TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 8. nedēļas 2008 foto ir...


8. nedēļas 2008 foto ir...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/tn776_report4.jpg

Genesis Rodriguez jaunais stils...

0

2

:O Es viņu tik tikko pazinu... Nu, gan pārvērtības!

0

3

Nu matus viņa jau sen nogrieza, bet šitāds man šķiet 60-to stila griezums viņai tagad tik izveidots. Un matu krāsa arī. Un vispār - tāds 60-to gadu dīvas stils. Viņa izskatās vecāka par saviem gadiem, vairāk nobriedusi. Vienvārdsakot - man ļoti patīk. Smieklīgi ir tas, ka pēc Prisioneras viņa man reāli nepatika, bet Dame Chocolate to mainīja un tagad es ļoti gaidu kādu jaunu projektu ar šo nešpetno meiteni, jo talants viņai neapšaubāmi ir un man patīk, kā viņa veido savu nobriedušas sievietes stilu pēc visām tām jaunkelīgās koķetes muļķībām, ko reiz sastrādāja.

0

4

Šajā stilā viņa izskatās tik sveša, bet protams, ka labāk nekā Prisioneras laikos.

0

5

Bet man tāds izskats nepatīk. :/  Un nepatīk, kad izskatās vecāka par saviem gadiem.
Bet pārvērtības iespaidīgas. :) Priekš aktrises tas ir labi.

0

6

Wow! :blink: es viņu nepazinu, bet tad pameklēju un izrādījās, ka tā ir Libertada no La Prisionera. :) man patīk! :)

0

7

Viņ labi izkatās ar Prisioneru nesalīdzīnāt!!!!!!Man viņas jaunais stiliņš diezgan patīk, bet man viņas izskats arī patika Dame chocolate(kad viņa kļuva skaista).

0

8

pirmajā bildē vispār neatpazinu.. 2. jau pazīstamākas sejas aprises ;) nju viņai izskatās labi, bet man tomēr ne īpaši patīk

0

9

wow... tagad man labaak patiik kaa vinja izskataas!!!!!!!!
uzreiz nepazinu, tad izlasiiju vaardu un sapratu kas tas par putnu !!!!!!!!!! :D
labaaas paarveertiibas !!!!!

0

10

Ooo - man baaaaaigi patīk!! Pirmo reizi man kaut foto viņa patīk :D  nu, Dame chocolate nesaktījos, bet šaubos, ka tu būtu patikusi ;) nu nepatīk man viņas seja.. UN VISS. ;)

0

11

man ļoti patīk viņas mati un koptēls. izsmalcināti tā.

(bet tikai - jāsaka, ka viktorijas behemas matu stils arī latīņameriku ietekmē - ak, visa pasaule tak tagad sadrosminās matu kārtīgi, bet sievišķīgi saīsināt.)

0

12

eh
cik jaukas pārmaiņas
tā otrā bilde dievīga
u gdīgi sakotes gan kaunos bet 'viņu nepazinu
bet nu man ākārtīgi patīk
un tagad jau noteikti viņa nav mazā meitenīte - un tas man ditki laikam patīk dame chocolate man viņa arī patīk
bet šis matu grizums krāsa un apģērbs ir varen jauks kopskats
an ditki tīk
pilnībā prasās lai telemundo to izmanto un filmē ko jaunu

albalonga написал(а):

Vienvārdsakot - man ļoti patīk. Smieklīgi ir tas, ka pēc Prisioneras viņa man reāli nepatika, bet Dame Chocolate to mainīja un tagad es ļoti gaidu kādu jaunu projektu ar šo nešpetno meiteni, jo talants viņai neapšaubāmi ir un man patīk, kā viņa veido savu nobriedušas sievietes stilu pēc visām tām jaunkelīgās koķetes muļķībām, ko reiz sastrādāja.

nu tas jau laikam nav nekāds pārsteigums bet nu man dam chosolate viņa patika man vispār patika pati dame chocolate bet to jau laikam visi zin
bet nu katžiņā gribu viņu biežak tagad redzēt ne tikai vienreiz pa pusgadu

danna написал(а):

man ļoti patīk viņas mati un koptēls. izsmalcināti tā.
(bet tikai - jāsaka, ka viktorijas behemas matu stils arī latīņameriku ietekmē - ak, visa pasaule tak tagad sadrosminās matu kārtīgi, bet sievišķīgi saīsināt.)

nu man laikam tīk ka viņai ir pielikpis šis sindroms jo viņai pavisam noteikti tadi mati isktās ne tik pierasti un ne tik latīņamerikānu noveļu klaiski

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 8. nedēļas 2008 foto ir...