TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 51. nedēļas 2007 foto ir...


51. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

http://media.eresmas.com/biblioteca/img/telenovela/tn767_report1.jpg

No Te Amare por Siempre (PDG rīmeika) prezentācijas pasakuma.

0

2

Emmm, man bilde nepatīk. :/
Adela vispār kā veca vecene izskatās.

0

3

vovo. Es ar, kad bildes redzeju, nošausminājos. Kurš stilists viņu tik ļoti ienīst un par ko, ka saģērbis tik atbaidoši????????? Un vispār tie visi brāļi izskatās tik veci. Noras Salinasas Sarita profesionālas jātnieces tērpa - tipa tāda viņa arī būs novele. Mans dievs! Un Pablo Montero atveidotais Franco būs mūziķis nevis vienkārsi Franco. Tās ir kaut kādas īstas šausmas. Es atvainojos - lai gan Adela, Nora un Jorge man patīk kā aktieri no agrākām lomām, bet es ceru, ka novele izgāzīsies ar blīkšķi!!!!

0

4

mja izskatās.. neizteikšos  īpaši.. žēl.. man patīk šie aktieri.. nu un jā - noveco pamazām

0

5

albalonga написал(а):

es ceru, ka novele izgāzīsies ar blīkšķi!!!!

Esmu pārliecināta, kā tā būs.  :yes: Cilvēki vēl labi atceras PDG, bet šis seriāls jau izskausās tik nejēdzīgi.
Saprotu, ka viņi grib, lai jaunā versija atšķirtos no iepriekšējās, bet kāpēc vispār bija jāpārfilmē tik veiksmīgs seriāls?  :nezinu:

0

6

salīdzinot ar adelu, noras tērpu vēl var paciest. bet vienalga nu tik - atbaidoši.
un tie džeki - kā vienmēr Telavisa spēlē uz mariači. nu piereibies jau. nu lai jau vienalga kaut kur, bet nu neiederas viņi PDG rimeikā.
te nav neviena normāla. vāks!
adela tas ir kā Norma?

0

7

danna написал(а):

adela tas ir kā Norma?

:rofl:

0

8

albalonga написал(а):

nu tad es teikšu tik tā - kā diena pret nakti.
:haha:
cik viena glīta un piesaistoša, tik otra - neglīta un vai atbaidoša.
cik vēl, kā lasīju, kolumbijā pēc tam visi fanoja par normas eleganto stilu, kas vienmēr atbilstošs un saskaņots, te - otrādi jābūt [ceru, citādi viņi vis latīņamerikā ir sajukuši]
piedod, adela!

0

9

nu tas taču tāpēc, ka viņi taisa nevis rīmeiku, bet gan parodiju  :rofl:

0

10

Pabriesmīgi!!!!!!!!!!!!!!!!!Adelai(agrāk no senajām lomām man viņa patika bet tagad domas ir mainījušās) stilā kas līdzīgs kā Mīlas avotā bet pat tur nebija tik atbaidoši toč kā veca večiņa nav viņa nekāda jaunekle vismaz tad varēja viņu saģērbt tā lai viņa daudz labāk izskatītos!!!! Neparedzu šai telenovelei baigo slavu kaut arī nekad neko nevar zināt un ļoti iespējams ka es maldos!!!!

0

11

neesmu redzējusi PDG, bet kaut pēc foto PDG gribas redzēt. :D šis izskatās... pašausmīgs. Pablo Montero mariāci?? ak šausmas... jau tā man tas aktieris krīt uz nerviem, bet ar savu dziedāšanu vēl vairāk.. pff. Adela man nekad nav pārāk patikusi, et vispar šausmas.. un vispār- izskatās pabriesmīgi viss kopumā. :D

0

12

fui pe mn nepatī9k vsisi tādi paviecin iakstās labi pret noru salinasu man nav iebildumu pat vairāk man viaņa patīk bet manuprāt pa vecu tādām lomām bet nu es nevaru ciet adeli norwgu nepatīk nepatīk
un vispār šis rīmeiks man liekas gal''gigi garām

0

13

nabaga seriāls.. tikai sliktais no mūsu vārdiem.. :D :/

0

14

Vienkārši mēs visi pārak lieli PDG fani... :D

0

15

albalonga написал(а):

Vienkārši mēs visi pārak lieli PDG fani...

alby.. trāpīts dezmitniekā :D
bet par fotogrāfiju...briesmīga....aktieru sastāvs patiešām nav kārt;igi pārdomāts un patiešām liekas ka viņi taisa parodiju.. :D:D:D mariachi... PDG rimeikā??? gribētos to stulbumu redzēt.. smieklīgi būtu ... :D:D:D:D

0

16

nu ne gluži - es neesmu fane :P bet tāpat neko labu nevaru pateikt :D

0

17

nu es jau ar nesmu fane no telenvelām es laikam fanoju vienīgi par savu dame chocolate cits nekas to nizkonkurētu
bet nu tas jau ir smieķlīgi

0

18

varbuut fochene neizdevaas? ko? :D
nu ko, man tikai Nora ir kaut kaa vismaz ok... pareejaas un paareejie izskataas smiekliigi. viiriem taas cepures... un Adelai tada kleita..  :bad:  :haha:

0

19

Beidzot es nolēmu izteikties... :D Man ļoti patīk Nora bildē - īsta skaistule, skaists apģērbs. ;) Adela izskatās pēc vecmeitas, apģērbs - ļoti vecmodīgs, un viņa tiešām ir novecojusi... :( Viņa man patika tikai El Privelegio de Amar, vēlāk manas simpātijas pret viņu arvien vairāk samazinājās. :) Horhe Salinass man vispār nepatīk. (piedodiet tie, kam viņš patīk :)) Manuprāt viņš ir neglīts un vecs, tāpēc man ļoti nepatika tas, ka viņam bija galvenas lomas telenovelēs - Mi Destino Eres Tu (šajā telenovelē dievināju Haime Kamilu :heart:) un Mīlas Ceļš (Šeit man patīka Gabriels Soto ;)) Runājot par Eduardo Janezu, Marielenā man viņš patika, bet tas bija ļoooti sen. Destilando Amor neredzēju, ja skatītos, tad viņš man laikam patiktu, bet tā - grūti spriest. Man ļoti iepatikās aktrise no labas malas. :) (Kā viņu sauc? :O) Viņa ir ļoti skaista! ;)
   Runājot par telenoveli: PDG es neskatījos. :) Ja skatītos, tad laikam nebūu īpaši priecīga par rimeiku. :) No otras puses - Cuando seas mia bija rimeiks, un tas filmēja vēl vienu rimeiku, tomēr es nemaz nedusmojos par to. ;) (pateicoties rimeikiem, man bija iespēja redzēt CSM, un vispār - Rubi taču arī ir rimeiks). Tāpēc - ceru, ka šīs rimeiks, kādam sagadās baudu. Rimeiki bieži pārspēj oriģinālu. :) Laikam šajā gadījumā - nē. :( Tomēr, CSM bija ļoti populāra savos laikos (ne tik, protams, kā PDG), tomēr tas rimeiks reitingā ziņā izradījās daudz labāks... :)
   Nu ko, gaidīsim. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 51. nedēļas 2007 foto ir...