TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: La espada y la rosa 118. sērija


Zorro: La espada y la rosa 118. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Montero uzzina, ka nav bērna tēvs, un liek Marianhelai no tā atbrīvoties. Marianhela uzskata, ka bērns tik un tā ir lielisks ierocis, lai tiktu pie kārotā. Montero liek zaldātiem bērnu nogalināt, bet ierodas Djēgo un Esmeralda, lai to novērstu. Bērnu beigās izglābj Santjāgo un nodod Djēgo rokās. Marianhela cīnās ar karalieni, Montero – ar Djēgo.

Отредактировано aNgeL (26.08.2008 14:29)

0

2

labākā vieta šajā sērijā bija brīdis, kad Djego un Esme noņēma maskas :) lai gan, no otras puses skumji, ka šī noslēpumainība beigusies..vismaz Montero un Marianhelai, jo daudzi jau vēl joprojām nezina patiesību. gribētu redzēt Alehandro sejas izteiksmi, kad uzzinās, jo viņš vislaik šokējās, ka Djego neko neprot :D
hmm..un nemaz man nepatīk Montero un Marianhelas attiecības.. sēriju iepriekš viņi bija mīļi, a  šajā sērijā tāda cietsirdība starp viņiem..
ak, cik rozīga Esme izskatījās, kad pārradās ar bērnu :D un frizūru nomainīja bišķīt.. it kā jaunāka būtu palikusi - vismaz tādu iespaidu rada tās spraudītes..
un cik "negaidīti" iir tas, ka cīnoties laivā, kura plūst pa upi, parādās ūdenskritums :D :D :D
jā, bet jau jūtamas beigu tuvošanās.. kaut kā ātri šis seriāls pagāja.. vismaz man nemaz neapnika.

0

3

Man arī neapnīka. :) Tomēr tik un tā vairāk skatījos Destilando Amor. :) Tur man sižets patīka vairāk, vienmēr bija interesanti skatīties. :) Bet Zorro uz pusi sērijas rādīja Mariju Piju, Jumalai, Fernando, Olmosu, čigānus u.t.t. Man, personīgi, tas nebija interesanti.  :confused: Tāpēc bieži izslēdzu, lai skatītos DA. :) Tomēr tas, kas bija saistīts ar Zorro un Esme man patīka. :) Nepatīka tas, ka Esme pārāk ilgi bija cietumā. :( Tagad ne īpaši patīk tas, ka uzvedas Esmeralda. Tāda sajūta, ka Djego viņai ir svarīgāks par bērnu. o.O  Viņa tam vairāk laika pievērš. Par bērnu it kā interesējas, bet tā... Ka arī Diego uzvedība mani vispār sarūgtināja, kad viņš saprata, ka Esme arī ir tā dāma ar rozi. Nevarēju sagaidīt, kad viņs par bērnu jautās. Sākumā vispār par viņu aizmirsa, tad beigās tikai atcerējas...
Angel, bet vai Tu zini, kad Zorro beigsies, un kas būs tā vietā? :)

0

4

rubi написал(а):

Bet Zorro uz pusi sērijas rādīja Mariju Piju, Jumalai, Fernando, Olmosu, čigānus u.t.t. Man, personīgi, tas nebija interesanti.

nju man patīk Jumalai; kad rāda Fernando ar Mariju Piju, čigāni arī diezgan interesē.. katram sava gaume uz varoņiem :D jā, brīžiem jau man arī gribējās pārslēgt, bet pēdējā laikā kaut kā reti

rubi написал(а):

Nepatīka tas, ka Esme pārāk ilgi bija cietumā.

tas gan - nevarēju sagaidīt, kad viņu atbrīvos.

rubi написал(а):

Nevarēju sagaidīt, kad viņs par bērnu jautās.

tas mani arī pārsteidza - ka viņš redzot Esmi savā priekšā vispār par to bērnu aizmirsa :O

rubi написал(а):

Angel, bet vai Tu zini, kad Zorro beigsies, un kas būs tā vietā?

jā, no 2. septembra būs Fuego en la sangre

Отредактировано aNgeL (26.08.2008 12:06)

0

5

aNgeL написал(а):

kaut kā ātri šis seriāls pagāja.. vismaz man nemaz neapnika.

:) man arī neapnika, kaut gan piekrītu, ka esme pārāk ilgi bija cietumā...

bet ceturtdien pēdējā sērija... vajadzēs brīdi, lai atietu no tā, ka darbadienas 16:20 ir aizņemtas :D

0

6

aNgeL написал(а):

katram sava gaume uz varoņiem

Tas gan. ;)

aNgeL написал(а):

jā, no 2. septembra būs Fuego en la sangre

Jā. :D Es sākumā kaut kā to nepamanīju. :D Bet vēlāk to ieraudzīju jaunumu sadaļā. :) Tik un tā - paldies. :) ;) :D

magone написал(а):

bet ceturtdien pēdējā sērija...

:O Paldies ka pateici. :) Es domāju, ka pirmdien. :D Es šodien tik un tā skatītos, bet vēlos ierakstīt intro uz video, lai paliktu atmiņā labā kvalitātē, nevis kā datorā. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: La espada y la rosa 118. sērija