TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl


Gossip girl

Сообщений 41 страница 60 из 114

41

ak, indy, tavs avatars ir tik burvīgi skaists.
tik Gossip girl.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

indy написал(а):

oho, paldies par interesantajām ziņām:]

vienmēr laipni.
un man jau tā interesanti pašai meklēt un vēl jaukāk ir, ja kādam ši infomācija noder.

aii. es tikko bildes un prieviewus saskatījos - ak, kas tik tur nenotiks!
kā gaidu tagad otrdiena.

0

42

Paloma teica, ka man smuks desktops. Un uzminiet kas tur attēlots???? Hihihi.... Blēra un Chuks. Ah, es aizrāvosa - man patīk tas, ka lai cik viņš nejauks, viņš ir tik aizkustinošs, pārdzīvojot par to, ka viņa domā par Neitu.

starp citu - te raksta albalonga, ne Paloma.... :rofl:

0

43

Paloma написал(а):

Blēra un Chuks. Ah, es aizrāvosa - man patīk tas, ka lai cik viņš nejauks, viņš ir tik aizkustinošs, pārdzīvojot par to, ka viņa domā par Neitu.

hmm.
un tas tikai no fanvidiem?
interesanti - es nekad neesmu sākusi un iemīļojusi kādu pāri no tiem.
man vajag pašu seriālu apakšā rezēt - lai pati redzu kā, kad un kāpēc viss veidojas.

bet man vispār lielumlielais prieks, ka tik ļoti šis jaukais pāris ir iepaticies.

jo Chuck paatiesībā var būt tik bezgala cilvēcīgs un kā Gossip girl teica-
zaudēt to, ko mēs nemaz nezinājam viņam esot - viņa sirdi.
un tad vēl ie tauriņi viņa vēderā - tik trakoti neticami un piemīlīgi.

0

44

un tagad man ir lielās 17 sērijas gaidas.

šo previewu dēļ un bilžu.
pats sērijas sižets ir tik interesants un intrigām pilns.
un jau atakl sākas Blair un Chuck saskatīšanās - kaut nu jel spoileriem tomēr būtu bijusi taisnība.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SmLG0rvTz_Y&eurl=http://gossipgirlonline.net/[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fKqiIqHBOrU&eurl=http://gossipgirlonline.net/[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=keUp9E43Yrc&eurl=http://gossipgirlonline.net/[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U1wgU-x7IEE&eurl=http://gossipgirlonline.net/[/youtube]

0

45

danna написал(а):

hmm.
un tas tikai no fanvidiem?

Nē, ne tikai no fanvidiem. Esmu noskatījusies jau 8 sērijas un mīļakās bija The Handmaiden's Story un Seventeen Candlles... Bet par tiem fanvidiem - kad pirmo sēriju skatījos, man nepatika seriāls un vel kvalitāte bija sūdīga video. Tad nu pēc pussērijas ielīdu tūbē. Un tad tur ilgi skatījos un tad sapratu, ka tālāk tam seriālam japaliek labākam, tāpēc turpināju skatīties un - vualā - patīk. Un mēs jau noskaidrojām, kurš mans mīļākais pāris. :rofl:   

Oj, es ar gribu 17.sēriju...

0

46

danna написал(а):

jo Chuck paatiesībā var būt tik bezgala cilvēcīgs un kā Gossip girl teica-
zaudēt to, ko mēs nemaz nezinājam viņam esot - viņa sirdi.
un tad vēl ie tauriņi viņa vēderā - tik trakoti neticami un piemīlīgi.

ak un tie ir tik trkoti čaka raksturojoši teikumi
un tās vietas tiktiešam ar čaku man likās tiktiešam vilabākās
jo tu jau zini ka man  viņš ir rozā rozā puika un tu jau zini ka nesmu tādā sajū'mā kā tu bet tā vieta par tiem tauriņiem bija trakoti ajukā izpildījumā
un tas teikums pa sirdi - pattiesība  :D

danna написал(а):

un tagad man ir lielās 17 sērijas gaidas.
šo previewu dēļ un bilžu.
pats sērijas sižets ir tik interesants un intrigām pilns.

ak un tu jau zini ka es gaidu, gaid gaidu, - pat ļoti
un tu jau zini ka greibu lai tajā sērijā vairāk būtu vanesas un nata un tu to noteikti būsi pamanījui ka man trkoti tīk gan pati vanesa un vēl kopā ar neitu

un varu pateikt ka pē pēdējās sērijas man blēra tīk daudz vairāk

0

47

uh, kādi promo - satriecosi. Un tas pirmais - I guess I'm just Chuck bass... :rofl:  super... āāāāā, gribu redzēt chair kopā!!!!!!

