdos, lai neklejotu youtubē.

:rofl: sakārdināsim Tevi :D

0

20

aNgeL написал(а):

sakārdināsim Tevi

Nu nepielauzīšos. Visamz šodien ne.  :D Citu dienu atgriezīšos un izbaudīšu PDG.
Man rīt ekonomika kontroldarbs par kuru pārējās klases, kas rakstīja teica - murgs. Skolotājs tikai šogad pirmo reiz mūžā sāk tā pa īstam macīt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 39. nedēļas 2007 video ir...