TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Ines y Vasko(Pasion)


Ines y Vasko(Pasion)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Nu ko es tur varu padarīt - nu patīk man tas William Levy un viss. Nu dievinu viņu kopā ar Marianu Torresu Acorraladā - Larry un Gaby kopā ir kas maģisks. Bet nu te uzbāzuši viņam tos zirga astrus uz galvas - šausmas. Bet par spīti tam - nu patīk man tas uzdzīvotajs Vasko (izrunā kā Basko un man asociācijas ar Spānijas Baskiem :rofl: ). Nu a Inesi atveido Kika Edgar - arī redzēta aktrise. Viņa gan nav ne uz pusi tik jauka kā Mariana un neizskatās Williamam blakus tik jauki un tomēr man viņi patīk. Es ceru, ka galu gala Inese savaldīs savu vīriņu un panaks to, ka viņs viņu mīl. Nu patiek man šie sižeti... Lai gan tagad jau skumji un viņam ta sūda Ursula prātā...

0

2

albalonga написал(а):

Nu ko es tur varu padarīt - nu patīk man tas William Levy un viss. Nu dievinu viņu kopā ar Marianu Torresu Acorraladā - Larry un Gaby kopā ir kas maģisks. Bet nu te uzbāzuši viņam tos zirga astrus uz galvas - šausmas. Bet par spīti tam - nu patīk man tas uzdzīvotajs Vasko (izrunā kā Basko un man asociācijas ar Spānijas Baskiem :rofl: ). Nu a Inesi atveido Kika Edgar - arī redzēta aktrise. Viņa gan nav ne uz pusi tik jauka kā Mariana un neizskatās Williamam blakus tik jauki un tomēr man viņi patīk. Es ceru, ka galu gala Inese savaldīs savu vīriņu un panaks to, ka viņs viņu mīl. Nu patiek man šie sižeti... Lai gan tagad jau skumji un viņam ta sūda Ursula prātā...

Piekrītu!!!!!!!!

0

3

hihi, cik jauki, ka tu man piekrīti. Esmu tikusi līdz 36. sērijai. Tūlīt 37. skatīšos - pirmā nakts kopā... :give_heart:  :blush2:  Ai, cik gan viegli albalonga nojūdzas... :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

hihi, cik jauki, ka tu man piekrīti. Esmu tikusi līdz 36. sērijai. Tūlīt 37. skatīšos - pirmā nakts kopā... :give_heart:  :blush2:  Ai, cik gan viegli albalonga nojūdzas... :rofl:

Tu esi baigais malacis!!!!!Tev lielisksa Pasion bilde paraxtā!!!!!!Tici man tu neesi vienīgā kas nojūdzas!!!!!

0

5

oj, to bildi uzgāju netīšām - dievīga vienkārši. Tagad tiesi esmu taja 42. sērija, no kurienes ir tā bilde.

0

6

Arī dzīvē tā var notikt ,ka mēs neredzam īstu un patiesu mīlestību ,kas ir mums līdzās ,kā šajā konkrētajā gadījumā bija ar Vasko . Bet no otras puses ,ja nebūtu bijis viņa slepenā romāna ar ārēji šķietami vieglprātīgo Ursulu ,iespējams viņš nekad nebūtu spējis novērtēt godīgo un atbildīgo Inesi ,kas visu laiku Vasko vietā ,rūpējās par Pako .

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Ines y Vasko(Pasion)