TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 49. nedēlas foto


49. nedēlas foto

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

http://www.telenovely.net/csm/snavarro26.jpghttp://www.telenovely.net/csm/snavarro27.jpghttp://www.telenovely.net/csm/snavarro28.jpg

0

2

oj, nu dievinu Silviju - neko tur nespēju padarīt.

0

3

u es gan neteišu ka dievinu bet pēdējā laikā man viņa šak likties smuk

0

4

Man Silvija ļoti patīk viena no manām vismīļākajām Meksikas aktrisām!!!!!Vēl tagad nevaru aizmirst Cuando seas mia un Catalina y Sebastian!!!!!

0

5

aw, cik super, ka viņas foto ir nedēļas :) es arī ļoti dievinu viņu, lai gan šis somiņas un kleitas stils mani īpaši nepiesaista..

0

6

aNgeL написал(а):

lai gan šis somiņas un kleitas stils mani īpaši nepiesaista..

mani tiešis šis stilš pat vairāk nekā saista

0

7

hmm, nez, man liekas galīgi bezgaumīgi :D

0

8

angelina написал(а):

hmm, nez, man liekas galīgi bezgaumīgi

nu tad kad es ģerbšos tā kā man gribētos un patīk tad es tev likšos kad ģerbojs begaumīgi jo es noteikti vilšu tāda veida kleitiņas bieži

0

9

tas izskatās pēc maisa, nevis pēc kleitas xD es mi opinion ;)

0

10

Oo, super, ka viņa ir nedēļas foto!!! :) :) :)
Hm, es neesmu pilnīgā sajūsmā par viņas kleitu, bet arī ne, ka bezgaumīgi. Viņa labi izskatās! :)

0

11

par gaumi nestrīdas ;) katram tā ir sava, katram patīk kas savs ;) kleita nav tik traka, bet wnk nav mans stils ;)

0

12

nu tad es sataigāsšu maisā cik jauki

0

13

vinja man ar patiik... iipashi cuando seas mia un perla - neaizmirsiishu nekad!

bet shajaas fochenes vija gan neizskataas superiigi.... vareetu buut labaak... kaut vispaar neuzskatu vinju par skaistuli - man vinja patiik kaa aktrise, pec taam lomaam ko vinja speelee, to raksturi - :ok:

0

14

Silvia! :) Cik jauki!!! :yahoo: Jūs jau zināt, ka es viņu dievinu... :D man kleita ļoti patīk...  ;) 
Starp citu, Angelina, tu maldies, šī kleita ir pēdēja moda, :ok:  hit sezona... :D Tāpēc es teiktu, ka tu vnk nevari atšķirt kaut ko stilīgu un bezgaumīgo. :beach:

0

15

rubi написал(а):

Starp citu, Angelina, tu maldies, šī kleita ir pēdēja moda,   hit sezona...  Tāpēc es teiktu, ka tu vnk nevari atšķirt kaut ko stilīgu un bezgaumīgo.

nu redzi, es neskrienu pakaļ modei - maisos staigāt netaisos. un manai gaumei tas ir pilnīgi garām, nu sorry. par gaumi strīdās un daudz. jo katram tā ir savādāka.

0

16

rubi написал(а):

Starp citu, Angelina, tu maldies, šī kleita ir pēdēja moda,   hit sezona...  Tāpēc es teiktu, ka tu vnk nevari atšķirt kaut ko stilīgu un bezgaumīgo.

nu tas bija lieki teikts
ne visiseko modei u ne visiem paīk kas tieši patreiz ir modē man bieži bien tā ir
un tas ti9ktiešam bija lieki teiksts
un tagad viss citādāk sāksies kasīsānās par gaumi kas man jaun liekas bezgaumīgi

0

17

angelina написал(а):

nu redzi, es neskrienu pakaļ modei - maisos staigāt netaisos. un manai gaumei tas ir pilnīgi garām, nu sorry.

Gluži manas domas.

angelina написал(а):

par gaumi strīdās un daudz.

Tam gan nepiekrītu. Nav jau nekādas jēgas. Nevienam tak neko nevarēs pierādīt. ;)

0

18

Ragana написал(а):

Nevienam tak neko nevarēs pierādīt.

Ja cilvēks māk aizstāvēt savu viedokli, tad jā ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 49. nedēlas foto