TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 1. sērija


Pasion 1. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://i.esmas.com/image/0/000/005/720/pasion370x270.jpg
Sanfernando ciemata mācītājs tēvs Augustīns sastop Ofēliju Markesu lūdzamies par sava dēla Santjago veiksmīgu atgriešanos pēc četru gadu prombūtnes. Puiša draudzene Kamila gan ir pārliecināta, ka nav iemeslu uztraukumam. Meitenes tēvs Husto, visu cienīts ciemata dzirnavu un veikaliņa īpašnieks, lūdz meitu vēlreiz pārbaudīt rēķinus – viņš īsti neuzticas dēlam Vasko. Santjago atgriežas un uzreiz dodas uzmeklēt Kamilu. Meitenes māsa Rita gan apgalvo, ka arī pati esot ļoti gaidījusi Santjago atgriežamies, tieši tāpēc vēl esot neprecēta. Kamila ļoti priecājas par sava līgavaiņa atgriešanos, kas steidzas pastāstīt par visu šajos gados piedzīvoto. Kamilas un Santjago ģimenes vienojas par drīzām kāzām. Husto, Ofēlija un abi jaunieši dodas pie vietvalža dona Horhes pēc atļaujas precēties. Bet, ieraugot skaisto meiteni, kungs nolemj izmantot savas pirmās nakts tiesības. Līgavainis un viņa ģimene noteikti jutīšoties pagodināti! Dona Horhes kalps Alberto ierodas pēc Kamilas, kur tieši tobrīd tiek svinēta saderināšanās. Santjago cenšas nepieļaut savas līgavas pazemošanu, taču tiek ievainots un ir spiests piekāpties pārspēka priekšā. Husto un Ofēlija vēl mēģina tikt pie dona Horhes un parunāt, taču Alberto viņiem to neļauj. Pagalam piedzēries dons Horhe aizmieg, Kamilai pat nepieskāries. Taču meitene ir spiesta pavadīt nakti kunga guļamistabā.

Vai kāds skatījās?
Es paskatījos, Fernando tikai 3. sērijā parādīsies, bet bija forši redzēt visu uz lielā ekrāna nevis maziņā netā!!!!

0

2

hihihi... neskatījos un neskatīšos tik ilgi, kamēr Kamila būs bagāta atraitne un abi satiksies, lai iemīlētos un apprecētos. Un tad talakos pārdzīvojumus līdz laimīgam beigām varēšu skatīties. Viss tas garais sakums kamēr Kamila bija precējusies ar to veci ir interesants, kad pirmo reizi skaties, bet kad jau zini, kas notiks, tad nu tā neaizrauj. Vot kad viņi jau kopā un ir romantika, vot tad var jau otreiz arī skatīties. Paldies, ka aprakstu uzrakstīju.

0

3

Šodien neredzēju, jo nebiju mājās, bet tālāk, ja sanāks centīšos skatīties!

0

4

albalonga написал(а):

Viss tas garais sakums kamēr Kamila bija precējusies ar to veci ir interesants, kad pirmo reizi skaties, bet kad jau zini, kas notiks, tad nu tā neaizrauj. Vot kad viņi jau kopā un ir romantika, vot tad var jau otreiz arī skatīties. Paldies, ka aprakstu uzrakstīju.

nu jā tā jau tas ir!!!
Satiksies viņi tikai 16 sērijā!!
Nav jau vairs tik interesanti skatīties to visu otreiz, tagad nožēloju, ka redzēju visu, jo nav vairs tas to redzot!!!!!
Bet  tā skaisti redzēt kā viss izskatās uz liela tv un perfektā kvalitātē - īpaši tie pirmo kadri.

