TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Isabel Arroyo


ECDD Isabel Arroyo

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

http://i002.radikal.ru/0801/a6/28d4b85d4849.jpg

Inteligenta sieviete ar savām ambīcijām, zina savus mērķus un prot tos sasniegt, neupurē savu laimi citu dēļ, apveltīta ar cilvēkiem esošu egoismu.  viņa ir stabila, patīk kārtība, ar lielisku stila izjūtu, gracioza, kā arī nepadodas grūtību priekšā. viņa ir ļoti stipra sieviete, kura bieži nemaz tik ļoti neizrāda savas emocijas, lai gan iekšā glabā daudz pagātnes sāpju, daudz dažādu jūtu. viņa ir no tiem cilvēkiem, kura nemīll visus pēc kārtas, bet mīl dažus, taču pa īstam un viņu dēļ ir gatava uz visu!
Ar sava mīļākā Andresa Koronas palīdzību apprecas ar veco Pedro Hose Donoso, vienā mirklī kļūstot par bagātnieci. viņi zina, ka vīrs drīz mirs un tad visa nauda nokļūs viņu rokās, taču tas izrādās, ka nav nemaz tik viegli, ja mīli savu vīru un vēl jo vairāk, ja viņš atgriežas no mirušajiem Izabellas dēļ..

+1

2

ak, vēl tikko paskatījos dažas fotogrāfijas un atkal 100 reižu izkusu!! ak, nu kas par varoni!!! aaaaaaaa  :heart:  viņa ir vienreizēja!! vispar jābrīnās, ka neiemīlēju viņu no pirmā skatiena.. bet nu no nepatikas līdz patikai laikam arī ir viens solis :D sākumā man viņa nepatika (bet kāāaa?? ) toties tagad ir kļuvusi par manu dievīgāko un mīļāko telenoveļu varoni!! kā dievinu viņas graciozitāti, stabilitāti, kura nepiemīt nevienai citai varonei.. un iespējama tikai Lorēnas varonēm. viņas mati, gērbšanās, smaidīšana, kustības, sievišķīgums, balss, vārdi ko saka, tas uz ko spējīga mīlestības dēļ, padošanās kaislībām, ambīcijas un... varētu turpināt, un turpināt un turpināat.. tāpat to, ko jūtu pret viņu nevar izteikt vārdos un pat ja seriālā viņa gāja bojā, mūsu sirdīs viņa paliks uz visiem laikiem :) cik fantastiski, ka ir radīta tik priekš manis ideāla varone kā Izabella.. jā, arī viņas vārds un uzvārds man arī sķiet dievīgs.. vēl viņa.. tik fantastiski izskatās, kad guļ.. Lorēna vienreizēji tēlo šādus brīžus.. kā arī.. pa visu seriālu nemaz tik bieži Izabella nebija redzēta patiesi laimīga un piemēram tas brīdis, kad viņa iegāja savā istabā un laimīga iekrita gultā ar prieku, ka Salvadors ir dzīvs arī bij tik ļoti lielisks.. tik ļoti viņai piestāv smaidīt :) un tas ka viņa kā kaķene cīnās par savu laimi arī paceļ viņu manās acīs.. ok.. klusēšu.. savādākk pārāk daudz par ko man jūsmot :D

+1

3

Tu pati to aprakstu izdomāji?
Es teiktu, ka trāpīts tieši 10niekā. ;)

Man jau ļoti patīk Izabella, es atceros kā es viņas dēļ nopirku garos, kuplos svārkus un izrādās, ka man piestāv. :D
Man ļoti labas atmiņas par ECDD, tā mana togad, kad pirmo reizi rādīja, bija lielā vasaras aizraušanās, ja sanāks laiks un ja atcerēšos (ar to man parasti grūti iet), tad noteikti paskatīšos.

