TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 4. sērija


Destilando amor 4. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Diemžēl, redzēju tikai 2. pusi no sērijas... :( (man bija spāņu valoda) Vispār, lidzīga sērija bija arī CSM. ;) Kā Gaviota varēja uzticēties tādam tipam? :O
   Man kļuva smieklīgi, kad Gaviota pateica, ka viņa sedēs pie universitātes un gaidīs, kad iznāks Rodrigo. Nebūs nekādu problēmu atrast Rodrigo. :D Londona ir tik tuvu Parīzei. :D
   Man patīka moments, kad Rodriga un Gaviota skatījās uz mēness. :) Tik mīļi un skaisti. ;)
   Vecmāmiņai pat prātā nevar nākt, ka viņas mazdēls jau ir iemīlējies, un ka Gaviota gaida bērnu... :D
   Minerva gan ir savāda. :D Vai var būt tāda tehnika, ka viņai piedzims tieši puisis, nevis meitiņa? :O

0

2

rubi написал(а):

Diemžēl, redzēju tikai 2. pusi no sērijas...

es arī, jo pirms tam kā parasti skatījos Mi prima ciela

rubi написал(а):

Kā Gaviota varēja uzticēties tādam tipam?

es arī to nevaru saprast...

rubi написал(а):

Man patīka moments, kad Rodriga un Gaviota skatījās uz mēness.  Tik mīļi un skaisti.

mans mīļākais moments

rubi написал(а):

Vecmāmiņai pat prātā nevar nākt, ka viņas mazdēls jau ir iemīlējies, un ka Gaviota gaida bērnu...

tajā momentā, es smējos

rubi написал(а):

Vai var būt tāda tehnika, ka viņai piedzims tieši puisis, nevis meitiņa?

nedomāju gan

0

3

Nu vispār neka ļoti svarīgā sērijas sakumā nebija. Visi Montalvo atvadījas un aizbrauca uz saviem valstīm, pēc tam uzrakstīja, ka jau dažas nedeļas aizgaja vēsturē. Gaviota ar mammu strādāja, Rodrigo sedeja Londonā un klausījas Gaviotas dziesmas. Tad atnāca Aarons ar mīļāko un izsledza magnitofonu. Rodrigo saka kliegt, lai Aarons neaizstiek viņa kasseti, un tad Aarons teica, lai Rodrigo klausas mūzīku, kad ir viens mājās. Rodrigo teica, ka Aaronam visu laiku zvanīja Minerva. Tad Aarons piezvanīja līgavai un sameloja, ka viņam ir sessija un viņš sež, gatavojas, apkārt daudz gramātu... :D Minerva jau izplānoja viņu kāzas, lai gan Aarons vēl ilgi dzīvos Londonā. Tad Rodrigo satiekas ar Danielu kāda restoranā, viņi sarunajas par Aarona kāzam, par to, ka viņš krapj Minervu jau tagad un meitenei pēc kāzam būs parsteigums. Un vēl Rodrigo teica, ka viņš mīl vienu meiteni (Gaviotu) un viņi precēsies kad Roddrigo atbrauks mājās... tas laikam ar' viss, kas bija pirmā daļā (svarīga, es domāju) :)

Kā Gaviota varēja uzticēties tādam tipam?

Viņa ir ļoti naiva un ir izmisuma. Laikam pati baidās, ka zaudes Rodrigo, jo viņš atbrauks pēc gadā, viņai jau būs beibis. Var iedomāties, ka tas nav viņa dēls vai meita. Viņa taču izaugusi uz telenovellem, kur viss ir tik grūti, ja galv. varoņi izšķīras un tad pēc laika satiekas, meitenei jau ir bērns... Un Gaviota nāk no tīcigas ģimenes. Varbūt uzskata, ka bērns bez tēva un vīra ir greks... un tt... Tāpēc es pieļauju tādu domu, ka šada stavoklī kura atrodas tagad Gaviota, viņa varētu uzticēties jebkuram cilvēkam :(

Vai var būt tāda tehnika, ka viņai piedzims tieši puisis, nevis meitiņa?

