TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl 2x01


Gossip girl 2x01

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

patreiz tas nu vienīgais, kas ir tā pavisam droši zināms:

The Season 2 Premiere will now be called "Summer Kind of Wonderful"

0

2

jauki.

0

3

man ar patīk.
tāds pozitīvs un elegants.
:flirt:

0

4

2. sezonas 1. serijas  promo te
iepostoju sho informaaciju arii pie 2. sezonas spoileriem

0

5

eh. ne šeit, ne pie spoileriem adrese nestrādā.
tas ir - video nav atrasts.

0

6

nja, tad laikam jau izdzeests. Tur paarsvaraa bija tie klipinji, kurus pinocchio iepostoja pie spoileriem.

0

7

Noskatījos. Ak, mans dievs - satriecoši. Es raudāju par Blēru un čahku, fanoju par blēras izteikumiem par Čaku - Mother Chuker un Vhus Basstard... :D  Oj, bet nu nespēju neraudāt par Čaka sāpju izteiksim, kad viņš to Blēras piekariņu tam džekam ieraudzīja un Blēras asaras un dumiķis Čaks nespēja pateikt, ka mīl viņu. Ak, šausmas -= nu kā lai neraud - viņi ir tā ieķērušies viens otrā un abi sāpina viens otru. Tā gaidu nākamo sēriju. Dievīgi. Serēna un Dens pludmalē tik jauki, bet man ir aizdoma, ka tas drīz beigsies. Nu Neits ar to precēto damīti mani neaizrauj.

0

8

alby, a kur tu noskatijies??? Baigais slinkums skatities youtube.

0

9

a es no torentiem lādeju. Ja gribi varu iedot torentus.

0

10

āāāāāk.
laikam jau viena no labākajām Gossip girl sērijām, ko esmu skatījusi.
tādas kaislības, izteicieni, acu skati, viltības, "pakaļdzīšanās" starp Blair and Chuck, ka pat grūti aptvert.
un tas mirkli, kad Blair teica, ka viņai vajag tikai 3 vārdu - 8 burtus, lai paliku Chucka, bet viņš spēja tikaipateikt - es, es. tas mirklis vispār ir lielu apbalvojumu vērts.
un veids kā Dan vasarā pārdzīvoja, kā Serena. un kā vuiņi atkal kopā sagāja - radot arī romantiko pusi blakus kaislīgajai Gossip girl.
un man pat patīk kā veidojas Dan un Serenas draudzība.
Jenny un Eric draudzība jau arī ir apbrīnas vērta. un man patika kā izvērtās sērija Jenny.

patiesībā - es vārētu vārīties un vārīties atkal.
:love:
bet ši sērija bija vienkārši ģeniāla -
in Gossip girl world - Summer do is some Kind of Wonderful..

0

11

hihihi... es jau gaidīju tavu komentu... :D

0

12

un jā ši sērija pat man tīkama ar visu to ka vannesa tikkai tika pieminēta un tik daudz chuk and bler
- ak un tik ļoti tīk šis krāsu bales aukstajā sabiedībā
baltā balle - th o.c.
baltā un meln'balle - brāli un māsas un vēl gossip girl - opārsteidzoši jauki
un tā vieta kur blērai zaļā kelita tik perfekti nofomulēta
un tā kletiņa, raibā, tik prfekta aukstā sabiedrīb, jā viena no labākajām gossip girl sērijām
bet tikuntā zinu ka n;aks kas labāks, vienm,ēr tak nāk tasa tak gossip girl un noteikti albākā sērija būst tad kad beidzot atkal būs vannesa un tā vairāk
un tagad janny tik ļoti tīk

bet jā tik ļoti skaiti, tik krāsaini dzūivīgi, un reizē savādāk

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl 2x01