0

4

missy написал(а):

Tu pati to aprakstu izdomāji?

jap :D pat paskatoties bildes vispār nojuku kā noraxturot, jo izkusu no bildēm :D nju šo varoni  šķiet pazīstu labāk nekā jebkuru citu - daudz esmu lasījusi arī citos forumos viedokļus, mēgināju izprast visas viņas rīcības un toreiz tiešām viņu ļoti labi pazinu ;) citus varoņus nezinu kā raksturot :D

missy написал(а):

Man jau ļoti patīk Izabella, es atceros kā es viņas dēļ nopirku garos, kuplos svārkus un izrādās, ka man piestāv.

ooo.. jāa.. es esmu cilvēks kas bija pret svārkiem pati tos nēsājot.. bet pēc Izabellas.. tagad svārkus dievinu - sākumā tādus kā Izabellai bija, tagad svārkus kā tādus :D un vēl.. jau tas galvas lakatiņu laiks :D kopš Izabella sāka tos nēsāt, gan pati iemīlēju, gan veikalos un uz citu meiteņu galvām bieži biju pamanījusi.. un arī matus mēdzu taisīt viļņainus un ar lakatiņu :D pat vecmamma vienreiz laukos teica - Tu izskaties kā tā tur varone no tā seriāla.. kā Izabella :D  un 1. sept arī 2 gadus ar tādu frizūru :D xe... jā.. Izabelisms bija :D tagad matus apgriezu un vairs jau tā nesanāks.. pat lakatiņi vairs nepiestāv.. :/

0

5

aNgeL написал(а):

ooo.. jāa.. es esmu cilvēks kas bija pret svārkiem pati tos nēsājot.. bet pēc Izabellas.. tagad svārkus dievinu - sākumā tādus kā Izabellai bija, tagad svārkus kā tādus :D un vēl.. jau tas galvas lakatiņu laiks :D kopš Izabella sāka tos nēsāt, gan pati iemīlēju, gan veikalos un uz citu meiteņu galvām bieži biju pamanījusi..

jā, viņas stilu es arī novērtēju. ;) Ļoti sievīšķīgi, taču ne arī pārāk uzbāzīgi.

aNgeL написал(а):

pat vecmamma vienreiz laukos teica - Tu izskaties kā tā tur varone no tā seriāla.. kā Izabella :D

Labs Tev kompliments bijis. :)

aNgeL написал(а):

Izabelisms bija :D

Izabelisms. :D

aNgeL написал(а):

tagad matus apgriezu un vairs jau tā nesanāks.. pat lakatiņi vairs nepiestāv..

Kā tad tā? Tev bija gari mati un nogriezi?

0

6

missy написал(а):

Labs Tev kompliments bijis

aha :D man bij rēcīgi, jo oma ta nezināja, ka no Izabellas arī paņēmu tādu frizūru.. a viņa pateica tā itkā nejauši līdzība parādītos :D man ja bija smieklīgi kamēr viņa mēgināja atcerēties kā tad tomēr sauca to varoni.. pati neteicu.. un beigās viņa atcerējās arī, ka Izabella :D

missy написал(а):

Kā tad tā? Tev bija gari mati un nogriezi?

nju. ne tik gari kā Palomai vai vēl vienai draudzenei, kurai ļoooti smuki gari mati, bet nu jā.. bija pagari.. gribējās kautko mainīt sevī.. agrāk bērnībā apgriezu matus, lai būtu līdzīga Paolai vai Paulīnai, kamēr bij gari mati varēju papriecāties, ka varu līdzināties Izabellai, bet bij uznākusi iedvesma apgriezt.. galu galā izaugs ;)

0

7

aNgeL написал(а):

nju. ne tik gari kā Palomai vai vēl vienai draudzenei, kurai ļoooti smuki gari mati, bet nu jā.. bija pagari.. gribējās kautko mainīt sevī.. agrāk bērnībā apgriezu matus, lai būtu līdzīga Paolai vai Paulīnai, kamēr bij gari mati varēju papriecāties, ka varu līdzināties Izabellai, bet bij uznākusi iedvesma apgriezt.. galu galā izaugs ;)

Nu gari mati jau ir skaistākais meitenes aksesuārs. :)

Kad biju mazāka man bija diezgan pagari mati, bet vienreiz aizgāju pie friziera, gribēju tikai galiņus apgriezt, bet friziere nezin kāpēc man riktīgi īsus matus nošķērēja. Biju tik nikna. Kopš tā laika man diezgan grūti bijis ataudzēt, jo man vienmēr mati bijuši ļoti vāji. Tagad jau normāla garuma, pāri pleciem, bet es ļoti gribu izaudzināt vēl kādus centimetrus garākus, tāpēc ļoti saudzēju savus matus.
A ko es vispār par saviem matiem?? :D

