TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl


Gossip girl

Сообщений 81 страница 100 из 114

81

danna написал(а):

bet nu tā kā Gossip girl ir mana lielā aizraušanās.
tad esmu lasījusi, skatījusies intervijas, kur aktieri atzīst, ka kaut kad - kā viņi saka - pēc gadiem- Gossip girl indentitāte atklāsies.
bet galvenais jau ir tas, ka kaut kad uzdūros intervijai ar ar galveno producentu,
kurš tiešām skaidri pateica, ka kaut kad atklāsies, kas slēpjas zem Gossip girl.

ah, kā viņi visi skatītajus uzkurina....  :rofl:  bet paldies, ka pastastīji - es tomēr neesmu tik dziļi aizrāvusies un tā dikti nelasu visu ap gg virtuvi. Nu nez.... Ja kaut kad atklāsies, kas ir gg, tad labāk lai pēdejā sērijā... Man patīk, ka viņa tur tāda kā spoks stāsta visu to stastu.

0

82

te jau otrās sezonas jaukais promo. nu tik raksturojošs Gossip Girl.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif
Gossip Girl season 2 promo

[youtube]http://youtube.com/watch?v=pSHOx71ql4Q&feature=related[/youtube]

0

83

albalonga написал(а):

bet paldies, ka pastastīji - es tomēr neesmu tik dziļi aizrāvusies un tā dikti nelasu visu ap gg virtuvi.

tā kā tas viens no maniem visu mīļākajiem seriāliem,
tad lasu un interesējos par visu jauno.

un nekā savādāk nemaz vairs nemāku.
man vajag par visu būt lietas kursā.

un es jau vienmēr tā ar svarūigāko cenšos dalīties.

0

84

Paldies, dannuk. Un biežak dalies. Paklau, a cik kopā forumā cilvēku skatās? Moš forumu atsevišķu vajag, lai tu varētu visu, ko samekle kramēt ieksā. Man besis meklēt, bet visu, kas tiek forumā salikts - es apskatos.

0

85

hihihi... tiešam gosipīgs promo... ah, līdz septembrim tik tālu....

0

86

4 cilvēki skatās.
un zinu, ka viens tiešām taisās skatīt.

un, par to atsevišķo forumu runājot, es ceļu rociņu, lai būtu tur moderators.
nu tur man būs ko likt. un vispār - es vienkārši Gossi girl vietā justos trakoti pagodināta.
^^
un vispār - tā būtu daudz pārskatāmāk.
jo ir lietas, kas vispār pazūd sarunu gūzmā.

un, alablonga, tev tev tikaj uki gossipīgi-one-tree-hillīgas paraksts.
daudz emociju.

0

87

oj, jā - parakstu centīgi veidoju un liku kopā. Man dikti patīk - šobrīd visi mani mīlulīši beidzot. Tik Gabijas nav... Bet nu Gabija vienmēr mana sirdī...

Labi, Gossip Girl forums būs kaut kad sovakar. man vēl banners jāuztaisa.

0

88

albalonga написал(а):

Labi, Gossip Girl forums būs kaut kad sovakar

tas ir mans lielais prieciņš.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

aii. un man jau pat
ik, ka tagad One tree hill pirmo sezonu skatos,
bet to sēriju, kas tev ar viņiem parakstā - esmu redzējusi pilnībā.
tā pat kā kādu pusi 5tās sezonas.
:D

0

89

:rofl:

0

90

danna написал(а):

jo mani tik ļoti fascinē tās atziņas, ko katrus sēriju gūstu un patiesības, ko apstiprinu.

ak nu taqs tā kā būtu viens no iemesliemmkāpēc skatos

danna написал(а):

well.
i guess that is secret whar we will now in the very ending season.

danna написал(а):

tad esmu lasījusi, skatījusies intervijas, kur aktieri atzīst, ka kaut kad - kā viņi saka - pēc gadiem- Gossip girl indentitāte atklāsies.
bet galvenais jau ir tas, ka kaut kad uzdūros intervijai ar ar galveno producentu,
kurš tiešām skaidri pateica, ka kaut kad atklāsies, kas slēpjas zem Gossip girl.

ak un man protams vēlme uzzināt
bet negribu lai viņi to pasaka kautkad sezonu vidū un tad turina filmēt
manuprāt jauki būtu tā vairāk uz beigām , tā lai būtu vieta pārdomāma, bet nebūtu tā aizmigojoša sajūta sezonas beigu pēdējā sērijā

