TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Un gancho al corazón (Televisa) » Una Gancho al Corazon filmēšanas sākumu mazliet atliek


Una Gancho al Corazon filmēšanas sākumu mazliet atliek

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Un atliek tāpēc, ka Danna Garcia ir zaudējusi balsi - saaukstējusies. Dīvainā kārtā tā bieži notiek aktieriem, kad viņi atbrauc no kaut kurienes filmēties Meksikā... Respektīvi filmēt vajadzēja sāk šo pirmdien 28.jūliujā, bet iespējams, ka sāks tikai šodien. Filmēt jāsāk cik vien ātri var un filmēšana būs ļoti saspringta, jo pirmizrādei jābūt jau 25.augustā. Danna jau pāris nedēļas trenējas boksā pie profesionāliem treneriem. Pat par spīti Sebastianam Rulli, kuru kā zinat neciešu, es sāku plānot skatīties so noveli - vismaz sākumā. No dikti gribas redzēt Dannu jaunā ampluā.

0

2

Tā kā Sos Mi Vida man torrentā nelādējās, nodomāju, ka skatīšos šo telenoveli. :) Sebastians man patīk, pat ļoti. :) Danna arī. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Un gancho al corazón (Televisa) » Una Gancho al Corazon filmēšanas sākumu mazliet atliek