Par tādu tehniku neko nezinu, a "šarlatanov" daudz. Viņa var iet pie kādas burves un nopirkt zāles, lai piedzimtu zēns :D

0

4

Norkys написал(а):

mans mīļākais moments

Ja, tāda romantika... :) :heart: Īpaši mēness... :) Man ļoti iepatikās. ;)

0

5

Ja, tāda romantika...  Īpaši mēness...  Man ļoti iepatikās.

Man arī... Ak, skatos šo seriālu, nu banāli un smieklīgi, bet cik skaisti... žēl kā dzīve tādas mīlestības kā Rodrigo un Gaviotai laikam nav musdienās :)

+1

6

Deyalit написал(а):

Nu vispār neka ļoti svarīgā sērijas sakumā nebija. Visi Montalvo atvadījas un aizbrauca uz saviem valstīm, pēc tam uzrakstīja, ka jau dažas nedeļas aizgaja vēsturē. Gaviota ar mammu strādāja, Rodrigo sedeja Londonā un klausījas Gaviotas dziesmas. Tad atnāca Aarons ar mīļāko un izsledza magnitofonu. Rodrigo saka kliegt, lai Aarons neaizstiek viņa kasseti, un tad Aarons teica, lai Rodrigo klausas mūzīku, kad ir viens mājās. Rodrigo teica, ka Aaronam visu laiku zvanīja Minerva. Tad Aarons piezvanīja līgavai un sameloja, ka viņam ir sessija un viņš sež, gatavojas, apkārt daudz gramātu...  Minerva jau izplānoja viņu kāzas, lai gan Aarons vēl ilgi dzīvos Londonā. Tad Rodrigo satiekas ar Danielu kāda restoranā, viņi sarunajas par Aarona kāzam, par to, ka viņš krapj Minervu jau tagad un meitenei pēc kāzam būs parsteigums. Un vēl Rodrigo teica, ka viņš mīl vienu meiteni (Gaviotu) un viņi precēsies kad Roddrigo atbrauks mājās... tas laikam ar' viss, kas bija pirmā daļā (svarīga, es domāju)

O! :O Milzīgs paldies par aprakstu! :) Palo4ka-viru4alo4ka! :)

Deyalit написал(а):

Viņa ir ļoti naiva un ir izmisuma. Laikam pati baidās, ka zaudes Rodrigo, jo viņš atbrauks pēc gadā, viņai jau būs beibis. Var iedomāties, ka tas nav viņa dēls vai meita. Viņa taču izaugusi uz telenovellem, kur viss ir tik grūti, ja galv. varoņi izšķīras un tad pēc laika satiekas, meitenei jau ir bērns... Un Gaviota nāk no tīcigas ģimenes. Varbūt uzskata, ka bērns bez tēva un vīra ir greks... un tt... Tāpēc es pieļauju tādu domu, ka šada stavoklī kura atrodas tagad Gaviota, viņa varētu uzticēties jebkuram cilvēkam

Vispār, es Tev piekritu. ;) Es nezinu, kā es rīkotos, ja atrastos tādā situācijā. :) Turklāt, Gaviotai ir tāda izglitība, redzes loks, domāšana, viņai tā ceļošana un uzticēšanas nepazistamam cilvēkam liekas viegla un acīmredzama. :) Tikai, ļoti žēl, ka viņa zaudēs bērnu. :( Bērns būtu mantinieks un Gaviotas un Rodrigo mīlas saite. :)

0

7

Tikai, ļoti žēl, ka viņa zaudēs bērnu.  Bērns būtu mantinieks un Gaviotas un Rodrigo mīlas saite.

