TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 5. nedēļas 2008 video ir...


5. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Fuego an la Sangre ievada titri

http://www.dailymotion.com/video/x5nma6_fuego-en-la-sangre-entrada_shortfilms

0

2

Ja godīgi, tad - ja nebūtu redzējusi un tik ļoti mīlējusi PDG - mani šie ievada titri ieinteresētu un gribētu arī noveli redzēt. Meksikā tai ir fantastiski reitingi - reti labi pirmajai nedēļai - jau tagad skaidrs, ka tas ir hits. Bet es domāju, ka starptautiskā līmenī tas PDG nepārspēs - PDG parādījā gandrīz pusē pasaules valstu...

0

3

bet mani patiesībā tik ļoti nemaz nepiesaistīja.
vispār es tā sāku nogurt no televisas mariači tendenci.

bet nu es tik tiešām ceru, ka telemundo nekļūdijās šo telenoveli tā teikt pārdodot.

0

4

Mani uzreiz atbaida Adelas tēls.  Atceros nepārspējami jauko Dannu. Viņas nevar salīdzināt!
Bet video likās mīļš, jo atgādina PDG. Bet tas nav nekādā zinā nav "Fuego an la Sangre" nopelns.

0

5

Ievada titriem nav ne vainas!!!!!!Es noskatījos vienu sēriju intereses pēc!!!!!Nu galvenie aktieri izskatās pa daudz novecojuši, lai tēlotu tādas lomas un pati telenovele kā tāda ir pa daudz pārspīlēta!!Kaut arī PDG visu neredzēju manuprāt tas bija daudz labāks!!Un vēl PDG visu triju māsu vectētiņš bija vnk nepārspējas, ļoti jautrs šajā nu nav tik traki, bet nevar viņus salīdzināt!!!!PDG labāks!!!!!

0

6

jā, man jau ievada titros aktieri kautkā par vecu izskatījās.. bet toties sejas tik pazīstamas :D Mariači tēma man arī bišķīt apnikusi Meksikas seriālos, bet nu.. savs stils ;) toties mājas, šrifts, kvalitāte gan uzreiz tā pati -izskatās.. ;) un vēl - tik jocīgi redzēt Adelu un Horhi, bet ne kā pāri - parāk pieradu pie viņiem kopā La esposā Virgen ;) nu pašu seriālu jau nneskatīsos, lai gan TV moš arī varētu parādīt to.. bet titrus gan man ļoti patīk skatīties ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 5. nedēļas 2008 video ir...