TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl


Gossip girl

Сообщений 101 страница 114 из 114

101

modreits написал(а):

pa vienai sērijiņai nedēļā LNT... Slinkums lejupielādēt... bet varbūt varētu?

nu es jau neko nesaku skaties pa vienai sērijai nedēlā , bet tu tiktiešām velies skatīties pa lnt  :huh: ar to tulkojumu un tulkotāju  :huh: .

0

102

pinocchio написал(а):

bet tu tiktiešām velies skatīties pa lnt  :huh: ar to tulkojumu un tulkotāju  :huh: .

Nu nezinu... man ir šausmīgs slinkums datorā skatīties filmas... es nezinu kāpēc, bet man tā liekas tāda kā pat laika nosišana... Bet skatoties TV liekas savādāk... Baigi dīvaini... par šo tēmu derētu uzrakstīt referātu... :D

0

103

modreits написал(а):

Nu nezinu... man ir šausmīgs slinkums datorā skatīties filmas... es nezinu kāpēc, bet man tā liekas tāda kā pat laika nosišana... Bet skatoties TV liekas savādāk... Baigi dīvaini... par šo tēmu derētu uzrakstīt referātu... :D

tas tiktišam ir dīvaini , tikpat liela laika nosišana ir skatoties ko pie datora kā pie televizora, laiks kamēr tu skaties sēriju tikuntā jau nemainās
tu esi pirmais cilvēk no kura ko tādu dzirdu, bet jā katram jau ir lietas kas ir savādākas,
bet jā tiktiešam seriāls ir abs, man laikam īpāsi tuva ir piemā sezona, lai gan tad nav īpāsi aktuāla viena no manām mīļākajām varonēm vanesa, tavās sērijās manuprāt tikko ieradusies, bet nezinu tad tā bija īstā gssip girl, palēnāmpārējās sezonās pazūd spriedze un glorija, varoņi iziet vairāk no sevis, itkā kļūstot savādāki, bet neatbilstoši savādāki.

0

104

modreti - es šokā. Manuprāt pa tv skatīties ir laika nosišana - burtiskā nozīmē. Slēdz tv, gaidi, nekad jau nesāk pilnīgi laicīgi pēc prgrammas, pārrauj uz reklāmām. Turklāt es nez - ja ir pieejamas sērijas - kā var gaidīt nedēļu līdz nākmajai, ja patiešām patīk seriāls... Nez. Man tā bij vienīgi ar Hausu, jo bez tulkojuma es nesapratu tās visas slimības un tad nebij interesanti.

A par GG - nez - es 3.sezonu neskatos, bet kaut kad noteikti maratonu uztaisīšu un rindiņā skatīšos. Ar 2.sezonu darīju tāpat - sapratu, ka man patīk skatīties tieši GG maratonus - kaut kā tad iegrimsti tajā GG pasaulē un ir tiešam tās emocijas. No 1 sērijas tomēr emociju par maz - nav jau SPN. :playful:  Un visi jau zin, ka mans mīļākais varoņu pāris ir Blēra un Čaks, kuri principā galīgi neplānoti kļuva par galveno seriāla pāri, jo 1.sezonā pēkšņi atklājās, ka viņiem ir tāda ķīmija, lai gan grāmatās, uz kurām seriāls balstīs, viņi nav nekad kopā un par mīlestību viņu starpā nevar runāt vispār, bet aktieriem ir lieliska ķīmija un nu jā - vienkārši ideāli redzams, cik ļoti Čaks un Blēra mīl viens otru. Lai gan regulāri abi sačakarē un patiesībā abiem ir mežonīgi nepilnvērtības kompleksi, bet tomēr viņi ideāli pazīst un saprat viens otru - ļoti dziļi. Un tur arī tā burvība. Un ja godīgi, es nepiekrītu pinocchio - man patīk, ka varoņi mainās, a°ttīstās, aug gan prātā, gan muļķībā, gan sexuāli, gan jūtu ziņā. Visu cieņu. Par varoņiem, kuri mani kaitina - ta laikam Serēna - neko nesp.ēju padarīt. Un 2.sezonā man Jennija krita uz nerviem lielāko sezonas daļu. No džekiem laikam Neits kretinēja pagājušajā sezonā. Visu laiku nezin, ko grib - ar visām meitenēm jau bijis kopā. Bet Čaku es dievinu un Edu Estviku, kurš viņu atveido - wow. Viņš - ja nepazaudēsim viņu alkoholam un narkotikām - ir nakamais dižais, nakmais Džeka Nikolsona un Marlona Brando apvienojums. Es paredzu viņam nākotnē Oskaru. Emmy kā minimums. :playful:

0

105

Es seriālu neskatos,tikai izlasu anotācijas Rīgas viļņos,var jau būt,ka,ja nerādītu tik vēlu,tad arī skatītos,bet ne par to ir stāsts.Es arī uzskatu,ka seriālos varoņiem ir jāmainās, jāiegūst dzīves pieredze,lai varētu uzņemties pilnu atbildību par savu dzīvi,jo neviens cits to mūsu vietā nedarīs,jo tikai garīgi attīstoties ir iespējama personības izaugsme. Savukārt Modreitim varu gan piekrist,gan nepiekrist,tā ir katra paša izvēle kur skatīties filmas un seriālus,man personiski ir vienalga kur tos skatīties-televīzijā vai internetā, tāpat kā mani neinteresē kur tos skatās citi,jo tā nav mana darīšana.

