TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 20. nedēļas 2008 foto ir...


20. nedēļas 2008 foto ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Gaby Espino un viņas sešus mēnešus lielais punčuks. Pagaidām tikai tik slikta ar mobilo filmēta kvalitāte, jo Gabija nav iztirgojusi savu punčuku kāda žurnāla dārgajai fotosesijai.

0

2

Ah.... :love: Pat šajās bildēs ir redzams, ka viņa ir skaista grūtniece! :)

0

3

ai, mana mīļā Gabija - nu dievinu viņu - neko nespēju padarīt. Un man patīk, ka viņa atnāca uz to tv programmas filmēšanu tik vienkārša - ta vienkārsi ģerbusies - kā parasta mājsaimniece topošā māmiņa. dabīgi skaista un jauka. tik mīlīgi.

0

4

cik sen nekas nav redzētas kkādas bildes ar viņu :) un tāds prieks ieraugot šīs :) Tiešām tik dabiski, ikdienišķi :) un viņa tik laimīga, skaista :)

0

5

Akdievs cik mīļi!!!!!!!Viņa izskatās vienmēr ļoti skaista, bet ar tik jauku punčuku vēl skaistāka!!!Es vnk nevaru gribās ātrāk redzēt  viņu ar viņas mazulīti ;):) Tik piemīlīiiiiigi un jauki!!!!!!!!!!!!!!!:)

0

6

Viņa man arī iepatikās. :) Tik skaista un jauka! ;) Tiešām mīļi. :) Tomēr es gribētu redzēt ar viņu kādu fotosesiju. :) Gabijai Spanikai un Tālijai bija lieliskas fotosesijas. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 20. nedēļas 2008 foto ir...