TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa 117. sērija


Zorro : La espada y la rosa 117. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Djēgo un Esmeralda dodas meklēt Montero, kurš tobrīd cenšas noslēgt vienošanos ar karalieni par viņas atbrīvošanu. Olmosam izdodas izglābties no nāves un vēlreiz uzmeklēt Marianhelu. Žņaudzot viņu, Olmoss atklāj patiesību par viņas bērnu. Viņš atkal tiek ievainots, un, kad viņu atrod Esmeralda un Djēgo, piekrīt atklāt Montero atrašanās vietu.

(no TV3)

0

2

2 dienas neredzēju Zorro, un tagad ieslēdzot - daudz mainījies :D cik visi varoņi ir smieklīgi dzīvīgi - gan Olmoss, gan Pisarro.. :D nesaprotu kāpēc Olmoss atklāja Marianhelai patiesību par bērnu.. to varēja vēlāk un iespaidīgāk atklāt - pato Esme un Diego :D bet tik mīļi un forši skatīties kā Esme un Zorro darbojas kopāa :) :)
un mani fascinē Marianhela un Rikardo - vēl viens mans mīļais pāris! tik foršs dialogs starp viņiem bija, un kā Rikardo viņai gredzenu uzmauca uz pirksta - piemīlīgi :) un tie vārdi, ka viņus pat nāve nespēš šķirt :)  :love:

0

3

aNgeL написал(а):

nesaprotu kāpēc Olmoss atklāja Marianhelai patiesību par bērnu

piekrītu... man šajā zorro pietrūkst dramatiskuma :)

aNgeL написал(а):

bet tik mīļi un forši skatīties kā Esme un Zorro darbojas kopāa

man tas arī patīk. vēl vakardienas sērijā garsija piedāvāja savu palīdzību bērna glābšanā, bet esme bija : sorry, bet man ir jāglabā zorro identitātes noslēpums. garsija tajā brīdī izskatījās tik izbrīnīts un mīļš :) la espada y la rosa  :cool:

aNgeL написал(а):

Marianhela un Rikardo - vēl viens mans mīļais pāris

:D  :love:

būs pat žēl, ka pēc nedēļas viss šis prieks būs beidzies...

0

4

magone написал(а):

būs pat žēl, ka pēc nedēļas viss šis prieks būs beidzies...

jā, ļoti! jo lai nu kā, bet šī telenovele man ļoti patīk!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro : La espada y la rosa 117. sērija