TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 16. nedēļas 2008 video ir...


16. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Norkys Batista izģērbjas "LA Trepadorā"

0

2

tātad telenovelei būs/ir labi reitingi.
:D

0

3

:D

0

4

nu labi, izgeerbaaas...... bet tada liimenii kaa izgeerbaas vinja, izgeerbjas vismaz vai katra... ;)

0

5

nu nav jau tā, Juļchik. Ne jau katrā novelē peldās gluži kaila, ta, ka ir redzams, ka patiešām ir gluži kaila. Ir aktrises, kuras vispār neizģērbjas un ja rāda kailu ķermeni, tad tā ir dubliere... Bet tas, ka Norkys patīk izģerbties un patīk arī fotogrāfeties kailfoto - tas nav noslepums. Viņa ir pati atzinusi, ka patīk un ka viņa jūtas brīva. Un par šo ainu viņa teica, ka jutusies konfortabli - filmēšanas grupa bija tikai daži cilvēki tobrīd, kas filmēja - nebij daudz cilveku apkārt un viss esot bijis ļoti profesionāli. Turklāt šitā ir pirmā viņas atkailināsanās pēc dzmedībam un tas viņai daudz nozīmē - viņa it kā parāda, ka ir atguvusi perfektos fizisko formu un jūtās lieliski. Es cienu Norkys un man viņa patīk. Lai gan no otras puses es cienu arī Dannu Garciu, kura vienmēr ļoti kategoriski iebilst pat pret filmēšanos apakšveļā.

0

6

albalonga написал(а):

nu nav jau tā, Juļchik. Ne jau katrā novelē peldās gluži kaila, ta, ka ir redzams, ka patiešām ir gluži kaila.

nu labi, ne jau katraaa...... bet, nu vismaz man, tas jau nav nekas jauns.

albalonga написал(а):

viņa it kā parāda, ka ir atguvusi perfektos fizisko formu un jūtās lieliski. Es cienu Norkys un man viņa patīk. Lai gan no otras puses es cienu arī Dannu Garciu, kura vienmēr ļoti kategoriski iebilst pat pret filmēšanos apakšveļā.

nu jaaa, to var atljauties taas kuraam ir ferfektas formas un kuras pashas to atzin un negrib sleept.
ja danna garcia negrib pat apakshveljaa tas nenozime ka vinja ir sliktaaka, vienkaarshi cits cilveeks...

var teikt taaa... man kaut kaa po barabanu, izgeerbjas vai nee... man galvenais cits seriaalos un filmaas, nevis izgeerbshanas. :)

(turklaat te, vinja izgeerbaas, bet ekraanaa nebija redzams kailums - intiimu vietu...man to arii nevajag  :blush:  es tik taaa.. ;) )

Отредактировано Julia (15.04.2008 13:11)

0

7

jauks video :D

0

8

albalonga написал(а):

Es cienu Norkys un man viņa patīk

Piedodiet, bet šis teikums mani sasmīdināja :D

__________________________________________________________________________________________________________
BYE! Nezinu, kad vēl šeit parādīšos sava stulbā datora dēļ... :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 16. nedēļas 2008 video ir...