TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 5. Labākais telenoveļu ļaundaris 2007. gadā.


5. Labākais telenoveļu ļaundaris 2007. gadā.

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Labākais telenoveļu ļaundaris 2007. gadā
Harry Geithner -Ricardo Montero-Zorro

33% - 7
Ghotan-Angel-Dame Chocolate

19% - 4
José Elías Moreno-Alberto Lafount-Pasion

9% - 2
Sebastian Ligarde-Manuel-Pecados Ajenos

9% - 2
Sergio Sendel -Aaron Montalvo-Destilando Amor

28% - 6
Голосов: 21

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Kaut arī Fabians CSM bija/ir un būs man mīļākais ļaundaris. Tomēr Ārons DA spēlē diezgan labi. Citus ļaundarus nezinu vispār. PA skatījos tikai izgrieztus Palomas fragmentus, tāpēc ļaundari gandrīž neredzēju un slikti varu iedomāties, par ko iet runa. :)

0

3

rubi написал(а):

Kaut arī Fabians CSM bija/ir un būs man mīļākais ļaundaris. Tomēr Ārons DA spēlē diezgan labi. Citus ļaundarus nezinu vispār. PA skatījos tikai izgrieztus Palomas fragmentus, tāpēc ļaundari gandrīž neredzēju un slikti varu iedomāties, par ko iet runa.

Piekrītu!

0

4

Harry Geithner -Ricardo Montero-Zorro

vispār pārējos tā slikti zinu vai vispār, bet viņu atceros un tēloja viņš tā dzīvelīgi un interesanti. viņš gan nebija tāds zemiski, riebīgi, kretīniski cūcisks ļaundaris, bet arī šādi ir vajadzīgi. dažādībai.

0

5

Nu es balsoju par Dame chocolate, kaut ārī nezinu vai tas ir tieši tas ļaundaris kuru es domāju!!!  :rolleyes:
Bet katrā ziņā citus es nezinu!!! :)

0

6

Sergio Sendel -Aaron Montalvo-Destilando Amor

0

7

nevarētu teikt, ka Ligarde man baigi patīk, bet nobalsoju par viņu, jo citus vsp nezinu :D un domāju, ka ļaunajam varonim patiešām ir jārada tik kaitinošs efekts :D

0

8

Harry un Ghotans - tie ir mani mīļie superļaunuļi pagājušajā gadā...

0

9

par Hariju- viņš labi tēlo ļaundarus!!!!!
un par Serhio Sendelu- man viņš vienmēr asiciēsies ar ļauno lomu tēlotāju!!!

0

10

nu nobalosju protam par angelu jo tas beigu parspīlējumas un visu viņi darbi un aktiera tēlojums irvienkārši lielā ļaunau cienīgs
un vēl nobalsoju par no greka aktiri ja nekļūdos tad tas man liekas varen labs ļaunai - protams ja nekļūdos

0

11

Neviens nav tā, ka baigi patiktu, bet tā kā divus vispār nezinu un Manuels un Ārons vienkārši riebj pēz izskata, tad balsoju par Zorro :)

0

12

Serhio. Viņam labi padodas ļaundara lomas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 5. Labākais telenoveļu ļaundaris 2007. gadā.