TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 9. Labākā telenoveles muzikālā tēma 2007. gadā uzņemtā novel


9. Labākā telenoveles muzikālā tēma 2007. gadā uzņemtā novel

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Labākā telenoveles muzikālā tēma 2007. gadā uzņemtā novel&#2
Carlos Ponce-Dame Chocolate

7% - 2
F.Lima,S.Brightman-Pasion

30% - 8
Hany Kauam - Es Tu Amor(Mi Prima Ciela)

23% - 6
A.Fernandez,Beyonce-Amor Gitano(Zorro)

26% - 7
Pepe Aguilar-Por Amarte(Destilando Amor)

11% - 3
Голосов: 26

1

Lūdzums lūdzu ne tikai nobalsot, bet arī par ko balsojāt. Un lūgums pat ja sarakstā nav jūsu mīļākās noveles, izvēlēties jūsu izpratnē labāko no saraksta. Nominanti tika izvērtējot to popularitātes līmeni forumā, tāpēc lūdzu neapbižojieties, ja kāds jūsu mīlulis nav nominēts, jo iespējams šis mīlulis bija tikai jums, bet kopumā objektīvi ņemot nebija tik populārs...

0

2

Nu žēl, ka te var balsot tikai par vienu dziesmu, jo dame chocolate dziesma man arī patīk, bet es tu amor man tomēr patīk vairāk. ^^

Отредактировано Lisa (25.02.2008 19:26)

0

3

Viennozīmīgi - es tu amor :love:

0

4

man garām skrienot arī ir iepaticies - Es Tu Amor.
bet nobalsoju par Dame Chocolate. tik ļoti lipīga un piemīlīga dziesma.
bet tā daudz par abām domājot - to vārdu dēļ - dod man skūpstu, kas mani nogalina un ātkal piecēl, izvēlos dame chocolate.

0

5

Hany Kauam - Es Tu Amor(Mi Prima Ciela)

0

6

Cielas dziesma  :love:

0

7

A man Zorro dziesma tomēr vismīļākā... :crazyfun:

0

8

Lai gan man šeit ir vairāki favorīti tomēr palieku uzticīga mīļajam Pasion!!!!!

0

9

Carlos Ponce-Dame Chocolate nu manā skatījumā tur nemaz nav iespējamo variantu
jo ne tikkai tā telenovela ārkārtīg patīk
un ne tikaki carlos man liekas varen labs aktieris kura telenovelas beigās var redzēt daudz varen jauku bluperu
bet pavsaim noteikti tā dziesma ir drausmīgi laba
tā itkā pārņem savā varā un atgriež pie šokolādes

0

10

DA ievaddziesma. Iepatikās arī Zorro dziesma, bet DA ir mīļāka. Man vispār no pēdēja laika uzņemtajām telenovelēm mīļākie ir SDA un La Traicion dziesma. La Traicion nu ļooooooti patīk. Bet mīļakie ir DA titri. :)

0

11

Jūsu Cielas dziesma man patīk, bet tomēr neapšaubāmi balsoju par Pasion - nu dievinu to dziesmu!!! :)  :love:

0

12

Zorro - Amor gitano. :)  Dziesma ir ļoti laba. Es tu amor un Pasion arī patīk, bet mazāk.

0

13

Es Tu amor - tā aizkustina šīs dziesmas vārdi :) un melodija tik mīļa :) klausoties var sajust mīlestības skaistumu :)

0

14

aNgeL написал(а):

klausoties var sajust mīlestības skaistumu

pilnībā piekrītu! :love:

0

15

Zorro dziesma ir mana jaunā kaislība, bet tomēr viennozīmīgi arī patīk Es tu amor! :love:

0

16

Man viss viss labāk patīk Cielas un Dāvida dziesma - "Es tu amot" :)
Tā dziesma ir mani apbūrusi, tāpat kā viss seriāls "Mana mīļā māsīca", tikai žēl,ka tik skumjas beigas :( Tik daudzas sērijas mani aizkustināja līdz pat asarām !!!
Es mīlu šo dziesmu un seriālu, gribētu visas sērijas noskatīties vēlreiz....pilnā garumā !!!!!!
Dziesmas vārdos ir jūtama mīlestība, mīlestības spēks !!! :)

0

17

ups...."Es tu amor" :)

0

18

Man loti patik dziesma pasion :) Nezinat vai var so dziesmu kaut kur lejupieladet? Jo es tikai vardus sai dziesmai atradu. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » 9. Labākā telenoveles muzikālā tēma 2007. gadā uzņemtā novel