TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»


LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»

«Apollo», izklaide@apollo.lv
Pirmdiena, 29. septembris (2008) 01:45

Nāc līdzi ceļojumā pa pasaules tumšo, neizskaidrojamo... un šausminošo pusi! No 6. oktobra pirmdienās plkst. 23.00 Latvijas Neatkarīgās televīzijas kanālā būs skatāms detektīvseriāls/šausmu filma «Supernatural».

Jums liekas, ka pazīstat pasauli, kurā dzīvojat? Brāļi Vinčesteri tomēr varētu pastāstīt daudz jauna par neredzamo un neizskaidrojamo, kas, lai arī netverams un prātam neaptverams, ik dienas mūs apņem. Daudz interesanta un arī biedējoša. Jo tā nav nekāda saulainā pasaules daļa. Nekad nevienam Vinčesteri neteiks, ka no tumsas nav jābaidās!

Tieši no tās radās neizskaidrojamais dēmoniskais spēks, kas pirms 23 gadiem nogalināja viņu māti. Zēnu tēvs Džons kļuva par šausminošā notikuma aculiecinieku un, nespējot to aizmirst un cenšoties pasargāt dēlus, visu savu atlikušo dzīvi cīnījies pret spokiem un mošķiem. Viņš audzinājis savus dēlus par cīnītājiem, iemācījis visu, ko pats zina par paranormālām parādībām.

Taču, par spīti dīvainajai bērnībai, kas abiem bijusi kopīga, brāļiem izveidojušies ļoti dažādi uzskati. Jau vairākus gadus Sems, kas toreiz bija pārāk mazs, lai atcerētos briesmīgo nakti un māti, nekad īsti nav pieņēmis ceļu, ko izvēlējušies tēvs un brālis. Jau vairākus gadus viņš neko negrib dzirdēt par ģimeni un tās spoku medībām, kamēr Dīns turpina idealizēt tēvu. Lai arī puisis cenšas izskatīties bezbailīgs un pašpārliecināts, joprojām viņu vajā atmiņas par mātes briesmīgo nāvi. Nu, kad tēvs jau vairākas dienas ir pazudis, Dīns mēģina pārliecināt jaunāko brāli Semu, ka viņiem jāturpina tēva aizsāktā cīņa, jāatrod pazudušais Džons, kā arī jāaizsargā tie, kas paši to nespēj vai nemaz neapzinās briesmas. Un jānostājas pret ļaunajiem spēkiem, kuriem, izrādās, ir plāni arī attiecībā uz viņiem pašiem.

«Supernatural» ir viens no Amerikas patlaban populārākajiem televīzijas seriāliem, arī kritiķu ļoti atzinīgi novērtēts. Tas sevī apvieno teicami sabalansētu spriedzi, humoru un detektīvintrigu. Tomēr ņemiet vērā — seriāla autors Ēriks Kripke nepārprotami ir gribējis izveidot šausmu filmu — ko tādu, kas arvien uzturētu skatītājos spriedzi. Tas viņam ir izdevies itin labi — «Supernatural» nav nekāds «Skūbijs Dū» pieaugušiem, var gadīties tiešām nobīties. Veltīts paranormālām un mistiskām lietām, seriāls ir balstīts uz daudzām reāli eksistējošām leģendām un moderno folkloru. Vampīri, raganas, vilkači, spoki un dēmoni — tās ir parādības, kuras vairākums cilvēku arī turpmāk labprāt uzskatītu tikai par māņiem vai murgiem. 

Seriāla galvenajās — abu brāļu Vinčesteru — lomās ir divi jauni, bet jau populāri un ļoti, ļoti valdzinoši puiši. Patiesībā... vieni no visseksīgākajiem no Holivudas jaunajām zvaigznēm. Un meitenes ir to pamanījušas! Džareds Padalekis laikam gan vislabāk zināms no lomas seriālā «Gilmoru meitenes», uz lielā ekrāna redzēts filmās «Vaska figūru muzejs» ar Parisu Hiltoni, ar dvīnītēm Olsenām «Ņujorkas minūtē», nelielā lomā filmā «Fēniksa lidojums», populārajā «Ducis ir lētāk».

Jautāts, vai pats tic paranormālām parādībām, puisis atbild, ka pasaule ir liela un daudzveidīga, būtu muļķīgi iedomāties, ka pazīsti to visu. Vecāko brāli Dīnu atveido Džensens Eklzs, kam popularitāti atnesusi loma seriālā «Smallville». Abu brāļu tēva Džona lomā populārais aktieris Džefrijs Dīns Morgans («P.S. Es mīlu tevi», «Gadījuma vīrs», «Grejas anatomija»).

Ēriks Kripki ir gan seriāla scenārija autors, gan galvenais producents. Viņš ir arī autors šausmu filmai «Bubulis» (Boogeyman) un televīzijas seriālam «Tarzāns». Producents McG veidojis seriālu «O.C.» un abas slavenās filmas «Čārlija eņģeļi».

0

2

Urrrā, tā ir LNT dāvana man dzimšanas dienā. Tas arī ir CW seriāls un es pat kaut kad bij domājusi netā skatīties, jo no OTH faniem biju dzirdejusi labas atsauksmes. Lai gan te ir fantastika, tomēr šeit ir arī humors, drāma, mistika - parasti cilveki cīnās pret pārdabiskām lietām un tas man patīk. Tā ir arī TV šausmene - jej - un rāda arī ideālā laikā - pirmdienās 23:00. Varēs nobīties un tad kašmariki naktīs raīsies. Esu sajūsmā.