0

106

albalonga написал(а):

Nez. Man tā bij vienīgi ar Hausu, jo bez tulkojuma es nesapratu tās visas slimības un tad nebij interesanti.

man tieši tas pats , lai gan es skatos orģināl vlodā arī citus medicīnus seriālus

Terēze написал(а):

Es arī uzskatu,ka seriālos varoņiem ir jāmainās, jāiegūst dzīves pieredze,lai varētu uzņemties pilnu atbildību par savu dzīvi,

albalonga написал(а):

Un ja godīgi, es nepiekrītu pinocchio - man patīk, ka varoņi mainās, a°ttīstās, aug gan prātā, gan muļķībā, gan sexuāli, gan jūtu ziņā. Visu cieņu.

nu jā varoņi var mainīties , ne jau par to ir runa , runa ir par to ka varonis vairs nav tas kas viņš ir bijis viņš ir kļuvis par pilnīgi tukšu tukšu tukšu lapu , pat ne baltu, bez jebkādas pesonības
labi lai mainās tie kuri māk to parādīt un izveidot tā lai tur ir kāda jēga , bet es gribu no tā kaā redzēt lai nav plika gorīšanās kameras priekša, un beigās pats tēls neko neizsaka seriālam , tikai aizpilda laiku ēterā , un piestāv pārējo tēlu vizuālā koptēlā

0

107

Jau krietnu brīdi tad, kad atceros īstajā brīdī ieslēgt televīzoru, es šo seriālu skatos un sekoju tam līdzi. Ļoti labs un interesants. ^_^ Visvairāk man patika tā sērija, kurā bija atsauksmes par Latviju, jo vienam no bagātnieku puišiem (kā tur sauca Neita draugu, es aizmirsu pēkšņi?) bija mājkalpotāja no Latvijas- kkāda tur Brigita :D

0

108

Amira написал(а):

Visvairāk man patika tā sērija, kurā bija atsauksmes par Latviju, jo vienam no bagātnieku puišiem (kā tur sauca Neita draugu, es aizmirsu pēkšņi?) bija mājkalpotāja no Latvijas- kkāda tur Brigita :D

neko tādu neievēroju , ka tu būtu bijusi tāda mājkalpotāja :glasses: kurā sērijā neizni?

0

109

pinocchio написал(а):

neko tādu neievēroju , ka tu būtu bijusi tāda mājkalpotāja :glasses: kurā sērijā neizni?

Pēc skaita nezinu, bet tā bija viena no tām sērijām, kur Čaka tēvs sāka dzīvot kopā ar... jā, laikam neesmu pārāk bieži skatījusies šo seriālu. Jo es aizmirstu tēlu vārdus, xD. Īsi sakot, Blēras Valdorfas labāko draudzeni, to gaišmati. Čaka tēvs un viņas māte gribēja precēties un sagāja kopā un sāka kopā dzīvot. Vot vienā no sākotnējām sērijām par šo tēmu Čaks piemin, ka viņiem ir jauna mājkalpotāja- no Latvijas :D

0

110

Amira написал(а):

Čaks piemin, ka viņiem ir jauna mājkalpotāja- no Latvijas

hahaha, labi, ka kāds ko tādu ievēro. Es ar neievēroju. Super.

0

111

daqudz neko tas neizsaka , bet daudzko tas arī nemaina, vienģi to ka tagad visa ņunorkas augstākā sabiedrībība labprāt pieņems mājkalpotājas no latvijas, jo čaks vienu pieņēmis

0

112

pinocchio написал(а):

daqudz neko tas neizsaka

Tas norāda uz to, ka seriāla veidotāji apzinās krīzes radīto izceļošanas bumu no dažādām valstīm, šajā gadījumā- no Latvijas :)

0

113

Nu, ko vēl viens seriāls noslēdzies :) Tikko iečekoju dažas ainiņas. Nu jā - Chair un Derena endgames. Pat Chair sīci dabūjām redzēt. Un Dens bija GG. Nez, manā skatījumā tāds forked up endings. Ja par Chair pārsteigumu nebij, tad par Derena gan.

0

114

cravey написал(а):

tad par Derena gan.

pilnīgs loģikas trūkums. Ņemot vērā, kaDens Serēnu jau sen nemīl - pirmā gaistošā mīlas jūsma jau sen izgaisa.  Un arī Dena būšana par GG ir stipri neloģiska. Kaut ko samurgoja un beidza. Es uzlieku ignore. Man seriāla nobeigums ir tas moments, ka Blēra izvfēlas Denu un viņi ir kopā - vairāk tālāk arī neskatījos un neskatīšos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl