TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 40. nedēļas 2007 foto ir...


40. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Fernando Colunga Kartajenā filmējot Pasion epizodes tika mazliet paintervēts un ar saulesbrillēm uz acīm atzina, ka ļoti, ļoti grib kļūt par tēvu...

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

No cilvēka, kurš strādā Antulio Jimenes Pons (galvenais TV Azteca producents) es uzzināju, ka ir tāda TV Aztecas aktrisīte - dubliere SHIOMARA MANRIQUEZ, kura visu laiku dikti grib filmēties, bet viņu nelaida, tomēr ar Silvijas Navarro aiziešanu runā, ka viņai dos iespēju. Runā, ka šī aktrisīte ir noslēpumainā Fernando līgava... Viņas bildi nekur nespēju atrast un neviens nevarēja man palīdzēt.

0

2

aaaaa.... Kolunga kruti shasnji ar kaut kaadu aktrisiiti...  :bail:  shausmas.... nu lab, iespeejams vinja tam davas berninju, kas to lai zin :D

lai veicaas abiem :)

0

3

Kas tas par  - ar kaut kādu aktrisīti? :D Nu un, ka atrisīte? Nu es jau tikai ceru, ka viņiem viss izdosies. :D

0

4

ak, mans mīļais Kolunga  :heart:  :heart:  :heart:  kaut nu viņam viss izdotos ar to aktrisīti !!!!

0

5

Šo interviju jau redzēju pirms kādiem 4 mēnešiem!!man patīk kā viņš šiet izskatās!!!!

0

6

albalonga написал(а):

tomēr ar Silvijas Navarro aiziešanu

Vai Silvita vairs nefilmēsies?  :O  Talija atgriežas, bet viņa aizej? :(
Foto - super!!! ;)

0

7

Paloma написал(а):

Nu un, ka atrisīte? Nu es jau tikai ceru, ka viņiem viss izdosies.

da man jau vienalga... tieshi otradi, ja vinjsh grib but laimigs lauliba, tad vajag sievu, kura nav slavena, u vismaz ljoti slavena... jo ja sieviete slavena un ietekmiiga... nu nebuus vinjai laika ne viram, ne gimenei, ne bernam... da nekam, tikai savai slavai, zhurnalistiem, savam izskatam, fotografiem un faniem.... tas taa diemzheel ir...

tapec, es tikai par ja kaada slaveniiba atrod sev neiipashi slavenu otro pusiiti... tad daudz vairaak ceriibu uz laimiigu un ilgu lauliibu un kopdziivi ;)

0

8

rubi написал(а):

Vai Silvita vairs nefilmēsies?

Silvija ir aizgājusi no TV Azteca...

0

9

Nu man jau tikai būtu prieks, ja viņš beidzot aprecētos.
Ilgi jau meklē līgavu un vairs nekāds jauneklis arī nav.
Bet laimi - nenoliedzami, pelnījis.
:D

0

10

albalonga написал(а):

Silvija ir aizgājusi no TV Azteca...

un uz kurieni atnaaca? eh, man vinja patiik.... nebuutu pret vinju atkal redzeet kaut kur

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 40. nedēļas 2007 foto ir...