TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Un gancho al corazón (Televisa) » Un Gancho al Corazon reitingi


Un Gancho al Corazon reitingi

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

26.augustā

Fuego en la Sangre: 31.0
Alma de Hierro: 19.4
Cuidado con el ángel: 18.4
Un gancho al corazón: 17.8
Rosa de Guadalupe: 16.5
Querida Enemiga: 16.3
Juro que te amo: 14.3
María la del Barrio: 9.7
Pobre rico pobre: 8.9
Contrato de amor: 7.2
Deseo prohibido: 6.7

0

2

albalonga написал(а):

Deseo prohibido: 6.7

ak par šo man ir varen liels sašutums, jo man pat ļoti tīk

albalonga написал(а):

Un gancho al corazón: 17.8

un par šo man liels prieks

0

3

nu par Deseo Prohibido - prieks TV Azteca tas ir gluži labs reitings.

Par Un Gancho - ņemot verā, ka tā ir Televisa un cik milzīga bija reklāmas kampaņa un kāds pomps - reitingi varēja būt labāki.

0

4

albalonga написал(а):

Par Un Gancho - ņemot verā, ka tā ir Televisa un cik milzīga bija reklāmas kampaņa un kāds pomps - reitingi varēja būt labāki.

ak psaulē kurā neko nekad nevar paredzēt, liekas tīri [pieņemi, ka reizēm milzīgām un ar blīkški lecošām ārā no uz atsperes uzliktām lietasm mēdz piemirsties par 'pāris lietām kas manuprāt ir nepieciešamākas kā blīkškis vai atpere

albalonga написал(а):

nu par Deseo Prohibido - prieks TV Azteca tas ir gluži labs reitings.

itkā jau jā, bet nu man vienmēr anas seriāliem prasīes labākus reitingus, tā vien dēl ka tur tak ir ana kā vispār meksikānu un meksikānu paveidu cilvēki var neskatīties

0

5

Prieks par Fuego en la Sangre. :) Tātad skatīsimies populāru telenoveli. :D Žēl man UGAC reitingus, jo domāju, ka tie būs augstāki. :) Bet tik un tā, prieks par telenoveli. :)

0

6

rubi написал(а):

Prieks par Fuego en la Sangre.

nu man tāda šita prieka nav
pārāk patik pura sangre - nu netīk tas ka kautkāds pārfilmējums vēl parspēj orģinulu, kaut orģināls liekas daudz labāks

0

7

pinocchio написал(а):

pārāk patik pura sangre - nu netīk tas ka kautkāds pārfilmējums vēl parspēj orģinulu, kaut orģināls liekas daudz labāks

Kāda Pura Sangre?  o.O  :angry:  Fuego en la sangre ir PDG rīmeiks. :) ^^

0

8

rubi написал(а):

Fuego en la sangre ir PDG rīmeiks.

atvainotjiet sajaucu, bet tikutnā šis rīmeks nepatīk

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Un gancho al corazón (Televisa) » Un Gancho al Corazon reitingi