TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 3. sērija (05.03.2008)


Zorro 3. sērija (05.03.2008)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.lasnoticiasmexico.com/sitebuilder/images/el_zorro_4102-600x480.jpg

Nu protams Esmes fantāzija bija labākā šajā sērijā. Un mēs uzzinājām ļoti daudz noslēpumus - par Sāru Kali, to, ka Esme nav Fernando meita. Nu man vislabāk patika Djego un Alejandro saruna, kur Djego stāstīja, kā ar Esmi iepazinies un Alejo dusmīgs palika - tipa dēls pasakas stāsta... :rofl:  Un tad Djego lūdza tēva, vai pats var aizvest ielūgumu, jo grib Esmi redzēt, a Alejo nu tipa - drīz ieraudzīsi citu un Esmi aizmirsīsi. Un tad bija tāda Djego sejas izteisme - kā pirmoreiz iemīlejies un reizē nobijies pusaudzis. Es zviedzu pa visu māju. Un man tāda rēka, ka mamma arī skatās. Un tā kā viņa jau redzejusi a es nāku un ierakstā skatos, viņa man tipa saka priekšā, kas būs - kaitina. A es ņirdzu un saku, ka to visu jau redzeju un sāku stāstīt tālākās sērijas un tad viņa bija pikta. Un viņa Zorro sauc par pediņu!!!!! :D  Un tad es saku kliegt, lai viņa neuzdrīkstās manu Christianu par pediņu saukāt! Un tad viņa saka taisnoties, ka Lunā viņš labi izskatījies, bet te kā pediņš... :rofl:  Oj, vispār labais - man vispār patīk, ka beidzot atkal ar mammu ko kopā skatāmies... Sen nav gadījies...

0

2

albalonga написал(а):

Nu protams Esmes fantāzija bija labākā šajā sērijā.

Hiiiii... njaaaa.... šitais ir labais  :playful:

albalonga написал(а):

Un viņa Zorro sauc par pediņu!!!!!

Es ņirdzu...  :D  :D  :D  (Bet viss var būt)  :D

0

3

albalonga написал(а):

Nu protams Esmes fantāzija bija labākā šajā sērijā.

jāāāā!! Un vispār šīs pirmās sēriajs ir tiešām skaistas un superīgas - Zorro, piedzīvojumi, romantika, viss kā vajag!!! Un man tāpēc vēl jo lielāsk besis, ka to visu pēc tam izjauca un sabojāja un lika man vilties :( 

albalonga написал(а):

Un tā kā viņa jau redzejusi a es nāku un ierakstā skatos, viņa man tipa saka priekšā, kas būs - kaitina. A es ņirdzu un saku, ka to visu jau redzeju un sāku stāstīt tālākās sērijas un tad viņa bija pikta.

:D :D :D  a man māsa bik skatās, vismaz sēžot pie datora sekoja līdzi, prasīja kas un kā īsti ar Esmes radurakstiem un vis pārējo :D

0

4

Paloma написал(а):

Un man tāpēc vēl jo lielāsk besis, ka to visu pēc tam izjauca un sabojāja un lika man vilties

Līdz tam vēl neesmu tikusi, bet man jau tagad žēl. :( Un sākums novelei ir ļoooti labs. Esmu aizrāvusies. :)

0

5

es arii esmu aizraavusies, un starpcitu mana mamma arii :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 3. sērija (05.03.2008)