TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 10. nedēļas 2008 foto ir...


10. nedēļas 2008 foto ir...

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

http://www.tvchismes.com.ve/fotos/img_1636_290208_1.jpg

5. grūtniecības mēnesī Gabriela Spanika dzer gaišo alu...

0

2

Gabij tā nedrīkst!!!!!Tavam bērnam būs atkarība no gaišā alus!!!!
šādu viņas rīcību neatbalstu pat ja maz grādu nu nedrīkst tā darīt!!!!!!

0

3

nav labi...  :dontcare:

0

4

wow.. esmu pārsteigta ka viņa tā dara :/ :(

0

5

neforši bez gala.
:dontcare:
un vispār - viņa izskatās tāda ... nu nezinu. grūtnieces parasti ir skaistākas kā jebkad, bet nu tas noteikti nav viņas gadījumā.

0

6

ev.. o.O

nu gan šī šauj pār strīpu :'(  :sceptic:

0

7

danna написал(а):

un vispār - viņa izskatās tāda ... nu nezinu. grūtnieces parasti ir skaistākas kā jebkad, bet nu tas noteikti nav viņas gadījumā.

Kad i-netā (tepat) bija viņas grūtniecīas bildes, es nodomāju, kā viņai piestāv grūtniecība!!! :D :D :D Bet te viņa tiešām izskatas diezgan slikti. :(

0

8

rubi написал(а):

Kad i-netā (tepat) bija viņas grūtniecīas bildes, es nodomāju, kā viņai piestāv grūtniecība!!! :D :D :D Bet te viņa tiešām izskatas diezgan slikti. :(

tam es piekrītu!!!!Man viņa likās, ka ir kļuvusi daudz skaistāka, bet šeit nu nemaz tā neliekas!!!

0

9

cik labi, ka man viņa diezgan neitrāla. Ja patiktu, es pārdzīvotu tagad. :/  man jau pietiekama škrobe bija, ka Lore smēķē.
Nu nevar tā.. nevar... alus, kad bērniņu gaida.. Un jā, tās mākslas foto ļoti skaistas Gaby kā grūtniecei, bet šeit. nu briesmīgi. :/

0

10

esmu šokā.. :'( nekad nebiju domājusi, ka viņa tā izdarītu.. :'(

0

11

da labi, ko juus taa panikojat ???!!!
varbuut izdzeera to sasodiito alus vienreiz...... a varbuut tas vispaar nav alus...
oi kaaa man tas nepatiik! veemiens naak kaa visaadi zhurnaalisti lien ne savaas dariishanaas... ja ari ir patiesiba, un ko tagad??!!! viena sasodiita glaaze alus??? alkohols tadaas devaas vel nievienam nekaiteja (ja vien vinja nedze vairaaak) bet ja arii dzer, tas nenozimee ka berns buus atkariigs! manupraat daudz sliktaaks kad maates smeekee vai vel trakaak narkotikas.. vai arii vispaar neruupejas par savu veseliibu ne pirms berna, ne to gaidot!!!!!  :disappointed:

un fochenee varbuut neizskataas skaista, jo vispaar - nofocheejiet pashas sevi kad neesat gatavas fotograafijai, vai jebkuraa situaacijas dienas garumaa!!!!!! cik no taam focheneem juus pateiksiet - oo, s izskatoos tik forshi !!!!?????  :dontcare:

razduli iz muhi slona !!!!  :no:

0

12

O, super ka mana Julia pa bumbām nodeva... Vispār Venecuēlā par šito miniskandāliņš izversies. Gaby apgalvoja, ka tas esot bezalkoholiskais alus, uz ko paparazzi atbildeja pievelkot bundžu tuvak - ta rāda, ka alus ir gaižās un ar alkoholu... Nu nav jau tas labi, bet zin kā ar grūtniecem ir - kādā brīī kaut ko tā gribās - neželīgi. Nu un tad vajag labāk biki iedzert nevis palikt gribot. Atcerieties kā "Katalīnā un Sebastianā" Katalīnai nācās kopā ar Sebastianu viskiju reāli piedzerties, lai viņš viņai beidzot noticētu un pieņemtu. Man bija šoks - nu kā tā var - varine stāvoklī, bet ņēma un piedzērās. Tomēr pēc tam augu un sapratu, ka, lai arī tas nav labi, vienreiz to izdarot mazulim nekas traks nenotiks - galvenais, lai nebūtu regularitātes, nebūtu tendences...

Bet no otras puses - nu moš tomēr Gabijai vajadzeja padomāt un publiskā kafejnīcā to aliņu nedzert - nevajag rādīt negatīvu piemēru.