+1

48

albalonga написал(а):

uh, kādi promo - satriecosi. Un tas pirmais - I guess I'm just Chuck bass...   super... āāāāā, gribu redzēt chair kopā!!!!!!

Chuck ir vnk nepārspējams :D "I'm Chuck Bass!" Viņu "shipper" vārds ir Chair?

Paloma написал(а):

Paloma teica, ka man smuks desktops. Un uzminiet kas tur attēlots???? Hihihi.... Blēra un Chuks.

hah, man tagad arī ir Blair un Chuck desktops.

0

49

indy написал(а):

Viņu "shipper" vārds ir Chair?

Jā, tā es sapratu...

indy написал(а):

hah, man tagad arī ir Blair un Chuck desktops.

:rofl:

0

50

albalonga написал(а):

Nē, ne tikai no fanvidiem. Esmu noskatījusies jau 8 sērijas

hei. tas jauki tā.
jo man jau liekās, ka tagad aktīvi esi the oc pieslēgusies.
bet gossip girl ir ticis tas prieks tik tavu skatāmo sarakstā.
un labāk neprasi man - kuras ir manas mīļākās sērijas, jau ātrumā vien 4 varu iedomāties.
pārāk liela ir mana mīlestība pret Gossip girl.

pinocchio написал(а):

jo tu jau zini ka man  viņš ir rozā rozā puika un tu jau zini ka nesmu tādā sajū'mā kā tu bet tā vieta par tiem tauriņiem bija trakoti ajukā izpildījumā

zinu.
un tu jau zini, ka nav tā, ka mani tavs Chuck raksturojošie vārdi fascīnētu.
bet tādēl prieks jau top vēl lielāks, ka parspīti viņa rozavīgumama tev trakoti jauka liekas iņa iemīlēšanās.

pinocchio написал(а):

un tu jau zini ka greibu lai tajā sērijā vairāk būtu vanesas un nata un tu to noteikti būsi pamanījui ka man trkoti tīk gan pati vanesa un vēl kopā ar neitu

un šeit arī man tev ir jāpiekrīt.
es arī tiiiiiiik trakoti gaidu.
un Nate ar Vanesu ir ļoti saderīgs pāris, lai gan sākumā pat viņus kopā iedomāties bija pagrūti.
tādi pretstatino dažādām pasaulēm.

0

51

Nu es šodien noskatījos 16. sēriju - respektīvi atkal viens seriāls, kur tekošās jāgaida. Man brīžiem ļoti, ļoti patīk un brīžiem atkal nepatīk šis seriāls. Skatos galvenokārt Blēras un Čaka dēļ, bet vel man ļoti patīk arī Dens - kā viņš uzvedas, runā un tā tālāk. Man gan Serēnas atveidotāja nepatīk, bet Serena kopā ar Denu ir ļoti jauks pāris - tā sniega dāvanas aina vispār bija satriecoša. Un vēl man ļoti patīk Lilija un Rufuss. Man patīk, ka vēsture atkārtojas. Neits man arī iepatikās kopā ar Vanesu, bet vispār viņi ir tādi neitrālie varoņi priekš manis - īpašu sajūsmu neizraisa. Un vēl tad ir Dženija, kura mani kaitina.

0

52

un es atkal gluži katram varonim varētu uzskaitīt, kas man viņā patīk.
un beigās pateikt - es šo seriālu vienkārši mīlu.
(lai gan jāatzīstas, ka pirmā sērija un kaut kur otrās sērijas puse neizraisīja nu īpaši lielās emocijas, tad es kaut kā sajutu katru tēlu caur sevi un vispār tā dziļāk ielūkojos pašā seriāla dziļajā apaksdomā - un tagad, lūk, esmu vienā lielā sajūsmā par Gossip girl.)
un vispār - tika juaki šis seriāls rāda - ka neviens nav ideāls.

bet ja ar lielu piespiešanos man būtu jāizvēlas mazliet mīļāki varoņi, tad:
pārsi - bez domāšanas - Chuck un Blair
sieviešu loma - Blair
un vīriešu loma - Dan - viņš ir tik trakoti jauks un piemīlīgs.