0

91

pinocchio написал(а):

manuprāt jauki būtu tā vairāk uz beigām , tā lai būtu vieta pārdomāma, bet nebūtu tā aizmigojoša sajūta sezonas beigu pēdējā sērijā

nu nedomāju, ka viņi tā sezonas vidū parādītu.
lai nu jau viss Gossip girl ir intriģējošs,
bet pašas Gossip girl indentitāte ir lielākā intriga un noslēpums.
viņi taču neatļausies to atklāt vēl par beigām nedomājot.

0

92

danna написал(а):

bet pašas Gossip girl indentitāte ir lielākā intriga un noslēpums.
viņi taču neatļausies to atklāt vēl par beigām nedomājot.

ak bet tas njoslēpums ir an kaitinoši intrigējošs
gribu nu zināt, bet reizē arī negribu - un tagad ārkārtīgi dīvaini liktos ja kāds no galvenajiem varoņiem būtu - bet zinu ka visticamāk ka tā būss

0

93

pinocchio написал(а):

gribu nu zināt, bet reizē arī negribu - un tagad ārkārtīgi dīvaini liktos ja kāds no galvenajiem varoņiem būtu - bet zinu ka visticamāk ka tā būss

šeit nu man jāpiekrīt.
es tikai tagad ceru, ka viņi neizvēlēsies tā neloģiski, tikai lai lielāks skandāls izceltos.
patreiz man patīk, ka viss ir pārdomāts līdz sīkumam un nerodas neloģiskumu un nesakarību.

^^

0

94

danna написал(а):

es tikai tagad ceru, ka viņi neizvēlēsies tā neloģiski, tikai lai lielāks skandāls izceltos.
patreiz man patīk, ka viss ir pārdomāts līdz sīkumam un nerodas neloģiskumu un nesakarību.

turnu gan jāpiekrīt -lielās neloģikas nav
bet nu man laikam visneloģiskāk liktos ja gossiop girl būtu tava blera

0

95

Gossip Girl is nominated in MANY categories for this year's TEEN CHOICE AWARDS.

Actor Drama
• Penn Padgley - Gossip Girl
• Chace Crawford - Gossip Girl

Actress Drama
• Blake Lively - Gossip Girl
• Leighton Meester - Gossip Girl

Breakout Show
• Gossip Girl

Breakout Star Female
• Blake Lively - Gossip Girl
• Leighton Meester- Gossip Girl
• Taylor Momsen- Gossip Girl

Breakout Star Male
• Ed Westwick
• Chace Crawford

Drama
• Gossip Girl

Villian
• Ed Westwick - Gossip Girl

Female Hottie
• Blake Lively

Male Hottie
• Chace Crawford

0

96

missy написал(а):

Gossip Girl is nominated in MANY categories for this year's TEEN CHOICE AWARDS.
Actor Drama
• Penn Padgley - Gossip Girl
• Chace Crawford - Gossip Girl
Actress Drama
• Blake Lively - Gossip Girl
• Leighton Meester - Gossip Girl
Breakout Show
• Gossip Girl
Breakout Star Female
• Blake Lively - Gossip Girl
• Leighton Meester- Gossip Girl
• Taylor Momsen- Gossip Girl
Breakout Star Male
• Ed Westwick
• Chace Crawford
Drama
• Gossip Girl
Villian
• Ed Westwick - Gossip Girl
Female Hottie
• Blake Lively
Male Hottie
• Chace Crawford

ārprāc, kas man par priekiem un pagodinājumu.
jo Gossip girl tā jauki ticis nominēts tik daudzās kategorijās.
tagad tikai īkšķi jātru, ka iegūs arī kādu balvu.
jo zinu, ka konkurencē ir pat Rihana.

aii. bet man tomēr gribās ticēt, ka Gossip girl arī tomēr iegūs balvu. tas būtu pelnīti.

