TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 25. nedēļas 2008 foto ir...


25. nedēļas 2008 foto ir...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/PAOLAREY.jpg

Paola rey un palomitas. Tikai filmēta Kolumbiesu Montekristo aina, kura Laura - Paolas varone pastaigājas parkā. Paola izmantoja iespeju un Parque de los Periodistas de Bogotá pabaroja baložus....

0

2

saderiigi izskataas aktrise ar baloziem :) smuki :)

0

3

awwwwwwwwwwwwww :D palomitas :love:

0

4

Cik jauka bilde ;)

0

5

ja veel palomitas buutu baltas... vai vismaz savvaljas balozhi. tad tiesham buutu skaisti..... a no shitiem man... eeeee  :x  shermulji dazhreiz skrien... :D :D :D

0

6

forši. viņai piestāv.

lai gan līdz galam man viņa vienmēr asiocēsies ar Himenu. un viņas pasaules uzskatiem.

0

7

Šodien tieši noskatījos Amores de Mercado 1. sēriju un tagad, ieraugot šo bildi, visa sērija atausās atmiņā.. ^^ :love:
Par bildi runājot - traki smuka.. :love:

0

8

GaBy написал(а):

Šodien tieši noskatījos Amores de Mercado 1. sēriju un tagad, ieraugot šo bildi, visa sērija atausās atmiņā.. 
Par bildi runājot - traki smuka..

ak amores de mercado - manuprāt kautko nedaudz redzēju, ja nemaldos zanes vēlējās skatīties vai skatījās, atseīškas vietas utr bija dikti lbas un ditki skaitas, ebt sižets škita tāds padīvaisns

bet bildes trakti jauka un pat ļoti skaita, tāda dabīga, kas atklāti sakot paolai nav raksturīgi, protams par dabīgiem var arī sauktkailfoto, bet nu es tā nemēdzu darīt

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 25. nedēļas 2008 foto ir...