TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 32. nedēļas 2008 foto ir...


32. nedēļas 2008 foto ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

nekādi gan neattiecas uz telenovelēm un seriāliem, bet nenoturējos...

http://i290.photobucket.com/albums/ll260/flawedhollywood/Angelina%20Jolie/Ang-1.jpg

[реклама вместо картинки]

0

2

albalonga написал(а):

nekādi gan neattiecas uz telenovelēm un seriāliem, bet nenoturējos...

vai nav vienalga, ja ir tik mīļas bildes? :D aww, bet patiešām tik piemīlīgas , jaukas, gaišas :)  :love:

0

3

awwwiiii, cik jaukīiii!!! :love:

0

4

Awww, cik mīļas! :love: Super, super, super! :)

0

5

ja........ bildes tieshaaam ir labas un jaukas.... iipashi ja tas viss ko ir safocheets ir n sirds un starp vinjiem tieshaam valda shii harmonija un prieks. bet diemzheel mani maac domas, ka tas viss ir tikai publikaacijai, tikai cilveekiem, reklaama.... zhurnaalistiem. liekas ka tas viss ir farss..... tapec, tik un taa skaisti uz to skatiities un cereet, ka varbuut starp vinjiem tieshaam ir shii burviiba..... kaut cereet....
man tieshaam ljoti patiik, skatiities uz paariem kuriem ir beerninjsh.......aaaaaaah..... manai vienai jaunai draudzenei ir  super 1.5 gadus vecs deels un viirs.... fochenees vinji izskataas tik iemiileejushies (ta arii ir, bet vinjus kopaa vel neredzeeju) unn tas beerninjsh ir vienkaarshi superiigi labais..... es ar vinju speeleejos, bet vinjsh biezhi vien taa uz mani skataas... laikam uzjautrina mans akcents, a varbuut vispaar mani nesaprot :D tik smiekliigi un miilji :love: jaaaaaaaaa, beerni tieshaam savieno un apvieno tos, kas miil viens otru!!!!!!! :love:

0

6

smukuļi :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 32. nedēļas 2008 foto ir...