TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 18. nedēļas 2008 video ir...


18. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Top 12 One Tree Hill dažādi momenti no pirmajām 4 sezonām.
Ieskatam, kas vispār tur mēdz notikt - no komēdijas līdz traģēdijai un no drāmas līdz laimīgam beigām.

0

2

cik pārsteidzoši
no albalongas pudes haley un natan
ak tas tik trakoti man atgāsdina pirmo sezonu kad biju trakoti sajūsmā
but like it is - time flays

0

3

pinocchio написал(а):

no albalongas pudes haley un natan

Nu tur ne tikai Naley momenti... :rofl:

Bet esu 4. sezonas vidū un vienalga Naley ir mani mīluļi...

0

4

albalonga написал(а):

Nu tur ne tikai Naley momenti...

hmm es gan video redzu tikkai 1 sezonas haley un natana momentus nevienu citu tur neredz;eju
dīvaini

not ol is gona be so quiet or so laud
nothing gone be same
and that make world do nice _ un si ir tā vieta ka pielieku klāt, pēv manām domām, lai nebūtu nekādu pretenziju

0

5

Oj, ta es laikam ne to linku ieliku. Pareizais ir tas, kas rādās foruma sakuma lapā. o.O

0

6

oj nu tas tops nav pat līdzīgs kāds būtu man
ir kādas divas vai trīs vietas kas būtu manā topā bet tās pašas pavisam citās vietās - vienozīmīgi
un tā pirmā vieta man nebūtu pirmajā vietā
drīzāk jau 2 vieta man uzbīdītos uz pirmo

0

7

:playful:

Nu man pirmajā vieta būtu kaut kas no Naley... Tik pat nezinu - kas... Moš pat pats sākums ar Don't say I never gave you anything... Nezinu - patiesi... Vispār vel man topā būtu Leyton skūpsts bibliotekā, kad viņai bija sašauta kāja... Hmmm... Vēl man būtu topa moments, kad Haley uzbrauca mašīna un Neitana izmisums un Lūka sirdslēkme... Hmmm... Kas vēl... Nu tas moments ar Brucas lietū - tas man topā nebūtu - nepārliecināja. Nez... Man varbūt no Brucas topā nebūtu nekas. Nu vienīgi laikam tas moments, kur viņa iedeva viņam vestules un viņš piedeva viņai... Hmmmm... Grūti izdomāt, kas vel... Man jau visas skaista Naley ainas ir svētas... Pirmais skūpsts, izlīgšana, pirmais skūpsts lietū un skūpsti lietū uz mašīnas kapota un viss tas moments un ta jēga, ka viņš par spīti visam vienalga ir lepns par viņu un pat tad, kad bija nikns uz viņu - vāca avīžu izgriezumus... Jā, nu uzvbara chempionāta un Luca teksts, ka ir piepildījies sapnis un viņš grib, lai tajā brīdī viņam blakus būtu Peytona - tas arī........ Nu ko es varu padarīt - man labāk Lucas ar Peytonu patīk, nevis ar Brooku...

0

8

albalonga написал(а):

Nu man pirmajā vieta būtu kaut kas no Naley... Tik pat nezinu - kas... Moš pat pats sākums ar Don't say I never gave you anything... Nezinu - patiesi... Vispār vel man topā būtu Leyton skūpsts bibliotekā, kad viņai bija sašauta kāja... Hmmm... Vēl man būtu topa moments, kad Haley uzbrauca mašīna un Neitana izmisums un Lūka sirdslēkme... Hmmm... Kas vēl... Nu tas moments ar Brucas lietū - tas man topā nebūtu - nepārliecināja. Nez... Man varbūt no Brucas topā nebūtu nekas. Nu vienīgi laikam tas moments, kur viņa iedeva viņam vestules un viņš piedeva viņai... Hmmmm... Grūti izdomāt, kas vel... Man jau visas skaista Naley ainas ir svētas... Pirmais skūpsts, izlīgšana, pirmais skūpsts lietū un skūpsti lietū uz mašīnas kapota un viss tas moments un ta jēga, ka viņš par spīti visam vienalga ir lepns par viņu un pat tad, kad bija nikns uz viņu - vāca avīžu izgriezumus... Jā, nu uzvbara chempionāta un Luca teksts, ka ir piepildījies sapnis un viņš grib, lai tajā brīdī viņam blakus būtu Peytona - tas arī........ Nu ko es varu padarīt - man labāk Lucas ar Peytonu patīk, nevis ar Brooku...

nu tas haley un natan sākumsā jā tas man noteikti arī būtu topā jo tas pat tagad kad nesmu tik lielā sjūsmā par viņiem tīk
bet nu es jau neko nesaku ebt peyton nesašāva trāpīja stiklā un stilka lauksas viāi kājā
nu tā tik varen skumjā vitea man noteikti nebūtu
bet nu no haley vēl varētu būt kā viņa mācuijās spēlēt basketbolu un un pusizlīgšana uz terases
daudz noteikti būtu ar bruku
un noteikti būtu ar jame un lilli kāzu laikā tā būtu varbūt pat pirmā un noteikti būtu kas vēl ar oven un brūku un klintin un vēl daukdzas diezin vai ietilptu 12 topā
nu man tā lietus brukas un lucasa aina dikti aptika nopteikti būtu topā un tā notbook ļoti atgādinoša vieta - vienozīmīgi
bukas dzimšanas diena
nu es teikšu tā man pat bruka patika vairāk kopā ar lukasu un payton patik kā peronība vienīgi tagad brukai bijoven - kas škiet gan ir nozudis
un peyton teikšu vēlreiz atklti vēlētos kaut atrastos kāds kas vuiņai būt īstais bet liekas ka tas nebūtu arī jakes pat tad ja viņš atgristyos ar savu meitiņu
jo tur pārka daudzkā ir bijis un tā ir pārāk liela vēstures daļa lai tā pēksņi kļūtu par tagadni, nākotni

0

9

Jā, Jeiks manā izpratne arī nav viņai... Man vienmēr licies, ka tas ir Lukas... Bet nu... hmmm... nezinu....

hihihi... Man patīk, ka pats Mark Schwan arī ir filmējies Maxa lomā......... Viņa draudzība ar Peytonu ir jauka.

0

10

albalonga написал(а):

Viņa draudzība ar Peytonu ir jauka.

tas tāpēc ka pati peyon ir jauka

albalonga написал(а):

Jā, Jeiks manā izpratne arī nav viņai... Man vienmēr licies, ka tas ir Lukas... Bet nu... hmmm... nezinu....

jeiks un peyton bija varen jauka prims tās sērijas kad viņa tgriezās no brauciena pie viņa pirms bija pirms haley un natan 2kāzu sērija pēc tam tā attiecību jaukums izdsa manās acīs
bet peyton un luks nu tas it tā līdz 5 sezonai man ditki patika un es gribēju lai peyton un luks ir kopā bet tagad esmu parbrūku
un vēl pēc tādas sērijas beigām
un vēl ar to kas notiks tālāk
ak pasaulīt pasaulī, ar tādiem noteiktumiem , tādfiem vārdiem, rīvību nespēju viņus vairs saredzēt tā kopā
k kaut raspodiņš neapgāztos bet esmu par rūku un lukasu

0

11

pinocchio написал(а):

raspodiņš neapgāztos bet esmu par rūku un lukasu

hihihi... ah... Es nenocietos un.... principā šķiet,ka laikam pinocchio vēlem piepildīsies...

Un kurš gan būs Peytonai??????????????? :dontknow:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 18. nedēļas 2008 video ir...