TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»


LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

vakar pirmo reizi pilnīgi nejauši uzdūros pa teļuku šim seriālam, noskatījos, jo nekā labāka nebija ko darīt. Man iepatikās un pat ļoti. ^_^

+1

22

hahaha. Jej, jau trīs cilvēkiem forumā Supernatur patīk. Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

23

albalonga написал(а):

video velc no torentiem vai kur citur?

no torrentiem velku. tomēr ērtāk un drošāk, ka tā sērija ir datorā.  8-) un nav bieži jāčakarējas.

0

24

Tagad esmu aizrāvusies ar supernatural sēriju skatīšanos. Šausmas un paliek aizvien labāk.
Tikusi esmu jau līdz 2 sezonas 19 sērijai. Man tā patīk.
Starp citu semam patiešām roka bija lauzta vai arī tas bija ticamības efektam 2 sezonas sēriju sākumā? Man šis jautājums neliek miera!

0

25

bumerbmw написал(а):

Starp citu semam patiešām roka bija lauzta vai arī tas bija ticamības efektam 2 sezonas sēriju sākumā? Man šis jautājums neliek miera!

Bija pa īstam lauzta....

Super, bumes ar piebiedrojusies. Super. Tapat ka man - nevareju apstāties - tik skatījos un skatījos. Viss, slienu virsū forumu supernatural - 4 cilveki forumā skatās - un man tik dod iemeslu.... :crazyfun:

0

26

albalonga написал(а):

Bija pa īstam lauzta....

man jau tā likās! A to dīvaini ka tik daudzās sērijās bija ģibsis!
Bāc es tā esmu pārrēkusies skatoties. ĪStenībā šis ir viens no seriāliem, kur es visvairāk asiņu esmu redzējusi un galvenais, ka te ar medicīnu nekas nav saistīt, bet sinis tik šķīst un šķīst un pat nepatīkami īpasī nav.
JA vien nest ātrāk ietu būtu labāk a to nevaru skatīties! škrobe.

albalonga написал(а):

Tapat ka man - nevareju apstāties - tik skatījos un skatījos

aha! Kā iesāc grūti apstāties! :D:D:D
MAn bja arī azarts, kad Viņu tēvs nomira un viņš pateica pirms nāves kaut ko dīnam man tā gribējās zināt ko, ka neapstājos līdz uzzināju! :D:D:D

albalonga написал(а):

4 cilveki forumā skatās - un man tik dod iemeslu.... :crazyfun:

:D:D:D kruta! :D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » LNT demonstrēs detektīvseriālu «Supernatural»