TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 221 страница 233 из 233

221

Julia написал(а):

es nevaru excelii darbu izdariit.... laikam galiigi blonda paliku!!!

Moš es varu palīdzēt, ja vien tu man paskaidrosi, ko īsti vajag un atsūtīsi, kas un kā...

A bildēm tak pati tēmu izveido Draugu forumā...

0

222

albalonga написал(а):

Moš es varu palīdzēt, ja vien tu man paskaidrosi, ko īsti vajag un atsūtīsi, kas un kā...

da nee... tas ir ilgi. netaisos tevi ta mocit.. groziishos pati. paldies :)

albalonga написал(а):

Draugu forumā...

draugu forumaa? tas ir draugiem.lv???? a kapec tur? labaak te kaut kur... pfffffffffff......

0

223

Julia написал(а):

draugu forumaa? tas ir draugiem.lv???? a kapec tur? labaak te kaut kur... pfffffffffff......

Hei, hei - a vai ta tev nav redzams Draugu forums biki zemāk???

0

224

albalonga написал(а):

Hei, hei - a vai ta tev nav redzams Draugu forums biki zemāk???

paga... es laikam paliku pavisam blonda!!!!

par ko tu runaa?  :blink:

0

225

aaaaaaaaaa

uzhe BRUNETKAI STALA!!!!!!!!!!!!!!!

:rofl:

prozrenija prishlo!!!!!!!!!!

0

226

Julia написал(а):

bet gribu redzeet pinocchio bildes

albalonga написал(а):

nu tas pinocchio jāprasa - viņai slinkums uznācis... A tu vari savas likt...

nu pinocchio tiešam, baren sliks gribu redz'ēt tavas vbildes mošk uznāks iedvesma redzot salikt arī tās kas ir pie manis
bet man tiktiešam šodien slinkums ko lādēt, šodien nesmu nekādas bildes meklēsjui un nevienu pašu arī nesmu iel''adējusi tā kā slinkums uzvar parasti gan ja man ir slinkums tad lādēju bildes bet šoreiz slinkums uznācis tieši virsū bilžu likšani

0

227

pinocchio написал(а):

gribu redz'ēt tavas vbildes mošk uznāks iedvesma

man nav labu bilzhu... man taas pashai nepattik...
kaut kaadas stipri banaalas un nekaadas... :D a viss taapeeec ka es negribeeju focheet tajaa dienaa... un veel jovairaak aizeenot tevi. jo tu tak bija galvenais fotograafs, nevis es... es taaa tikai....

0

228

Julia - lai kādas bildes tev būtu, es tās gribu redzēt! Varbūt pat kādā no manis kas vairāk redzams par roku. :D

0

229

ja, manupraat tu esi 2 bildees...
nu, maneejaas bildees ir tikai sejas...  nesagatavotaas sejas...  :rolleyes: manis pashas tur nav.. aa vel ir arii sniegaviiri :D

gribeeju bildes ielikt, bet nezinu kaapeec tas likaas vai baigi mazaas vai baigi lielaas ....... ai, viss es piekusu..  :dl:  :blink:

0

230

Ev, nu ieliec - es pat tēmu tev speciāli izveidoju :D

0

231

Julia написал(а):

gribeeju bildes ielikt, bet nezinu kaapeec tas likaas vai baigi mazaas vai baigi lielaas ....... ai, viss es piekusu

nu uz mazajām ja tu lāde "vis ko tu vari ielādēt"tad ir jāuzklikškina un tad atvērsies lielas un no digitālajiem tās vismaz mūsu ilžu lielums ir vislabākias citādāk ir daudz daudz par lielu un tad jau katrs redz grib vai negrib palielinā
nu bet no dititālā bildes lādēt lapās ir lielāks čakats
pirmkārt lēnāk lādējas
otrkārt 2reizvaiŗak cākarējas
un tajā laikā vis ko tu vari darīt ir nojūgties

Julia написал(а):

man nav labu bilzhu... man taas pashai nepattik...
kaut kaadas stipri banaalas un nekaadas...  a viss taapeeec ka es negribeeju focheet tajaa dienaa... un veel jovairaak aizeenot tevi. jo tu tak bija galvenais fotograafs, nevis es... es taaa tikai....

bija gan tev labu
ir labas tās kur nesmu es
nu man gan tā nezunak bet parasti standartfoto dodu cietiem bildēt
nu es tak nebijua galvenais fotogrāfs
pati tak redzējiko es bildēju

0

232

pinocchio написал(а):

bija gan tev labu
ir labas tās kur nesmu es

par laimi, tu esi vairakajaas fochenees :rofl: jo tu tik fochee visus un visu...a negribi lai tevi fochee... tad es par spiiti focheeju tevi!!!

pinocchio написал(а):

un tajā laikā vis ko tu vari darīt ir nojūgties

es jau nojuudzos

pinocchio написал(а):

pati tak redzējiko es bildēju

zinu, ko tu bildeeji.... bet tik un taaa...
tur tak Paloma ar taveejo fochuku arii ko bildeeja. tad tu arii saliec visu to labaako no sevis un no vinjas

0

233

Julia написал(а):

par laimi, tu esi vairakajaas fochenees  jo tu tik fochee visus un visu...a negribi lai tevi fochee... tad es par spiiti focheeju tevi!!!

tas nav jauki
katrā zinā bildes būs daudz labākas ja es nogrizīsu sevi tajās kurās esmu
labi vi pietike ši tēma tād varen virspusēja

Julia написал(а):

es jau nojuudzos

nu un man ir vēl daudz daudz daudz vairāk bildes
un visas piedodiet bet likšu sepija, laikam visas

Julia написал(а):

zinu, ko tu bildeeji.... bet tik un taaa...

nav godīgi - šmaucies

Julia написал(а):

tur tak Paloma ar taveejo fochuku arii ko bildeeja. tad tu arii saliec visu to labaako no sevis un no vinjas

kautkad salikšu pacentīšos salikt, bet ne no rīta, būs jāmācās

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...