:flirt:

0

97

Bright Young Hollywood
http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/cusl03_nextwave0808.jpg

JESSICA SZOHR Age: 23. Hometown: Menomonee Falls, Wisconsin. Jimmy Choo or Christian Louboutin? Jimmy Choo. Chuck Taylors or Nikes? Chuck Taylors. Levi’s or J Brand? “Levi’s, I think!” Favorite designer? “Marc Jacobs, Chanel. And there is a new line called Rose—it’s really good. Just simple, sexy, really cute.” Eli Manning or Tom Brady? “I’m from Wisconsin, so the Packers!” BlackBerry or iPhone? “BlackBerry. iPhones are really hard to type on.” What’s on your iPod? MGMT, M.I.A., the Editors, the Virgins, Kenna. Last book you read? The Tibetan Book of Living and Dying. Xbox, Wii, or PlayStation? “I’m a huge fan of Rock Band. I may almost get carpal tunnel playing the drums.” Were people mean at your high school? “I did a shoot for a teen magazine, and some girls put photocopies of my picture everywhere and they drew on it. They also ketchup’d my driveway and they egged my dad’s car. But now it’s funny because we’re all friends.”

PENN BADGLEY Age: 21. Hometown: Baltimore. Upcoming film: The Stepfather. First “Hollywood” moment? “I got mobbed by 40 to 60 little girls. It took me 45 minutes to walk 20 yards. I feel like for the most part nobody cares about us and it doesn’t seem like a big deal, but every now and then that’ll happen.” Chuck Taylors or Nikes? PF Flyers. BlackBerry or iPhone? iPhone. What’s on your iPod? “D’Angelo, Common, Mos Def, and Talib Kweli’s first albums. I can’t stand all those indie ‘the’ bands.” Favorite book? One Flew over the Cuckoo’s Nest. Eli Manning or Tom Brady? “I’m a soccer fan. Arsenal is my team.” Who do you dream of working with one day? “Robert Downey Jr. in Iron Man 2.” Favorite drink? Reposado tequila. Girl crush? “Parker Posey. She is so sexy in Blade: Trinity.” High-school experience? “Strange to nonexistent. I graduated early. Everyone is just so painfully vulnerable and self-conscious.”

BLAKE LIVELY Age: 20. Hometown: Burbank, California. Breakthrough roles: Bridget in Sisterhood of the Traveling Pants, Serena van der Woodsen in Gossip Girl. Upcoming film: Sisterhood of the Traveling Pants 2. First “Hollywood” moment? “I hope not ever.” Jimmy Choo or Christian Louboutin? “Jimmy Choo and Chanel. I can’t stand it: the security guards know me there.” Levi’s or J Brand? J Brand. BlackBerry or iPhone? iPhone. Favorite guy’s guy? “I’m dating Brad Pitt.” Favorite girl’s girl? Angelina Jolie. Favorite movie? Wizard of Oz, Moulin Rouge!, Romeo and Juliet. Xbox, Wii, or PlayStation? Wii. Madden or Halo? “Guitar Hero for Wii. I had them write it into the show. But I just bought the Rock Band for Xbox.” Favorite snack? “Whatever’s greasier and cheesier the better.” Hybrid or Escalade? “Hybrid. Even if anybody picked the Escalade they wouldn’t say it, ’cause it’d be, like, bombed.”

CHACE CRAWFORD Age: 23. Hometown: Plano, Texas. Upcoming film: The Haunting of Molly Hartley. First “Hollywood” moment? “Signing iPhones. I’m like, ‘Dude, I don’t want to ruin your phone!’ ” Chuck Taylors or Nikes? Puma. Levi’s or J Brand? Levi’s. BlackBerry or iPhone? iPhone. What’s on your iPod? “Ed [Westwick]’s band, MGMT, Bloc Party, Audioslave, A Tribe Called Quest.” Favorite movie? Cool Hand Luke, Jurassic Park. Favorite TV show? The Office, 30 Rock, Family Guy. Last book you read? Confessions of an Economic Hit Man. Eli Manning or Tom Brady? “Come on—Dallas Cowboys.” Favorite drink? Jack Daniel’s. Girl crush? Liz Lemon.

ED WESTWICK Age: 21. Hometown: Stevenage, England. Upcoming film: 100 Feet. First “Hollywood” moment? “The upfronts last year. No one knew who we were but still wanted photos with us.” Chuck Taylors or Nikes? Lacoste. Favorite designer? Michael Bastian. Who do you dream of working with one day? “Jude Law. He is a fantastic spirit and a gentleman.” Favorite movie? “Currently American Psycho.” BlackBerry or iPhone? BlackBerry. Eli Manning or Tom Brady? “Who?” What’s on your iPod? “My band, Filthy Youth. And the Rolling Stones.” Last book you read? No One Here Gets Out Alive, a biography of Jim Morrison. Xbox, Wii, or PlayStation? PS3. Favorite drink? Water.

