TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » Ladron de corazones notikumi


Ladron de corazones notikumi

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Es tikko noskatijos visas sērijas, ko tu man atsūtiji!!! Tagad es saprotu kāpēc tu raudāji... :cry:  Žēl tikai, ka man nebija dažas sērijas pa vidu. Es nedomāju, ka Antonio spētu tik cietsirdīgi izturēties pret Vero... un vēl plānot tik vaļā no Vero grūtniecības... Man tik ļoti žēl arī Sjuzanas!! Tas idiots teica, ka mīl, bety galu galā tomēr nogalināja.....Viņa līdz pēdējam palika uzticīga Gusam!!!! Nabaga Guss...tā pārdzīvo!!!!
Interesanti, kas notiks tālāk...  :wondering:

0

2

vovovo... Tāpēc esmu apstājusies ar Ladronu - prāk lielas skumjas un asaras man. Bet nu kaut kad noteikti turpināšu skatīties, jo dikti patīk. Tomēr nu es ļoti smagi pārdzīvoju Vero spīdzināšanu, Sūzijas nāvi un Gusa sāpes...

0

3

Tas gan, bet mani tomēr moka ziņkāre un tāpēc es turpināšu skatīties. . . .  ^_^  Galu galā, reiz atkal viss būs kārtībā un viņi būs laimīgi kopā...un viss, ko viņi pārdzīvos, tikai stiprinās viņu mīlestību...un par laimi es jau zinu, ka beigās antonio nomirs elles liesmās....

0

4

Esmu no šī seriāla redzējusi tikai pašas beigas, kas man nežēlīgi patika!

0

5

Iesaku noskatīties visu!!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » Ladron de corazones notikumi