A par Lores smēķēšanu - nu lai tek smēķē. Lielākā daļa aktieru smēķē - Latvijā noteikti. Ta jau labāk lai smēķē, nekā lai dzer katru dienu vai  - lieto narkotikas. Mauricio Ochmans ik pa laikam ar atkarību cīnās. Pablo Montero vispār šobrīd laikam atņems Amerikas vīzu, jo viņa analīzes uzrāda, ka viņš regulāri lieto narkotikas...

0

13

albalonga написал(а):

O, super ka mana Julia pa bumbām nodeva...

nu jaaa... nevar tak zinaat kaa tur bija.  :dontknow:

albalonga написал(а):

Ta jau labāk lai smēķē, nekā lai dzer katru dienu vai  - lieto narkotikas. Mauricio Ochmans ik pa laikam ar atkarību cīnās. Pablo Montero vispār šobrīd laikam atņems Amerikas vīzu, jo viņa analīzes uzrāda, ka viņš regulāri lieto narkotikas...

nu re.... bet es arii dzirdeeju, ka ljoti ietekmee viiriesha tie spermotozoiidi apaugljoshanas laikaa... labi, pienjeemu ka cigarates vel ok... (bet saka ka nee) bet liels alkohola daudzums un iipashi jau narkotikas, sabojaa visu papilnam.... - un nav galiigi labi saakt jaunu dziiviibu (tikko apaugljotaa olshuna) un jau ar defektiem alkohola vai narkotiku iedarbibaa!!!

nu tad ko dariit????????????? taads jautaajums.... vai visi tieshaam tagad saaks buut engeli, kad taisa beernus??? un vai visi buusim engeli kad tos izneesaasim???? viegli sodiit to maati, kura buudama stavoklii iedzeera glaazi alus, viina vai veel ko - jo to gan viegli pamaniit!!! a to teevu apaugljoshanas rezultaataa neviens nesodiis, jo neviens to neredz!!!!!!   :no:   :huh:

0

14

albalonga написал(а):

Atcerieties kā "Katalīnā un Sebastianā" Katalīnai nācās kopā ar Sebastianu viskiju reāli piedzerties, lai viņš viņai beidzot noticētu un pieņemtu. Man bija šoks - nu kā tā var - varine stāvoklī, bet ņēma un piedzērās.

Šito es atceros!!!!!Vēl toreiz tā brīnījos un man tas likās nepareizi, bet cik atceros ārsts viņai teica, ka no vienas reizes nekas nenotiks!!!

albalonga написал(а):

A par Lores smēķēšanu - nu lai tek smēķē. Lielākā daļa aktieru smēķē - Latvijā noteikti. Ta jau labāk lai smēķē, nekā lai dzer katru dienu vai  - lieto narkotikas. Mauricio Ochmans ik pa laikam ar atkarību cīnās. Pablo Montero vispār šobrīd laikam atņems Amerikas vīzu, jo viņa analīzes uzrāda, ka viņš regulāri lieto narkotikas...

Piekrītu ,ka lielākā daļa aktieru smēķē un tur neko nevar darīt!!!!!Viņi smēķē un smēķēs(tas nav labi, bet trakāk , ja visu laiku dzertu!!!
Par Montero dzirdēju- lielas problēmas ar narkotikām!!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (06.03.2008 10:27)

0

15

Julia написал(а):

varbuut izdzeera to sasodiito alus vienreiz...... a varbuut tas vispaar nav alus...
oi kaaa man tas nepatiik! veemiens naak kaa visaadi zhurnaalisti lien ne savaas dariishanaas... ja ari ir patiesiba, un ko tagad??!!! viena sasodiita glaaze alus??? alkohols tadaas devaas vel nievienam nekaiteja (ja vien vinja nedze vairaaak) bet ja arii dzer, tas nenozimee ka berns buus atkariigs! manupraat daudz sliktaaks kad maates smeekee vai vel trakaak narkotikas.. vai arii vispaar neruupejas par savu veseliibu ne pirms berna, ne to gaidot!!!!!  :disappointed:

un fochenee varbuut neizskataas skaista, jo vispaar - nofocheejiet pashas sevi kad neesat gatavas fotograafijai, vai jebkuraa situaacijas dienas garumaa!!!!!! cik no taam focheneem juus pateiksiet - oo, s izskatoos tik forshi !!!!?????

Ja par to padomā tā!!!!Tad vidrīzāk Tev ir taisnība Julia!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 10. nedēļas 2008 foto ir...