TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 20. nedēļas 2008 video ir...


20. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ak, nenocietos. Gossip Girls 1.sezonas pēdējās sērijas sneak pek, lai uzkurinātu Gossip Girl fanus visā pasaulē. Ak, es esmu iemīlejusi šo pāri. Viņu vēsture ir sena - abi bagāti, iedomīgi, augstprātīgi. Viņa bija kopā ar viņa labāko draugu kopš neatminamiem laikiem, bet šķiet viņam viņa patika kopš neaatminamiem laikiem, lai gan viņš vienmēr gulēja ar tik daudzām. Viņi bija draugi un nereti sabiedrotie dažādās netīrās lietās. Viņš bija gatavs nostāties pretī mūžu ilgai draudzībai, krāpties un melot, lai dabūtu viņu. Viņa atdeva savu nevainību viņam viņa limuzīna aizmugures sedekļos stundu pēc tam, kad bija izšķīrusies ar savu mūžigo bojfrendu. Bitches and butterflies... tas viss par viņiem...

http://www.movieweb.com/video/V08E3aclmquIOY

video pateicoties indy.

0

2

ak teikšu tā ka nepārsteidz ka ieliki
ņemot vērā cik ļoti tev viņi tīk
un cik ļoti tev tīkt as video
- atzīstu video ir labs - bet daudzi jau zin ka man šis paŗis - saistās ar rozā rozā rozā
un nesmu viņa lielā favorīte
bet nu gossip girl; kā kopumā - jā viņi ir jauki

0

3

Viņos neredzu tikai roza, rozā, rozā. Viņos ir visas taureņu krāsas. Viņos ir tika daudz kā. Viņu attiecībās, viņu raksturos, viņu būtībās. Tur var iedziņināties un meklēt, fantazēt. Tad jau citi varoņi GG man liekas daudz vairā rozā, rozā, rozā... :playful:

0

4

albalonga написал(а):

Viņos neredzu tikai roza, rozā, rozā. Viņos ir visas taureņu krāsas. Viņos ir tika daudz kā. Viņu attiecībās, viņu raksturos, viņu būtībās. Tur var iedziņināties un meklēt, fantazēt. Tad jau citi varoņi GG man liekas daudz vairā rozā, rozā, rozā...

ak nav jau jāmēdās
bet tikutā man viņi rozā rozā

0

5

pinocchio написал(а):

ak nav jau jāmēdās
bet tikutā man viņi rozā rozā

es nemēdos - tas smaidiņs saucās Playfulll :playful:  :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

es nemēdos - tas smaidiņs saucās Playfulll

piedod tādus smaidiņus nelietoju  tāpēc nelietoju
bet atgādināt atgādina ka tas smaidiņš mēdās

0

7

hihihi...  Nu ko padarīsi, ka tu mani reizēm pārproti... :playful:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 20. nedēļas 2008 video ir...