LEIGHTON MEESTER Age: 22. Hometown: Marco Island, Florida. Upcoming project: Season five of Entourage. Jimmy Choo or Christian Louboutin? Jimmy Choo. Favorite designer? “I’m more a normal person than, like, a fashion girl. For everyday, I like Fluxus—it’s really soft. I really like Foley & Corinna; they do a good mix of vintage and new.” BlackBerry or iPhone? “Why do you assume I don’t have a Nokia pay-and-go phone? No, I have a BlackBerry.” Justin Timberlake or John Mayer? Justin Timberlake. What’s on your iPod? “Gnarls Barkley, the Kooks, and Sean Lennon. I like fun music, too, like M.I.A. She has good things to say.” Last book you read? Madame Bovary. Favorite drink? SoBe Life Water. Hybrid or Escalade? “I don’t know. I used to drive a Volkswagen, a safe Volkswagen.” What were you like in high school? “I was nice. We didn’t have much when I was little.” Were people mean to you like Blair was? “There was always one little girl in each grade that was mean to me. But I was never mean to anyone. I was never like, ‘Ew!’ ”

TAYLOR MOMSEN Hometown: St. Louis. Age: 15. Number of shoes in your closet? “So many. My mom and I are the same size and share shoe closets, so it’s hard to keep count!” Levi’s or J Brand? “Rock & Republic and Earnest Sewn. Whatever fits. I have a really strange body—I’m tall, but I’m all legs, like three-fourths of my body.” Favorite designer? “Diesel for everyday. For dressing up, Valentino, and I love Miu Miu.” Favorite lip gloss? LipFusion. BlackBerry or iPhone? BlackBerry. Justin Timberlake or John Mayer? Justin Timberlake. What’s on your iPod? “Paramore is one of my favorite bands. I have such an eclectic mix of stuff. Garbage is my all-time favorite band. And then I love, like, Britney Spears. I have every one of her albums. Like, I’m a loyal fan.” Favorite movie? “Across the Universe. I saw it nine times.” Favorite TV show? “Law & Order: SVU. I can watch like six in a row, and my mom’s like, ‘You just watched six rape stories,’ but I love how it’s so dramatic, and then when they finally find the guy, it’s like, ‘Yes!’ ” Hybrid or Escalade? Subway.

Отредактировано missy (30.06.2008 19:07)

0

98

Gossip Girl Bloopers: http://www.youtube.com/watch?v=ueOIKdx73Lo

Gossip Girl Revealed  - Fashion: http://www.youtube.com/watch?v=mTWk-bgUtZQ

Deleted scenes:
Serena & Nate: http://www.youtube.com/watch?v=HwSmYqnNj-o
Serena & Eric: http://www.youtube.com/watch?v=mol0nEYrNG0

Lūk arī par pārējiem varoņiem, kuriem nebija atsevišķas tēmas izveidotas...
Gossip Girl Revealed  - Closer look on Blair: http://www.youtube.com/watch?v=LLHcm7BDZVQ
Gossip Girl Revealed  - Closer look on Jenny: http://www.youtube.com/watch?v=_lY46UkoaWc
Gossip Girl Revealed  - Closer look on Lily and Rufus: http://www.youtube.com/watch?v=hCPbEQ7lRdM

0

99

Most Popular TV Torrents

Heroes; 54,562,012
Lost; 51,151,396
24; 34,119,093
Prison Break; 29,283,591
House; 26,277,954
Fringe; 21,434,755
Desperate Housewives; 21,378,412
Grey's Anatomy; 19,916,775
Gossip Girl; 19,706,870
Smallville; 19,598,999

0

100

Tiešām labs seriāls.. visi aktieri ir tik piemīlīgi, saldi... Njāā man arī, kā jau daudziem citiem, patīk Blair- kaislīga, skaista, velnišķīga.. no puišiem.. hmmm...  laikam jau Nate.. man patīk viņa frizūra un stiliņš..
Es godīgi skatos.. pa vienai sērijiņai nedēļā LNT... Slinkums lejupielādēt... bet varbūt varētu? hmmm...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl