TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Nip/Tuck - 1. sezonas sērijas


Nip/Tuck - 1. sezonas sērijas

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Cik sapratu, tad dažas no jums ir redzējušas kaut vienu sēriju. Es sāku aktīvi skatīties un man iepatikās. ;)

8. sērija bija tā, kad es sapratu, ka man patīk šis seriāls.
Patika sižets, Karas sabraukšana un ar to saistītie Meta pārdzīvojumi...
Džulianam atkal ir izdevusies sliktā puiša loma. :) 
Biju mazliet šokēta par Kristiana atklāsmēm. :cray: Uzreiz sākas viņa rakstura, rīcības attaisnojumu meklēšana. Un atkal gribas viņu žēlot un visu piedot. 
Rēcīgi bija, kad Mets ar savu draugu Henriju un Kristians ar Šonu paralēli sarunājās. Meta domu gājiens tik līdzgs Šona domāšanai! Tēvā atsities. :D

Greisa:-Tikai lūdzu, nesaki viņam(Šonam) par mūsu sarunu.
Kristians:-Nekādā gadījumā.
Un nākošajā kadrā Šons jau brauc Greisai virsū par šo sarunu.  :rofl:

Dikti patika viņu saruna.
Šons:-Man nav nekāda romāna!
Kristians:-Es tev ticu.
Greisa:-Un es nē! Jūsu laulībā parādījās plaisa. Jūs pats man to teicāt pirms sākāt grābt manus čeļgalus zem galda.
K. -Satriecoša aizkavējusies ziņa tiesas zālē! Un kad tas notika?
Š. -Dienu pirms es viņu pieņemu darbā.
K. -Tu pieņemi viņu aiz bailēm, ka viņa iesūdzēs tevi tiesā?
G. -Tiesā parasti iesūdz ja tevi atlaiž pēc tam, kad esi pārgulējusi ar bosu.
K. -Tie ir draudi?
Š. -Pagaidi! Tu pārgulēji ar Greisu?
G. -Tas vairāk neatkartosies.
Š. -Tu esi pie pilna prāta? Kā tu varēji?!
K.(Nesatricināmi mierīgā balsī.) -Gulēt ar to, kura tev atteica?

Отредактировано Ragana (17.12.2007 14:37)

0

2

Euuuu, tiešām neviens negrib skatīties?! :(

0

3

Ragana написал(а):

Euuuu, tiešām neviens negrib skatīties?!

kas attiecas uz mani, tad negrib nav īstais vārds.. bet gan vienkārši nav iespējas. pirmdienās ir sarežgīti vakari..

0

4

nu es vēlojporoajmā vēlos saņemties un sāk skatīties bet visu laikunesanāk
bet zinu ka jāsāk
vismaz lai kādam priekciņš
jau izlaušanos skatos tikkai misssy / enetes dēl

0

5

aNgeL написал(а):

kas attiecas uz mani, tad negrib nav īstais vārds.. bet gan vienkārši nav iespējas.

pinocchio написал(а):

nu es vēlojporoajmā vēlos saņemties un sāk skatīties bet visu laikunesanāk

Skaidrs. Nu tad es pagaidām te vienīgā fanoju. :)

0

6

9. serija tā nekas. Žēl tikai Meganas, kura cer uz Šonu. Un tās patiesības atklāšanas: starp Šonu un Metu, Džūliju un Džudu... ;)
10. mani stipri iespaidoja. Kad Megana izdarīja pašnāvību, es knapi savaldīju asaras. :(  :cray:  Un Šonu arī ļoti žēl. Bet runājošā galva bija dikti ņirdzīga. :D :lol:

0

7

labprāt arī pievienotos sarunai ar Tevi.. bet tā kā neskatos,, tad galīgi nav ko teikt :/

0

8

11.
Šons ar Kristianu sarunājas ar pacientu, kurš grib pieteikties operācijai. ienāk Lisa un paziņo, ka ārpusē gaida kāda dāma. Un viņa neaizies, kamēr nebūs runājusi ar "nevežestvennij, seksuaļno ozabočennij antihrist"! Kristians tā kā nopūšas un iziet arā. Hahahahahahaha!!!! :D:D:D
tad vēl Krisa frāze:" Esi līdzcietīgs, es gaidu bērnu!!" :D

Džūlijas vārdi visai nežēlīgi, bet visdrīzāk patiesi un taisnīgi. Ja Kris būtu mazāk atkarīgs no Maknomaru ģimenes, viņam jau sen varētu būt sava ģimene.
Žēl, ka viņam nav pašam savas dzīves. Un te, Džina paziņo, ka gaida viņa bērnu.
Beigās reakcija tāda, kā Koulam uz bērnu. :D
Tikai tā arī neuzzinājam, vai Meta draugs pateica Karai taisnību un kā viņa uz to reaģēja. :(

12.
Kristians atkal runā spāniski. Awww.. :love:
Ātri gan Džinai puncis izauga. :O Bet kadri ar spārdīšanos tik mīļi. :)
Vairāk gan neko neatceros. :P

0

9

13.
Kimbera precas ar Merilu?! :O Ha! :D
Video ar Kristianu un bērnu super!!! (tas, kur Džūlija dzemdē Metu.) :):):)
Operācija sunim... :D Tik atbaidoši izskatījās, kā jau visas viņu operācijas, bet vēl ļaunāk.
Patika, ka Džūlija lūdza Šonu atgriezties.
Kris pieņema dzemdības, bet šis izradījās melnādainais. :D Un tur viņiem TĀDAS sejas! :rofl:

Aizkustinošas saruna starp krisu, Šonu un Džūliju. Atceros gan tikai dažas frāzes.
Kristians: Es mīlēju viņu vēl pirms dzimšanas! Daudzus gadus fantazēju par savu ģimeni, vietu pie galda, ..
Šons:Tā tev ir.
Džūlija: Mēs esam tava ģimene. Un tu esi mūsu.

Biju pārsteigta par Krisa vēlmi audzināt sveša vīrieša bērnu, bet tas jau kaut ko saka par Krisu, vai nē? :)
Prieks, ka beidzot tika galā ar Eskobaru Galjardo. Tik labi izdomāja, iztaisīt viņam cita noziedznieka seju. :D
Atvadīšanās no Lisas arī jauka. :) Viņi tak parasti vēlk viens otru uz zoba. :D
Un beidzas ar pierasto frāzi: Pastāstiet, kas jums sevī nepatīk. Un abi smaida. :D Burvīgi.
Nenožēloju, ka skatījos. :) Vienīgā pretenzija bija pret asinīm un nepatīkamiem skatiem.

Kris ar mazo Metu
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_046.jpg
Džīna dzemdē. :D:D:D
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_164.jpg
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_166.jpg
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_173.jpg
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_174.jpg
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_176.jpg
Pie inkubātora ar mazo. :)
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_202.jpg
Beidzamais kadrs. :D
http://julian-mcmahon.org/gallery/albums/niptuck/caps/1x13/normal_220.jpg

0

10

Gaby, nezinu vai aceries par to, ka mums atkal jāskatās Nip tuck!  :D
šodien noskatijos Nip tuck pirmo sēriju un ar šoku secināju, ka nemaz neaceros šo sēriju..lai gan esmu redzējusi visas Nip Tuck sezonas..Vai nu man ir īsa atmiņa vai tiešam kaut kādu iemeslu pirmo sēriju esmu palaidusi garam.!  :D  :)
Nu, ok..
Man arī patīk, tas ka sērija sākas ar tekstu..kas jums sevi nepatīk?  :D  Pilnīgi atbilstoš sim seriālam.
Kristians ir tik smuks un seksīgs...skatoties uz viņu var nu vai visu laiku stulbi smaidit vai izkūst pilnibā  :D  :love: :love:
Man vienmēr ir patikušas Kristiana attiecibas ar Džūliju...viņš nekad pret viņu neizturas kā pret savām mīļākajam, manuprāt Kriss tiešām mīl Džūliju, bet skatoties velākajas sezonas, kad abi kādu bridi sagāja kopā, domas atkal mainijās. :disappointed:  Vispār no Krisa daudz ko nevar saprast...un kur nu vēl no viņa jūtām. :D
Jā, pārsteidza iepazīšanas ar Kimberu..tiešām ātri.. :D
Un, tas kas pēc tam sekoja...jā, kāda atšķirība starp Krisu un Kimberu un starp šonu un Džūliju..kaut vai tai pašā seksā..tik smieklīga aina, K un K viss tik kaislīgi, a tiem garlaicigi un vispār gluži it kā nekas nenotiktu  :D  :D
Ha..pārsmejos, kad Šons nevienu vārdu nesaprata no spāņu valodas....un tie vēl speciāli visi apkārt runā spāņu valodā.. :D
Mets ..vispār bija dīvaini paskatities uz viņu šādu, jo ar katru sezonu viņš palika arvien trakāks  :D
Un, ņemot verā , ka Kimbera ir izgājusi caur tik daudz vīrieša rokam, ieskaitot Šonu un Metu, liekas, ka saprotu, ka tapēc viņa var nepatikt un mazliet apnicigas dabas dēļ, bet būtu  jāpiekrit, ka tas viss mazliet Krisa dēļ..Jo tomēr tā ar sievietēm neapietas..lai gan Kimbera daļeji pati vainiga, ja grib būt kopā ar Krisu....
Bet, tomēr lai nu kā..man viņi patīk!  :cool:
Kaisle starp abiem un ķīmija ir iespaidiga.. :love:  :love:  :love:
Jā, bija intresanti atkal skatities Nip tuck....
A, Gaby..tu visas sezonas noskatijusies vai arī līdz kurai esi skatijusies??? :flirt:

0

11

Mariposa написал(а):

Gaby, nezinu vai aceries par to, ka mums atkal jāskatās Nip tuck!