0

53

albalonga написал(а):

Man brīžiem ļoti, ļoti patīk un brīžiem atkal nepatīk šis seriāls.

hmm.
kā tā?
man nekad nav tā, ka seriāls patīk un nepatīk reizē.
sevišķi - Gossip girl.

0

54

hihihi... tu jau noteikti zini, ka Gossip Girl idejas avots ir Gossip Girl grāmatu sēriju. Seriālā gan viss totāli pārveidots un cilvēki iedalās - citi saka, ka grāmatas labākas, citi saka, ka seriāls labāks. Es tik lasīju, ka grāmatas galvenā varone ir Vanesa - seriālā viņa pagaidām tik dažās sērijās parādījās. Un vēl lasīju, ka gramatas Čaks ir sekundārs varonis - vel ekscentriskāks nekā seriālā. Viņam ir pieradināts pērtiķītis, kurš bieži sēz viņam uz pleca pat skolā. Ak, es tā smējos, kad to visu lasīju. Labs. Bet man ir dikti iepaticies Eds Vestviks, kurš Čaku atveido un biju šokā, ka viņam vēl pat nav 21. Viņš nāk no bagātas ģimenes un pagaidam viņam nav bijis daudz lomu, tomēr šķiet Gossip Girl totāli izcels viņu saulītē. Atklāju, ka viņš dzies grupā The Filthy Youth. Vienā lapā onlainā var dažas grupas demo dziesmas dzirdēt un man iepatikās. Smagas tādas dziesmiņas. Bet Edam ir tāda balss un akcentiņš, ko jau GG var lieliski baudīt, un dziedot balss vēl lieliskāka. Hhihih... es paredzu, ka no visiem GG puišiem Eds sasniegs visvairāk, ja mūzikas dēļ nepametīs novārtā aktiera karjeru. Viņš varētu kļūt par nakamo dižo Holivudas grāveju ļaundaru atveidotaju - viņam ideali piestāvētu. Fantastiska harizma un šarms. Un no meitenēm GG - man arī Blēra vismīļākā. Tā, ka diezgan stipri ar tevi saskan.

0

55

danna написал(а):

hmm.
kā tā?
man nekad nav tā, ka seriāls patīk un nepatīk reizē.
sevišķi - Gossip girl.

Nu vot tā. Nezinu. Piemēram visas ainas ar Georgīnas piedalīšanos mani kaitina. Sākumā, kad Vanesa parādījās, ar mokām pacietu ainas, kur viņa jaucās visu laiku starp Denu un Serēnu. Un lielakoties Dženijas ainas mani kaitina. Vienīgi patika toreiz, kad viņa atriebās Čakam. Dievinu visu, kur ir Blēra - sevišķi, kad viņa noliek Dženiju pie vietas. Dievinu visas Rufusa un Lili ainas kopā. Nu par Chair jau vispār lieki pieminēt. Man patika Čaka un Neita draudzīga un es pārdzīvoju, ka nu ta izjukusi, bet gan jau atkal abi draugi saies kopā.

0

56

albalonga написал(а):

Nu vot tā. Nezinu. Piemēram visas ainas ar Georgīnas piedalīšanos mani kaitina. Sākumā, kad Vanesa parādījās, ar mokām pacietu ainas, kur viņa jaucās visu laiku starp Denu un Serēnu. Un lielakoties Dženijas ainas mani kaitina. Vienīgi patika toreiz, kad viņa atriebās Čakam. Dievinu visu, kur ir Blēra - sevišķi, kad viņa noliek Dženiju pie vietas. Dievinu visas Rufusa un Lili ainas kopā. Nu par Chair jau vispār lieki pieminēt. Man patika Čaka un Neita draudzīga un es pārdzīvoju, ka nu ta izjukusi, bet gan jau atkal abi draugi saies kopā.

