TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 45. nedēļas foto ...


45. nedēļas foto ...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

nu danna prieksam un latraison gaidītājiem

http://i034.radikal.ru/0711/d2/11d21bdf4a0c.jpg
http://i020.radikal.ru/0711/89/6b50b58dc883.jpg

0

2

Oj, paldies, smuka kā jau parasti...

0

3

tiešām smuka :) :) :)

0

4

Pēdējā laikā viņa kļūst tāda kā šikāka. Ne vairs tas izteiktais latīņu izskatas, bet tāds vai Holivudas šiks un vienmēr esošā elegance.
Bet neteikšu,ka man nepatīk.
;)

0

5

albalonga написал(а):

Oj, paldies, smuka kā jau parasti...

naaaaaaaaaaaaav par ko man bija liels prieks izdarīt ko vairāk nekā vinkāršu bilžu likšanu

danna написал(а):

Pēdējā laikā viņa kļūst tāda kā šikāka. Ne vairs tas izteiktais latīņu izskatas, bet tāds vai Holivudas šiks un vienmēr esošā elegance.

nu jā laikam ar pason de gavilanes meiteni jau vairs nesalīdzinās bet tas parāda tikkai viņas pacēlumuarī karjeras ziņā jo pēc šim reklāmām...

danna написал(а):

Bet neteikšu,ka man nepatīk.

nu to jau laikam neviens no DANNAS par DANNU negaida

0

6

danna написал(а):

Pēdējā laikā viņa kļūst tāda kā šikāka. Ne vairs tas izteiktais latīņu izskatas, bet tāds vai Holivudas šiks un vienmēr esošā elegance.
Bet neteikšu,ka man nepatīk.

jaaa.. es jau knapi vinju paziit varu...  :wacko:

nu bet ja... ir gan skaista ;) un jauns stils man patiik, tikai ka teicu, knapi jau paziit varu

0

7

Julia написал(а):

jaaa.. es jau knapi vinju paziit varu...   
nu bet ja... ir gan skaista  un jauns stils man patiik, tikai ka teicu, knapi jau paziit varu

nu cik esmu redz'e'ju bildes no viņas ikdienas viņa ir tā pati vecā latīņamerikāņu danna
bet vienkrāši reklāma prasa savu

0

8

Jā, Danna tiešām ir ļoti skaista... ;) Bet man viņa vairāk patīk ar viļņainiem matiem. :) 1. fotogrāfija man patīk vairāk, tikai tai ir 1 mīnuss - Danna ne īpaši skaisti apsēdās, tāpēc izskatās it kā viņa ir stāvoklī... :/

Отредактировано rubi (06.11.2007 21:43)

0

9

rubi написал(а):

1. fotogrāfija man patīk vairāk, tikai tai ir 1 mīnuss - Danna ne īpaši skaisti apsēdās, tāpēc izskatās it kā viņa ir stāvoklī...

tik piekasiigi tie fani!!!!! :rofl:

0

10

rubi написал(а):

1. fotogrāfija man patīk vairāk

Man drīzāk 2.. :)  Noslēpumaināka, mistiskāka... :D

0

11

Man viņa 2. fotogrāfijā atgādina Annu Seradilju... :) Pati nezinu kāpēc... ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 45. nedēļas foto ...