Atceros, tik tagad zinu, ka, manuprāt, neesmu redzējusi 1. sezonu kā tādu.. :D Es pa TV pieslēdzos 2. sezonai tā arī 1. nemaz nenoskatoties.. :D Man tagad nav īsti laika vēl vienam seriālam, bet es labprāt palasīšu tavas domas un, ja ko atcerēšos, tad pierakstīšu, jo nezinu, kad tikšu līdz skatīšanai.. :dontknow: Man vēl La Lobas sērijas jāsarauj, White Collar nespēju noskatīties un vēl drīzumā Soy tu duena.. %-) + man vēl kkas uznācis, ka gribas Džonija neredzētās filmas noskatīties.. :D :love:

Mariposa написал(а):

Man arī patīk, tas ka sērija sākas ar tekstu..kas jums sevi nepatīk?

Man liekas, ka lielādā daļa šō seriāla sēriju sākas ar to tekstu.. :D

Mariposa написал(а):

A, Gaby..tu visas sezonas noskatijusies vai arī līdz kurai esi skatijusies???

Ujjj, es laikam iesāku 4. sezonu, bet neatceros cik tālu tiku, mēs ar Raganu cītīgi apsriedām 2. sezonu, to es atceros, bet pat 3 nezinu.. :D

0

12

Marī, good news, es tik pačekoju seriālu sadaļu un nez kapēc atradu vēl vienu Nip/Tuck 1. sezonas sadaļu un zin, kas ir? :D Izrādās es 1. sēriju esmu redzējusi.. :rofl: Es tik to neatceros.. :D Bet palasot savu tekstu, kkas uzausa atmiņā.. :D Tad nu reku mans teksts (ar Copy, paste palīdzību :D):

Nu tā, pirmā sērija.. :jumping:

Vislabāk man patīk tas, ka visas sērijas sākas ar tekstu: "Pastāstiet, kas jums sevī nepatīk?".. :D:D:D
Āāāh, un Kriss pirmoreizi seriālā runāja spāniki.. :love:
Un šeit sākas nelaimes - parādās Kimbera.. :D Negaidīju viņu tik ātri, bet nu labi.. :D + vēl tas, ka Kriss metas gultā ar Kimberu.. :D :insane:
"Aizraujošs" sekss Džūlijai un Šonam.. :D Abi tēlo.. :D
Turpretī tiem abiem (K un K) mežonīgi iet.. :D
Šonam tik mīļas attiecības ar Džūliju.. :love:
Āāh, un te parādās Mets! :love: Mīlu to, kā viņš izturās pret mazo māšeli.. :love: Tik foršiņš.. :love: Tai pat laikā mazliet atgādinot Maiklu Džeksonu pēc izskata.. :D Neliekas līdzīgs? :D
Smieklīgi, ka Šons nemāk spāniski :D, turpretī Kriss ar Perezu runā spāniski.. :love:
"The Boatox" - labs nosaukums laivai. :D
Patika Lisas teiktais: "Grimst sapņu valstībā un gatavs uzšķēršanai kā Z-svētku cepetis".. :D Neatceros (nav jau brīnums :D) kam teica, bet atceros (tas gan ir brīnums), ka smējos.. :D
Kā Kriss vēroja Džūliju.. :love:
Šons iemācījies savu pirmo vārdu spāniski - Hola!!! :D:D:D
Džūlija skatās video, kurā redzami Šons, Kriss un Džūlija ar punci (laikam gaida Metu).. ^^ :love: Kristians jaunībā - užas.. :D Čirkaini mati.. :rofl: Džūlija ar punci tik traki mīļi izskatās.. :love: Un viņai tomēr labāk piestāv gari mati.. :love: Var redzēt, un pat ļoti labi, ka Kriss mīl Džūliju.. :)
Āh, stulbais Pereza boss nolaupa Krisu un sašpricē nabagam botoksu.. :( :'( Viņš šausmīgi izskatās.. :'(
Jā, un sērijas beigas mani šokē vēl vairāk - Kriss ar Šonu nopērk daudz gaļas un apsien ap Pereza līķi un iemet upē, lai aligators tos apēd.. :huh:

Kopumā skatoties - diezgan emocionāla sērija.. :huh: :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Nip/Tuck - 1. sezonas sērijas