nu te atkal mūsu viedokļi krasi atšķiras.
visi mirkļi, kad seriāls tev nepatika manī radīja traku intersi un spriedzi.
un man jau Vanesa iepatikas no pirmā mirkļa - tāds no malas nepopulārais cilvēks ar tik jaukām jūtām un interesēm. un vispār tagad tā nopriecājos, kad uzzināju, ka viņa tagad būs regulāri.
Un par Georginu runājot - man dikti patīk, ka viān tādu intrigu rada un parāda tādu tiešām lielu ļaunumu. jo kaut kā bija izveidojies, ka ikviens varonis - kaut sliktu dara, tiek manās domās attaisnots. bet tad parādījās georgina, kas izmainīja to. un turklāt - ja ticam spoileriem, tad georgina 2. sezonā būs uz palikšanu - arī tiks pieskaitīta pamataktieriem.
un Jenny man vienmēr atgādina, ka katram ir sava vieta un ģimene ir jāliek pirmajā vietā, ka pāri līķiem iet nu nevar. un par necilas, nu uz citu fona - gluži vai pelēkas meitenes sapņiem un cik tālu var iet, lai tos piepildītu. tāpēc nekad par viņu neesmu garlaikojusies.

un vispār - garlaikojusies nu neesmu nekad.
vienkārši pirmās sērijas atstāja tādu iespaidu, ka seriālā būs daudz seksa, alkahola un vispār tāds paviegls viņš - bez jebkādas domas apakšā.
bet nu nav tā, nav.

un, par Klačinu runājot, daudz jau ir lasīts, cik tā laba,
bet negribās sabojāt iespaidu par seriālu rlasot vai otrādi.
un, cik es zinu - ģrāmatas ir traki pavieglas.
man labāk patīk seriāla dziļums.

0

57

albalonga написал(а):

Es tik lasīju, ka grāmatas galvenā varone ir Vanesa - seriālā viņa pagaidām tik dažās sērijās parādījās. Un vēl lasīju, ka gramatas Čaks ir sekundārs varonis - vel ekscentriskāks nekā seriālā. Viņam ir pieradināts pērtiķītis, kurš bieži sēz viņam uz pleca pat skolā. Ak, es tā smējos, kad to visu lasīju. Labs. Bet man ir dikti iepaticies Eds Vestviks, kurš Čaku atveido un biju šokā, ka viņam vēl pat nav 21. Viņš nāk no bagātas ģimenes un pagaidam viņam nav bijis daudz lomu, tomēr šķiet Gossip Girl totāli izcels viņu saulītē. Atklāju, ka viņš dzies grupā The Filthy Youth. Vienā lapā onlainā var dažas grupas demo dziesmas dzirdēt un man iepatikās. Smagas tādas dziesmiņas. Bet Edam ir tāda balss un akcentiņš, ko jau GG var lieliski baudīt, un dziedot balss vēl lieliskāka. Hhihih... es paredzu, ka no visiem GG puišiem Eds sasniegs visvairāk, ja mūzikas dēļ nepametīs novārtā aktiera karjeru. Viņš varētu kļūt par nakamo dižo Holivudas grāveju ļaundaru atveidotaju - viņam ideali piestāvētu. Fantastiska harizma un šarms.

nu man patīk Vanesa, bet man ir prieks, ka seriāla autori centrā ir ielikuši Serenu un Blair. un Vanesa ir kā atsvaidzinājums no malas.
un es zinu, ja Blair nebūtu tāds centrālāks varonis, tad manas simpātijas pret gossip Girl nebūtu tik lielas. lai gan - tas jau tikai tīri idejiski.

un Chuck. ar viņu ir tā, ka viņš kā vīrietis atsevišķi nav mans mīļākais varonis, bet kā pāris - nu tik perfekts.
un viņa akcents. un ne mēs vienīgās, kas tā domā, ā paši seriāla aktieri viņu raksturo;
About Ed Westwick:
“The accent.” - Jessica
“He’s very fashionable. He’s like a male Kate Moss.” - Blake
“I envy his chest hair, cause they make me shave mine for the show.” - Penn

un patiesībā - man gribas, lai viņš tā dzīvē tālāk tiek. lai ir ko vēlāk pēc gossip Girl apbrīnot atceroties.
tā pat kā ar pārējiem aktieriem.
(nu man viņi visi ir pārāk mīļi.)

un man patīk,

0

58

danna написал(а):

un man jau Vanesa iepatikas no pirmā mirkļa - tāds no malas nepopulārais cilvēks ar tik jaukām jūtām un interesēm. un vispār tagad tā nopriecājos, kad uzzināju, ka viņa tagad būs regulāri.

danna un kur paliek ļaut man izteikties
izņēmi lieu daļu vārdus tieši man no mutes
ak un tā ziņa par to ka viņa būs regulāri, man liekas trkoti jauka

danna написал(а):

atceroties.

