TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip Girl 2x4 - The Ex Files


Gossip Girl 2x4 - The Ex Files

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Izskatās, ka tikai es skatos un komentēju - visi kaut kur pazuduši. pinocchio saprotams Rīgā, a danna vispār forumā nerādās. Žēl.

Nu tad tā - wow - izrādās to visu Čaks ar saviem tālejošajiem mērķiem atgūt Blēru. Vispār satriecošu. Es ir šoks!!!!!! Un jā - Serēnai piestāv būt ļaunajai karalienei. Nabaga Dens. Hihihihi.... Ah, bet vispār visa ta skolas sociālā hierarhija ir humors. Dženiju kaut kā žēl palika - smagi - pat no skolas sāk lavīties prom. Un Arī Serēnas mammu man žēl - es tomēr gribu, lai viņa paliek ar Rufusu. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ, gribu Čaku un Blēru kopā!!!!! Šajā sērijā diemžēl tik viena ainiņa bija viņiem kopā beigās. Eh.... Bet labs ir tas, ka tas Markuss ar to maitu gulēja - vismaz nu viņš ir ārā no Blēras dzīves. Vot ko man dikti žēl, tie ir Neits un Vanesa - nu bļin, kāpēc Vanesa nepacietās un nepagaidīja. Un no otras puses patiesi - kāpēc negāja pie Neita un neizrunājās. Eh. Mežonīgi gribu zināt, kas talāk. Ārprāc. Ja pavasarī vēl vienmēr pirmo skatījos OTH un Gossip Girl kaut kad pēc tam, tad tagad totāli otrādāk. OTH parastī tikai nākamajā vai aiznakamajā dienā, a GG uzreiz otrdien no rīta censos.

0

2

albalonga написал(а):

a danna vispār forumā nerādās. Žēl.

nu ir tā, bet atvainojiet.
un centieties saprast.

un, par šo sēriju runājot, jāsaka, ka tā tiešām bija tāds liels pagrieziena punkts nākošajam notiekošajam un vecā beigas.
patiešām beigas:
Dena un Serenas attiecības nu īsta beigas,
Blair un Marcuss attiecību krahs,
Vanesas un Nate jauko attiecību pagrieziens,
vispār - visdrīzāk - karaliskās ģimenes pazušana no seriāla visticamāk.

bet vairumā pārmaiņu mani priecē.
tik nu Serena kā līdere nu nav manā garā,
bet sižets jau griež visādas intrigas n jauninājumus.

uz priekšu tik.
jāsaka, ka katra sērija šai sezonā ir tāds maziņš mākslas darbs.
nu cepuri nost par 2. sezonu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Gossip Girl 2x4 - The Ex Files