0

8

ak jā, Izabella. šodien, protams, skatījos abas sērijas, no tv nenogāju. pat mamma bišku skatījās un prasīja - a kas tur vispār notiek? Izabella ir ļauna?
es saku:
-nē, Izabella nav ļauna.
Mamma:
-bet paskaties, viņa ar to Pedro apprecējās tikai naudas dēļ! un tagad bučojas ar Andresu.
es:
-jā, bet viņa tomēr mīl Pedro
mamma:
-ja viņa mīl Pedro, kāpēc tad viņa bučojas ar Andresu?
es:
-nu mammu, Izabellu var saprast, Pedro ir vecs, viņa vajag mīļāko.
mamma:
-ak dievs, tas seriāls taču tevi degradē kā sievieti, slēdz ārā!
es:
-bet mammu, Izabellu var saprast.

nu tas tā, īsumā :D

0

9

missy написал(а):

Nu gari mati jau ir skaistākais meitenes aksesuārs

jaa.. piekrītu!! Gari mati vispār ir mana vājība un  tas ir viens 1 pirmajiem ko ievēroju.. es šoreiz arī nebiju gribējusi daudz īsākus matus, bet nu apgrieza bišku īsāk nekā gribeju, bet ja jau piestāv tā, tad labi..

missy написал(а):

Kad biju mazāka man bija diezgan pagari mati, bet vienreiz aizgāju pie friziera, gribēju tikai galiņus apgriezt, bet friziere nezin kāpēc man riktīgi īsus matus nošķērēja.

ohoo..a es vispār tikai 1 reizi dzīvē biju frizētavā - kad izlaidumam frizūru taisīja..a savādāk man mamma vislaik matus grieza ;) tikai čolku es pati sev :D a vēl atceros, ka bērnībā vienreiz ļoti sadusmojos uz vecākiem un no dusmām sev šķipsnu nogriezu.. un rezultātā lai izlīdzinātu man visus matus īsus apgrieza.. :D  :lol:

missy написал(а):

A ko es vispār par saviem matiem??

man piemēram interesanti :D galvenais, lai saruna norisinās. un mati - tiem jau ir savas asociācijas ar šo tēmu - Izabellai tik skaisti mati -aahh..

angy, Tev tur jautri ar mammu gājis :D man tikai pajautaaja - vai tad pa TV vairs nav ko skatīties? .. jocīgi, bet neatpazina itkā, ja jau gāja šis seriāls.. toties brālis gan noburkšķēja, ka trešo reizi šis seriāls jau :D

angelina написал(а):

ak dievs, tas seriāls taču tevi degradē kā sievieti, slēdz ārā!

Izabella un degradēt kādu??  :lol: tieši otrādi.. jāmācās no viņas sievišķība :D

0

10

aNgeL написал(а):

Izabella un degradēt kādu??   tieši otrādi.. jāmācās no viņas sievišķība

nu vot, tieši tā :D

0

11

missy написал(а):

Kad biju mazāka man bija diezgan pagari mati, bet vienreiz aizgāju pie friziera, gribēju tikai galiņus apgriezt, bet friziere nezin kāpēc man riktīgi īsus matus nošķērēja. Biju tik nikna. Kopš tā laika man diezgan grūti bijis ataudzēt, jo man vienmēr mati bijuši ļoti vāji. Tagad jau normāla garuma, pāri pleciem, bet es ļoti gribu izaudzināt vēl kādus centimetrus garākus, tāpēc ļoti saudzēju savus matus.

Nu, man 5 gadu vecumā vecmamma apgrieza matus. Mati bija tik īsi... Man vēl viņi lēni aug... Kādus 5 gadus auga, kamēr normāli izauga. Tagad jau liekas, ka bišķ par garu, bet griezt kaut kā negribās... Zinu, ka agrāk manas draudzenes lūdzās mammām, vai drīkst nogriezt matus, bet es lūdzos mammai, lai tikai neved mani uz frizētavu un negriež man īsākus matus... Es pilnīgi bēgu no frizētavas...