ak dana neuztraucies es viņau atcerēšos
rozā rozā iespaids
un vēl tas trkoti jaukasi iespaids :D

albalonga написал(а):

Sākumā, kad Vanesa parādījās, ar mokām pacietu ainas, kur viņa jaucās visu laiku starp Denu un Serēnu.

ak un es tam no savas puses nepriekrītu un jūs aju zint ka man trkoti tīk vanesa un sākumā lai gan man dikti patika serena un dan kopā man tāda sajūta bija ka viāna nebūs tā kas būs pa vidu līdz gamam man viņa tīk

danna написал(а):

zinu.
un tu jau zini, ka nav tā, ka mani tavs Chuck raksturojošie vārdi fascīnētu.
bet tādēl prieks jau top vēl lielāks, ka parspīti viņa rozavīgumama tev trakoti jauka liekas iņa iemīlēšanās.

nu viņa rōzaums jau neliedz viņa būt labam draugam - kas tiktiešam viņš ir trkoti labs, tas ko reizēm viņš dara draugu labā liekas tik trkoti jauki un ne vairs tik rozā bet gan pozitīvi baltibet nu tas ka viņš saka i am chuk bas( atvaiinojos parvārdu uzvārdu kropļojumu) ak tas pielitojums ir trkoti jauki uzjautrinoš un trik rozā rozā
nē nu tā kā tēls jau ntoeiktiviņš ir fascinējoš un rakstnieks ir vienkārši trkoti jauks ka ko tik labu spējis izveidot
bet tu jau zini rozā rozā

danna написал(а):

un šeit arī man tev ir jāpiekrīt.
es arī tiiiiiiik trakoti gaidu.
un Nate ar Vanesu ir ļoti saderīgs pāris, lai gan sākumā pat viņus kopā iedomāties bija pagrūti.
tādi pretstatino dažādām pasaulēm.

ak bet reizēm prtstati ior trkoti jauki kaut paskaties un haley un natanu un kaut tava bleira un rozā rozā puika nu tak tie visi ir pretstatu pretstati
ak un tiktiešam lai gan sākumā man ditki patika vanesa un sākumā arī atseviški ditki patika nate var'būt ne tik daudz cik tēli bet tomēr man patika bet tā vieta kafeināccā pirms vanesa uzaicināja lai atvainotos , pat tajā sērijā man bija tāda sajūta ka viņi nevarētu būt trkoti jauki kopā , ak un man tagad trkoti liels prieks ka to tomēr viņi būs kopā jo tiktiešam man viņi trkoti tīk un viņi ir trkoti jauki

albalonga написал(а):

Un vēl tad ir Dženija, kura mani kaitina

un tā ir liela daļa mūsu atškirība jo viņa ir pieskaitāma pie tiem varoņiem kas man tīk ar visu to ka man viņa leikas rōzā

danna написал(а):

un vispār - tika juaki šis seriāls rāda - ka neviens nav ideāls.

tā liela daļa burvības

0

59

1.17

satriecoša sērija, kur beidzot atklājās, kāpēc īsti Serēna bija devusies prom. Man ļoti patika, kā pēc Blēras zvana gan Čaks, gan Neits abi uzreiz steidzās, pat nezinot, kas īsti noticis. Un viņi abi liftā it kā pikti, bet reizē tāda sajūta, ka noilgojušies viens pēc otra. Un protams jau tā agrak pieejamā aina, kur tie trīs cenšas pierunāt, lai Serēna izstāts un tas humoriņš ar "I'm Chauck Bass"... Tā sejas izteiksmes un Blēras skatiens - ak - satriecoši. Fantastiska sērija, tik žēl, ka beigās Dens ar to maitu palika. Bet Blēra un Čaks atkal darbojās kopā - ak - es mīlu viņus. Patiesi - labāku komandu neizdomāsi. Un tas ir tik aizkustinoši, ka par spīti nesaskaņām viņi uzreiz dodas glābt draugu. Lieliski. Un lieliskais beigu lili un Rufusa skūpsts - ak, ko gan vēl vairāk var velēties... Paga, paga - sorry - var gan - var vēlēties Čaka un Blēras skūpstu. Nu ko - atlikusi sezonas finālsērija un tad mums atliks mocīties vairākus mēnešus un cerēt, ka viss būs kārtība un būs 2.sezona.

0

60

Rufuss ir tāds tētiņš, ka uhh;]
Nākošās sērijas sneak peak te
2. sezona noteikti būs.

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl