TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion pēdējās nedēļas!!!


Pasion pēdējās nedēļas!!!

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Žēl gan, ka es esmu vienīgā, kas cītīgi skatās, bet es ne mirkli neesmu nožēlojusi to, ka skatos, jo telenovele ir patiešām izdevusies!!!
http://i273.photobucket.com/albums/jj233/CapitanAntillano/untitled.jpg

0

2

Man ļoti žēl, ka nevarēju būt cītīga šī seriāla skatītāja.. galu galā Kolunga, pirāti - jau ir manas dievināšanas vērti vārdi, bet.. skola atņem tak visu laiku :/ moš vasarā izdosies tikt tālāk par 1. sēriju.

0

3

aNgeL написал(а):

Man ļoti žēl, ka nevarēju būt cītīga šī seriāla skatītāja.. galu galā Kolunga, pirāti - jau ir manas dievināšanas vērti vārdi, bet.. skola atņem tak visu laiku :/ moš vasarā izdosies tikt tālāk par 1. sēriju.

Skola tas jā!!!!!!!Es pati tikai brīvbrīžos, kuru man ir ļoti maz knapi paspēju paskatīties!!Bet es ceru, ka tev izdosies noskatīties!!!

0

4

mmaarriiaa написал(а):

Bet es ceru, ka tev izdosies noskatīties!!!

jāa.. abas ar Palomu mēgināsim.. kautkā un kautkad.. izlaist seriālu ar Pirātiem un Kolungu? nee..

0

5

aNgeL написал(а):

izlaist seriālu ar Pirātiem un Kolungu? nee..

Jā to gan nevar!!!!

0

6

a cik sērijas galu gala būs? Es tā arī pie 45. stāvu - būs atkal maratons jāuztaisa.

0

7

albalonga написал(а):

būs atkal maratons jāuztaisa.

:rofl:  oj, droši :D ieņem vietu, gatavību.. un.. startu vēlāk došu :D

0

8

albalonga написал(а):

a cik sērijas galu gala būs? Es tā arī pie 45. stāvu - būs atkal maratons jāuztaisa.

Jap maratons jātaisa!!Laikam kopsummā kādas 90 sērijas!!!!!!

0

9

Kopskaitā būs 93 sērijas.  Seriāls beigsies 1. februārī. 
Šodien jau būs 80.  :)

Отредактировано Jarutka (14.01.2008 14:44)

0

10

Paldies par info, Jarutka. Un esi sveicināta forumā. http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gif

0

11

Tagad ,kad būs jau pagājis mēnesis ,kā beidzās''Kaislības ", var droši apgalvot ,ka vismaz pagaidām šī visu laiku labākā telenovele . Aizraujošs sižets ,spraiga darbība ,kā arī viss notika ļoti ticami un pārliecinoši .Nebija tādas epizodes ,kas liktos samākslotas un pompozi uzspēlētas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion pēdējās nedēļas!!!