0

12

Uh, kādas sarunas... :D aNgeL - tas Izabellas apraksts super! Es tādu nespētu sacerēt...  :ok:
Ak, nu es ar viņu dievinu!! Viņas izskats, svārki, lakati.. kādā sajūsmā biju dabūjot garos svārkus. :D Tā graciozitāte, elegance.. ahh! Un raksturā ideāla priekš manis - ne laba, ne ļauna, bet reāla, īsta. Nav kaut kāda naivā aitiņa un nav ļaunā ragana. Ideāla! Oj, laikam jau tik daudz esmu par viņu runājusi, ka vairs nezinu, ko teikt. :D
A man ar māsu vakar vakarā bija apmēram tāda saruna:
Māsa- Kas tas atkal par seriālu?
Es - Mīlēt. Mirt. Un atgriezties.
Māsa - kaut kāda pēdējā sērija?
Es - Nē. Pirmā.
Māsa - Ko atkal rāda?
:rofl:  kaut kas tāds. :D Bet prieks, ka viņa atceras tādu. :D bet nu tev angy pavisam interesanta saruna. :D degradēties? Ak jeeeel... cik smieklīgi. :D degradēties var tieši no daudzām citām seriālu galvenajām varonēm, ne jau no Izabelitas. :)

par matiem runājot - man ir ļoti gari un es tos dievinu!! :D Reizēm gribas ar tiem kaut ko iesākt, bet tikai tā, lai garums pārāk nemainītos, man tā patīk gari mati. :heart:  Vienreiz - pirms 3.5 gadiem laikiem sanāk, bija pavisam īsi nogriezti - līdz pelciem. Un tad audzēju, audzēju.. tā nopietni kopš tā laika neesmu griezusi, tik pāris reizes gali ir aplīdzināti, un viss. :) Negribu aiztikt savus matus. :) Un es uz aNgeL dusmojos par īsiem matiem, l'diz tos ieraudzīju. :D tiešām piestāv :)

0

13

Paloma написал(а):

aNgeL - tas Izabellas apraksts super! Es tādu nespētu sacerēt...

jā, jāa.. nemuldi te :P uzrakstītu, sacerētu un vēl cik labi!!!

Paloma написал(а):

man ir ļoti gari un es tos dievinu!!

:) jaaa :) pat nemēgini tos nogriezt.. tikai ja vien man ļauj to izdarīt :P Tu tač zini, kā mīlu šķērēt :D biju piedāvājusi skolotājai apgriezt .. wnk ar šķērēm bij sanācis pa skolu pastaigāt un viņa ceļā patrāpījās.. tak viņa atteicās, izsauca mani stundā un iegāza.. :P un.. pēc neilga laiciņa pati apgrieza matus.. ak.. :P

Paloma написал(а):

Un es uz aNgeL dusmojos par īsiem matiem, l'diz tos ieraudzīju

Maniem matiem izdevās panākt, ka Paloma pieņem tos arī īsus :D ura  :yahoo:

0

14

aNgeL написал(а):

jā, jāa.. nemuldi te  uzrakstītu, sacerētu un vēl cik labi!!!

nu nopietni nē ;) es vairs nemācētu Izabellu raksturot. Agrāk, pirms daudziem mēnešiem moš vēl jā, bet tagad vairs nezinu... :/

aNgeL написал(а):

jaaa  pat nemēgini tos nogriezt.. tikai ja vien man ļauj to izdarīt  Tu tač zini, kā mīlu šķērēt

oj oj oj :P tici man, ja griezīšu, tad noteikti tev to neuzticešu :P  diez vai friziera talants ir pārmantojams. :P  tavai mammai gan atļautu :P

aNgeL написал(а):

Maniem matiem izdevās panākt, ka Paloma pieņem tos arī īsus  ura

:D tak kā ieraudzīju tevi.. tāda skaistule!!! A ko tu domā - kāpēc tu netiki vaļā no fotoaparāta? :D

0

15

Paloma написал(а):

oj oj oj  tici man, ja griezīšu, tad noteikti tev to neuzticešu   diez vai friziera talants ir pārmantojams.   tavai mammai gan atļautu

un vinju veel var saukt par dveeseles maasu??? vinja man neuztic pat savus matus.. viss.. muusu statuss one.lv buus sastriideejushaas :P

Paloma написал(а):

tak kā ieraudzīju tevi.. tāda skaistule!!! A ko tu domā - kāpēc tu netiki vaļā no fotoaparāta?

awww.. kaa Tu maaki pielabinaaties :) kaads prieks ka kameras mani miil tik pat ljoti kaa es vinjas.. pati lienu priekshaa.. lai gan sabojaaju visus kadrus :D

0

16

aNgeL написал(а):

un vinju veel var saukt par dveeseles maasu??? vinja man neuztic pat savus matus.. viss.. muusu statuss one.lv buus sastriideejushaas

