TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl 2x03


Gossip girl 2x03

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

The Dark Night

Notiekošais:

Serena and Dan are trapped in an elevator during a citywide blackout making them work out their differences. Marcus and Blair have problems of their own which is passion. While Chuck has problems in having no passion with women other than Blair. Nate struggles with his feelings for Vanessa and Catherine.

0

2

un preview vai drīzāk pat spoileris par Dan un Serena:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2zb3Q_f0Tgc&feature=related[/youtube]

+ vēl Blair un Chuck sadaļā pievienotie  pirmie 2. previewi.

0

3

danna написал(а):

While Chuck has problems in having no passion with women other than Blair

wot šitas skanēja vislabāk. :rofl:

0

4

Un bija patiešām satriecoša sērija, nepārspējama. Neita un Vanesa - viņi man ļoti iepatikās kopā un nabaga vanesa - viņa attiecās no Neita šantāžas dēļ. Ienīstu Ketrīnu. Serena un Dens - mīl viens otru, bet nolāpītais sociļais stāvoklis un audzināšana. Nu nez - es vienalga gribu, lai viņi atkal ir kopā. Un protams mani mīļie Čaka un Blēra. Nu mīlu viņus, dievinu - tāda kaisle un ķīmija. Tie divi sneak peak momenti, ak dievs. Un vispār viss tas, ka Čaku neuzbudina neviena cita sieviete, tikai Blēra un beigās vienalga viņš atteica, jo grib tikai Blēru. Un tas, ka viņš to atklāja Serenai - džekam tas vispār ir sāpīgs un apkaunojošs jautājums. Vispār mīlu Blēru un Čaku, pat kad viņi nav kopā, ir satriecoši skatīties uz viņiem. Dievīgi. Darbu šodien viņu dēļ nokavēju, bet man bij vienalga.

0

5

Код:
Albalonga:Un protams mani mīļie Čaka un Blēra. Nu mīlu viņus, dievinu - tāda kaisle un ķīmija. Tie divi sneak peak momenti, ak dievs. Un vispār viss tas, ka Čaku neuzbudina neviena cita sieviete, tikai Blēra un beigās vienalga viņš atteica, jo grib tikai Blēru. Un tas, ka viņš to atklāja Serenai - džekam tas vispār ir sāpīgs un apkaunojošs jautājums. Vispār mīlu Blēru un Čaku, pat kad viņi nav kopā, ir satriecoši skatīties uz viņiem. Dievīgi. Darbu šodien viņu dēļ nokavēju, bet man bij vienalga.

Pilnīgi piekrītu viņu attiecības,lai gan sākušās pavisam nejauši un pat atriebīgi kaut kas ļoti piesaistīja.  :)

Tieši Chucks un Blēra visvairāk piesaista un prot panākt "zosādas" uzmešanos no savas kaisles.  :blush:  :love:

0

6

Adrianna написал(а):

Tieši Chucks un Blēra visvairāk piesaista un prot panākt "zosādas" uzmešanos no savas kaisles.

tik precīzi payteikts. man ir tas pats.
ar savu kaisli, ķīmiju, viens otra kaitināšanu, nesederību un saderību reizē, ar saviem principiem un bailēm. un mīlestību, kas viņus tāā vieno.  :love:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip girl 2x03