TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » Vispārīgs info par spēli


Vispārīgs info par spēli

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Rudens ir klāt un , lai arī skolas un augstskolas, tomēr man šķiet, ka tumšajos rudens un ziemas vakaros sanāk pie datora pavadīt vairāk laika nekā vasarā. Iepriekšējo Islu tā arī neizspēlējām - es par to mūžam Palomu kaunināšu. Bet nu tagad centīsos nevienam nepieķerties un nenolemt, ka gribu, lai mans tēls ir kopā tieši ar kādu citu konkrētu tēlu, kuru spēlē kāds konkrēts cilvēciņš. Ja klusē un ja neatbild - mans tēls tin makšķeres un dodas citu tēlu meklējumos - tā lūk. Spēle ir vēsturiska un visi tēli vēsturiski - varat tos ņemt no telenovelēm, filmām, grāmatām vai izdomāt paši. Es pat esu ar mieru atstāt brīvu Džeka Sperova tēlu - kurš pirmais aizņems, tam arī tiks. Un lūgtum lai nebūtu milkjons vienveidīgu tēlu - piemēram miljons princešu. Nu izdomājiet piemēram geišas, kurtizanes, galma dāmas, viltīgas kalpones utt. Var ņemt arī reālas vēsturiskas personības. Lūgums tikai izvēloties savu telu ielikt, kā šis tēls izskatās un tādu pamatīgaku aprakstu, lai apmēram var apjaust, kas tas tēls un ko no viņa gaidīt. Situācija līdzīga kā pirmajā Islā - visus pēc pamatīgas vētras izskalo uz neapdzīvotas salas. Iespējams ir tēli, kuiri jau bija uz salas, tagad pēc vētras nonāk vai vēl velāk nonāks. Drīkst ņemt 1 - 4 varoņus sev - lūgums ja vairākus, tad ne viena dzimuma tikai - nu ta kaut kā. Es ļoti lūdzu jūs aktīvi piedalīties. Es zinu, ka lielākā daļa izturēsies skeptiski pret šo speli, bet lūdzu, lūdzu - to laiku, ko skaitļošanā sēžat, varat tak arī šeit pasēdēt...

Un kā parasti - kad rakstat, tad vispirms uzrakstat sava tela vārdu, kurš ko dara vai saka. Atdaliet kaut kā to, ko tels runā, domjā vai dara, lai nav viss kopā un nesaprotami. Un vel - ja spelejat, tad te spelē jūs esat jūtu tēl/-i un tā arī uzvedieties. Tas laikam viss. Gaidu jautajums, ierosinājumus, ieteikumus, aizrādījumus u.c.

Mans personīgais lūgums - nāciet ar mani spelēties.... :blush:

0

2

Ak jā - un vēl - kurš piesakās kopā ar mani vadīt spēli???? Man vienmēr vajeg kādu, kurš zina manus noslēpumus un manas ieceres - kādu ar kuru papļapāt.

Un aizmirsu pasu galveno - uz salas ir slepkava vai slepkavas un pamazam tēli sāks mirt - nu tas jau ir tradicionāli. Saprotams, ka pirmie mirs neinteresantākie, klusākie tēli.

0

3

Āāāāāāāāāāāāāāaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*Ragana ģībst*
Es gribu, gribu, gribu!!!  :crazyfun: Bet jau gandrīz 100% varu teikt, ka šoreiz nespēlēšu.  :'(
Bļin, kā man patika iepriekšējā spēle! Un tik ļoti gribējās izspēlēt līdz galam... bet nu labi, klusēju.

albalonga написал(а):

to laiku, ko skaitļošanā sēžat, varat tak arī šeit pasēdēt...

Ne gluži. :( Vismaz es kaut ko ierakstu un paralēli strādāju mājasdarbus, bet šeit tak būs jādomā ko un kā rakstīt. Un vispār, šobrīd jācenšas noskaņoties uz mācīšanos, savādāk es nekādīgi nevaru taj ritmā iebraukt.

albalonga написал(а):

Ak jā - un vēl - kurš piesakās kopā ar mani vadīt spēli???? Man vienmēr vajeg kādu, kurš zina manus noslēpumus un manas ieceres - kādu ar kuru papļapāt.

Ak, un tava neizdevusies pāriniece atkal ar prieku tev palīdzētu, ja vien tu mani ņemsi.  :rolleyes:  Un ja tas nekas, ka spēli tikai lasīšu. Tas nozīmē, ka nebūs personīgas intereses par tēliem.

0

4

albalonga написал(а):

Ak jā - un vēl - kurš piesakās kopā ar mani vadīt spēli????

Varu mēģināt, ja vien man ļausi

0

5

oho, neesmu kādu dienu forumā un jau kkas izplānots :D

es jau par vienu tēlu esmu vairāk vai mazāk izdomājusi, tikai tāda lieta, ka uzvārdu neatceros, bet pati izdomāt negribu, tā ka vispirms noskaidrošu.

0

6

Es jau ļoti gribētu!!!!!!Iepriekšējā spēlē dažu iemeslu dēļ pazudu un nesanāca vēl paspēlēt, kaut arī patika ļoti!!!!
Es pat zinu ko es šeit ņemtu, bet īsti nezinu vai spēlēšu laika trūkuma dēļ, jo skola paņem gandrīz visu manu brīvo laiku un rudens vakaros nevarēšu pārāk bieži sēdēt netā, jo vajadzēs drukāt zpd!!!!
Tā ka vēl īsti nezinu, bet tavu ieceri pilnībā atbalstu alby!!!!!!

0

7

albalonga написал(а):

Iepriekšējo Islu tā arī neizspēlējām - es par to mūžam Palomu kaunināšu.

:blush: :blush: :blush:

Tāpēc man bail atkal sākt.. jo man patīk spēlēt kādu laiku bet tad.. un šobrīd vispār kkā neesmu uz radošomu iedvesmota.. bet nu padomāšu.. ja ienāks kkas labs prātā.. ek..

Bet nu tas fakts - ieeju pie pēdējiem ziņojumiem un bāc! - kkāda Isla atkal :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » Vispārīgs info par spēli