:sorry:   bet varu tevi iepriecinaat - taapat t os griezt pagaidaam netaisos. Ar sajusmu shoriit atklaaju, CIK gari man mati ir tagad. :D

aNgeL написал(а):

awww.. kaa Tu maaki pielabinaaties  kaads prieks ka kameras mani miil tik pat ljoti kaa es vinjas.. pati lienu priekshaa.. lai gan sabojaaju visus kadrus

Nu nesabojaaaa!! Nemuldi!  :angry2:   es labaak zinu par tevi! :P

0

17

Savas domas par Izabellu jau esmu vairākkart izteikusi, tāpēc neatkārtošos. Viņa ir dievīga.  :heart:
Fantastiks apraksts, aNgeL! :) Malacis!  :clapping:

aNgeL написал(а):

es esmu cilvēks kas bija pret svārkiem pati tos nēsājot..

Kā tad tas ir sanācis? :O

aNgeL написал(а):

a viņa pateica tā itkā nejauši līdzība parādītos

Tīrā sakritība. :D  :lol:

missy написал(а):

Nu gari mati jau ir skaistākais meitenes aksesuārs.

Piekrītu. :) Gari un skaisti mati manāmi uzlabo kopējo izskatu. Man arī ļoti patīk gari mati. ;)

Norkys написал(а):

Zinu, ka agrāk manas draudzenes lūdzās mammām, vai drīkst nogriezt matus, bet es lūdzos mammai, lai tikai neved mani uz frizētavu un negriež man īsākus matus... Es pilnīgi bēgu no frizētavas...

Nekad nelūdzu nogriezt man matus! :bail: Tieši otrādi-kad tos grieza, man bija traģēdija.  :cray: Un to bēgšanu no frizētavas ļoti labi saprotu.

0

18

Paloma написал(а):

Māsa - kaut kāda pēdējā sērija?
Es - Nē. Pirmā.

:rofl: Sacerējās. Pēdējā. Kā tad! :D

angelina написал(а):

pat mamma bišku skatījās un prasīja

Par to jūsu sarunu... Pat nezinu, kā lai labāk pasaka, nevaru īsti labi formulēt, bet mēģināšu. 
Daļa taisnības viņai ir. Tava mamma taču redzēja tikai dažu kadrus un pēc redzētā diez vai var pateik, ka Izabella ir laba, pareiza, tikumīga... :D
Viņas acīs Izabella ir skaista maita ar labu gaumi. Viņa redz tikai virspusējo, jo nepazīst šo varoni pietiekami labi, neiedziļinājās lomas būtībā...

Un es nedomāju, ka precēties naudas dēļ ir labi. Tāpat kā krāpt vīru ar mīļāko. Un vēl slepkavot...
Bet tam jau ir domāta galva uz pleciem. Tas, ka tev(un mums pārējām) patīk šī varone, nenozīmē, ka mēs sāksim rīkoties kā viņa. Pašai ir jāizlemj, kas ir labi un kas slikti.
Ja tu tagad metīsi aci uz bagātiem večiem, lai tiktu pie naudas, varēs teikt, ka tu tiešām degradē. Bet var taču ņemt visu to labo, kas bija Izabelitā. ;) Un no viņas ir ko pamācīties.
Pietam, par visu ir jāmaksā un Izabella arī samaksāja ļoti dārgi par savām kļudām. Bet galvenais viņai tomēr bija mīlestība! :)

Отредактировано Ragana (10.01.2008 15:30)

+1

19

Ragana написал(а):

Kā tad tas ir sanācis?

nju man patika svārki ļoti visu laiku, bet pašai nepatika nēsāt, a atagd man svārku laikam ir vairāk nekā bikšu :D

Ragana написал(а):

Un es nedomāju, ka precēties naudas dēļ ir labi.

logiski, ka nav.. bet nu nav zināms kurā brīdī Izabella iemīlēja Pedro.. moš jau precoties mīlēja, tikai slēpa to..

Ragana написал(а):

Tava mamma taču redzēja tikai dažu kadrus un pēc redzētā diez vai var pateik, ka Izabella ir laba, pareiza, tikumīga...

jap, tam piekrītu.. galu galā pati pirmajās sērijās biju sliktās domās par Izabellu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » ECDD Isabel Arroyo