TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 12. sērija - Ricardo solījums mātei pirms nāves


Pasion 12. sērija - Ricardo solījums mātei pirms nāves

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Šausmas, man tā apsēstā vecene besī āra. Man Timoteo tīri jauki patika - baigais večuks bij... :rofl: Bet nu šīs viņa mātes stulbās apsēstības ar atriebību dēļ, Ricardo dosies pie Kamilas. Urrrāāāāāā.... Ak, kaut es ātrāk spētu uz priekšu skatīties!!!! Vienmēr visās novelēs neinteresantās lietas uz prieksu tinu, bet te pilnīgi neko - neko negribu palaist garām - man tik interesanti. Šausmas - albalonga jūdzās...

0

2

albalonga написал(а):

Bet nu šīs viņa mātes stulbās apsēstības ar atriebību dēļ, Ricardo dosies pie Kamilas.

Bet viņš Kamillai neatriebsies tieši otrādi viņš viņai palīdzēs!!!!

albalonga написал(а):

Vienmēr visās novelēs neinteresantās lietas uz prieksu tinu, bet te pilnīgi neko - neko negribu palaist garām - man tik interesanti. Šausmas - albalonga jūdzās...

Man jau baigais prieks, ka tev patīk, nevarēju iedomāties, ka tev tik ļoti patiks!!!
Man jau vispār i telenovele patīk un ja viņā vēl ir Kolunga....................!!!!!!!!!!Man pat Suzanna neliekas tik slikta kaut arī no sākuma domāju, ka viņa visu izbojās!!!!

0

3

Nu es brīnos pati par sevi. Es raudu! Skatos sērijas beigas, kur Kamila un Santjago satiekas un raudu! Tik aizkustinoši... Tik skumji un skaisti.... Tas viss - viņu likteņi, tā laika paražas un likumi... Tik skaisti, tik interesanti. Un pie tam ņemot vēra, ka Rulli un Gonzalesa man riebjas... (Labojums - agrāk riebās, bet Pasion visu izmaina). Ak, dies, mary, kur gan es agrāk biju. Šausmas - tik sen nav bijušas tik fantastiski spēcīgas emocijas kādu noveli skatoties... Ai, mīlulīt, man Kolunga nekad īsti nav paticis, bet Pasion patiesi ir Pasion - ierauj tevi un viss... Oj, labi, atgriežos pie video, asaras slaukot...

0

4

albalonga написал(а):

Ai, mīlulīt, man Kolunga nekad īsti nav paticis

To es zinu!!Katram cilvēkam ir savas domas!!Man viņs patīk tev nē!!nekas!!!

albalonga написал(а):

Pasion patiesi ir Pasion - ierauj tevi un viss...

Ar mani ir tieši tāpat!!!!!!

albalonga написал(а):

Nu es brīnos pati par sevi. Es raudu! Skatos sērijas beigas, kur Kamila un Santjago satiekas un raudu! Tik aizkustinoši... Tik skumji un skaisti.... Tas viss - viņu likteņi, tā laika paražas un likumi...

Tas bija ļoti aizskustinošs moments!!!!es, kad skatījos mani  tas tā aizskustināja!!!!!!

albalonga написал(а):

Un pie tam ņemot vēra, ka Rulli un Gonzalesa man riebjas... (Labojums - agrāk riebās, bet Pasion visu izmaina).

Pirmajās sērijās man Gonsalesa vēl nu tā bet teagad  jau ar patīk, nu nezinu Ruli vairs ne tik ļoti jau labāk!!!Bet cik lasīju par visu seriālu viņš tikai tagad ir tāds jauks bet kad kļūs bagāts tad pilnībā izmainīsies!!!!!

albalonga написал(а):

Oj, labi, atgriežos pie video, asaras slaukot...

ak es vairs nevaru man gribas atkal noskatīties tos kadrus lai būtu tādas pašas emocijas kā tev to visu skatoties!!!!!!!!

Man tiešām ļoti,ļoti liels prieks ka tevi viņš aizrauj tāpat kā mani!!!!

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Man tiešām ļoti,ļoti liels prieks ka tevi viņš aizrauj tāpat kā mani!!!!

Man arī!!!! :cray:

0

6

:kiss:

0

7

Tev ir ļoti,ļoti   foršs un dikti smuks paraksts Gabija un Pasion-paši labākie!!!!!!

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Gabija un Pasion-paši labākie!!!!!!

Tieši tā... :rofl:

0

9

Jebkurš cilvēks savai mirstošajai mātei apsolītu jebko,neticu,ka citos apstākļos Rikardo būtu pierunājams ,atņemt Kamilai mantojumu.Kā jau vairākas komentētājas pareizi piezīmēja ,Kamilas un Santjago atkalredzēšanās tiešām bija poētiski skumji aizkustinoša.Vēl tagad acupriekšā Santjago asaru pilnais skatiens ,ieraugot Kamilu.Bet viss kas notiek ,notiek uz labu,nevienmēr vajag skatīties atpakaļ.Protams ,ja kāds tieši tobrīd Kamilai būtu teicis,ka viņas dzīvē ienāks cits vīrietis,ko viņa iemīlēs vairāk par visu pasaulē,Kamila tam nekad neticētu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 12. sērija - Ricardo solījums mātei pirms nāves