Vispār viss ir traģiski ar šo bērnu un neželīgi... bet Gaviotai paveicas, man liekas, jo viņa ieraudzīja citu dzīves pusi un bija spiesta noņemt savas rozu brilles. A ja viņa satiktu Rodrigo, viņi apprecētos, es domāju, ka viena dienā viņa nokrīstu pa trēpem vai vēl kas. Aarons izdarītu visu, lai bērns nepiedzimtu. Galu gala Rodrigo un Gavitas attiecībam būtu gals... viena lieta pazaudet mazuli nelaim. gadījumā un pavisam cita tādos apstākļos, kurus aprakstīju agrāk. Nu man tā liekas. :D
Nu priekšā mums ir labākas sērijas, kad Gaviota staigas pa Parīzi, Anhelika bija tik... es noticeju varones ciešanam... :( Ļoti realistiski viss viņai iznāca :(

0

8

Deyalit написал(а):

Nu priekšā mums ir labākas sērijas, kad Gaviota staigas pa Parīzi, Anhelika bija tik... es noticeju varones ciešanam...  Ļoti realistiski viss viņai iznāca

O! ;) Es ļoti gribu to redzēt! :D Gaidu šodienas sēriju. :) (bet laikam tas būs ne šodien, bet rīt :))

Deyalit написал(а):

Vispār viss ir traģiski ar šo bērnu un neželīgi... bet Gaviotai paveicas, man liekas, jo viņa ieraudzīja citu dzīves pusi un bija spiesta noņemt savas rozu brilles. A ja viņa satiktu Rodrigo, viņi apprecētos, es domāju, ka viena dienā viņa nokrīstu pa trēpem vai vēl kas. Aarons izdarītu visu, lai bērns nepiedzimtu. Galu gala Rodrigo un Gavitas attiecībam būtu gals... viena lieta pazaudet mazuli nelaim. gadījumā un pavisam cita tādos apstākļos, kurus aprakstīju agrāk. Nu man tā liekas.

Tas man neienāca galvā. :( Laikam tā arī būtu. ;) Turklāt, tāds pavērsiens man patīk daudz labāk. Ja viņi apprecētos, bet citi vnk viņiem traucētu, būtu neinteresanti skatīties. :D

0

9

rubi написал(а):

Tikai, ļoti žēl, ka viņa zaudēs bērnu.

:O Es domāju ka tā būs, bet nebiju pārliecināta. :(
Bet kad Gaviota uzzināja, ka ir stāvoklī un ka tas notika? :)

Deyalit написал(а):

Ak, skatos šo seriālu, nu banāli un smieklīgi, bet cik skaisti...

Tas attiecību skaistums, romantiskums arī pievēlk seriālos. Nereāli, bet tomēr gribas skatīties. :)
A vispār man patīk, ka var pasmieties par to visu. Esmu noraizējusies, vai tālāk arī būs tik daudz smieklīgu momentu?  :huh:

0

10

Bet kad Gaviota uzzināja, ka ir stāvoklī un ka tas notika?

Viņa ar mammu jau aizbrauca no muižas (Montalvo) un bija kāda pilsētiņā. Viņas iegāja kafejnīcā lai paēstu pusdienas, un tad Gaviota teica, ka neko nevēlas un vispār viņai nav labi. Tad Klarita jautāja, vai Gaviotai kaut kas bija ar jauno saimnieku? Meitene visu izstāstīja. Viņas devās pie ārsta. Tā ar' uzzināja par Gaviotas grūtniecību. Tas notika vakardienas sērijas sakumā, man liekas. :)

Esmu noraizējusies, vai tālāk arī būs tik daudz smieklīgu momentu?

Vēl būs smieklīgi momenti :) Mazāk, taču būs :D Lai gan tas ir individuāli, jo kas vienam liekas smieklīgs/skumjš citam var ar' nebūt :)

0

11

Paldies, ka pastāstīji, Deyalit. :)

Deyalit написал(а):

Vēl būs smieklīgi momenti  Mazāk, taču būs

Tas labi. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor 4. sērija