0

3

Oki, es sāku skatīties vēl pirms LNT un uzreiz 4.sezonu, jo tūbē biki paskatījos un sapratu sižetu un to, kā beidzās 3.sezona. Esu sajūsmā. Tiem, kam patīk mistika, patiks. Un tādi smukie džeki un humors arī. Fantastiski.

0

4

albalonga написал(а):

Tiem, kam patīk mistika, patiks.

Hm?  :unsure:
Man liekas, ka beidzot sāku saprasts, kas tas ir par seriālu. :D

0

5

ak nu man gan mistika ne tik ļoti tīk bet par šo seriālu daudz laba dzrdēts, neiznu ja man sanāktu tad jau skatītos bet tā kā nesnāks, pirmdienās, diezin vai sanāks

0

6

Sanāk, ka supernatural skatās(vai skatījās) tikai Alby un es??? :question:
Ko tik švaki? Vai tad tiešām neliekas interesants??? :huh:

0

7

Jā, es ar nesaprotu. Bet tiešam Supernatural ir ļoti labs un ar stabilu fanu bāzi. Starp citu patīk arī večiem daudziem. Vispār ir sērijas visām gaumēm - dramatiskas, komiskas, šausmīgas, asiņainas un gluži pretēji. Ir sērijas, kur es smejos līdz asarām, bet ir kur raudāju no skumjām. Eh.... Un tās brāļu attiecības tik aizkustinošas - nu kā var vispār neieinteresēties par Supernatural?

0

8

albalonga написал(а):

Jā, es ar nesaprotu. Bet tiešam Supernatural ir ļoti labs un ar stabilu fanu bāzi. Starp citu patīk arī večiem daudziem. Vispār ir sērijas visām gaumēm - dramatiskas, komiskas, šausmīgas, asiņainas un gluži pretēji. Ir sērijas, kur es smejos līdz asarām, bet ir kur raudāju no skumjām. Eh.... Un tās brāļu attiecības tik aizkustinošas - nu kā var vispār neieinteresēties par Supernatural?

TIEŠI TĀ!!!  :angry:
:D:D:D

0

9

:D

Paši vainīgi - nesaprot, ko palaiž garam.... :playful:

0

10

A no kura serjāla ir Joey and Pacey??? Liekas tu kaut kur jau pieminēji, bet neatceros ;)

0

11

Dawson`s Creek

0

12

Būs laikam jāieraksta savā sarkastā :D

0

13

hahah, jā, bet nu Joey un Pacey stāsts ir 3. un 4.sezona, tad atkal sestās sezonas vidū kaut kas sak veidoties no jauna. Bet nu seriāls beidzas ar viņiem kopā un tas ir galvenais. Bet nu tas seriāls ne tikai viņu dēļ ir labs - tur tiesam interesanti varoņi, notikumi. Un sestajā sezonā vienas no galvenajām varonēm Dzennas boyfrendi ir Čārlijs, kuru atveido Čads Maikls Mjureijs un C.J., kuru atveido jaukums Džensens Aklzs (jā, jā - mūsu Dīns). Tieši Dzensena dēļ vispār šito seriālu tuvak apskatīju un DVD pasūtīju.

0

14

Ak, kā tu mani iepriecināji!!! ^^  Slikti tikai,ka tagad skola, jo visdrizak būs jaatliek lidz vasarai :( Savādāk nenolikšu eksāmenus :D

0

15

Lisa написал(а):

Vai tad tiešām neliekas interesants???

nu interesants jau liekas. bet tas laiks, kad rāda. tracinošs - tieši pirms nedēļas sākuma + vēl tāda vakara stunda, ka nebrīnītos, ja dažreiz man murgi pēcāk nāktu.
bet vispār jau liekas interesants. + tas varonis ar tām spējām sevišķi piesaista, jo nāk no Gilmore girls.  ^^

0

16

hihihi.... Dannuk, tu Gilmore Girls esi skatījusies? Es ar taisos....

0

17

nav jau tā ka neliekas interesants,
bet ir citas proritātes , turklāt tagad vairāk tedēju uz nesen pabeiktajiem seriāliem jo ejošie jau ir vesela kaudz, un vairāk vēl apvienot vienkārši nav iespe'jams
turklāt atbida tas asiņaunums, kautkādu vietu redzēu un nepiesiatīja, jo jau atkal parādījās asinis, bet vispār vis seriāls liekas ka traki saistīts ar fantažiju, bet es jau tā lidinos akutkur satrp debesīm un elli unn tā nav zeme kur nu vēl man papidus fantžāiju

0

18

vakar 1. reizi paskatījos pa lnt :) nju man jau patīk tāda tipa seriāli, filmas.. interesanti :) tikai man radās milzīga vēlme pusnaktī noskatīties Amuletu.. :D

0

19

albalonga написал(а):

Dannuk, tu Gilmore Girls esi skatījusies? Es ar taisos....

esmu gan.
patīk tik ļoti, ka gribas teikt - tev patiks. bet man nepatīk tā teikt, jo var gadīties, ka nepatīks.
tāpēc saku - man ļoooooooooti PATĪK!  :love:
vienkārši, nepārspīlēti, ar humoru, ar mīlestību, nereāli un reizē tik reāli un uzrunājoši...
nekur tālu gan neesmu tikusi, bet tas tik laika trūkuma pēc.

0

20

video velc no torentiem vai kur citur?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»