0

5

es arī vakar skatījos.. biju arī netā kkad iepriekš skatījusies.. mjā, nu baisi noskatīties uz Kamillas dzīvi - to , aks 1. sērijā par tām lorda tiesībām.. :S
wsp varēja sākt kaut kā ar pirātu kugi.. - wnk vismaz ka pa ūdeniem tāds peld un kkā tāa. nu intrigējošam iesakumam.. un tad jau visu pārejo pirmo sēriju kas bija.. vismaz pati pirmā epizode īpaši interesanta nebija , kgan jau sniedz kkādu info :D ai, es šodien nemaku sakarīgi izteikt domas :D

0

6

aNgeL написал(а):

es arī vakar skatījos.. biju arī netā kkad iepriekš skatījusies.. mjā, nu baisi noskatīties uz Kamillas dzīvi - to , aks 1. sērijā par tām lorda tiesībām.. :S
wsp varēja sākt kaut kā ar pirātu kugi.. - wnk vismaz ka pa ūdeniem tāds peld un kkā tāa. nu intrigējošam iesakumam.. un tad jau visu pārejo pirmo sēriju kas bija.. vismaz pati pirmā epizode īpaši interesanta nebija , kgan jau sniedz kkādu info :D ai, es šodien nemaku sakarīgi izteikt domas :D

Nu man viss sāk tā paīstam  liekties interesants no trešās sērijas!!!!
Pirāti parādās!!!!!!
Bet pirmajai arī nebija ne vainas:)

0

7

albalonga написал(а):

neskatījos un neskatīšos tik ilgi, kamēr Kamila būs bagāta atraitne un abi satiksies, lai iemīlētos un apprecētos. Un tad talakos pārdzīvojumus līdz laimīgam beigām varēšu skatīties. Viss tas garais sakums kamēr Kamila bija precējusies ar to veci ir interesants, kad pirmo reizi skaties,

eeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm............ KA ES ARII GRIBU sho seriaaalu skatiities. bet ziniet ko????????
kad buus iespeeja, es to iegaadaashos no Amazon !!!!!!!!!!!! zheel tikai, ka tur manupraat bija galiigi saiisinaata versija. man buus tas pats laikam kaa ar Alboradu - 16 stundas no visa seriaala, bet nu arii tas man ljoti patika. laikam kaadreiz atkal pa otro reizi noskatiishos :D

gaidu sev Pasion!!!!!!!!!! :love:

0

8

Julia написал(а):

eeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm............ KA ES ARII GRIBU sho seriaaalu skatiities. bet ziniet ko????????
kad buus iespeeja, es to iegaadaashos no Amazon !!!!!!!!!!!! zheel tikai, ka tur manupraat bija galiigi saiisinaata versija. man buus tas pats laikam kaa ar Alboradu - 16 stundas no visa seriaala, bet nu arii tas man ljoti patika. laikam kaadreiz atkal pa otro reizi noskatiishos :D

gaidu sev Pasion!!!!!!!!!! :love:

:) Prieks, ka skatīsies!!!
Alboradai gan galīgi  saīsināta versija.....

0

9

Es neredzēju... :( Bet tā kā pirms tam izlasīju, ka Fernando vēl nebūs kopā ar Suzannu šajā sērijā, nodomāju par to nepārdzīvot. ;) Tomēr telenoveli skatīšos, cik vien varēšu. :)

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Prieks, ka skatīsies!!!
Alboradai gan galīgi  saīsināta versija.....

jaaaaaaaa.......... baigi saiisinaata. bet nu labaak taa nekaa nekaaa...  :idea:  eeeeeeeh.......
aaaaai.......... gribaas Pasion atkal sagaidiit :) zhel ka arii saiisinaata.... manupraat, tur bija tik pa 2 stundaam garaaka nekaa alborada. nu bet vizsmaz kaut kas :D urraaa

0

11

Julia написал(а):

jaaaaaaaa.......... baigi saiisinaata. bet nu labaak taa nekaa nekaaa...  :idea:  eeeeeeeh.......
aaaaai.......... gribaas Pasion atkal sagaidiit :) zhel ka arii saiisinaata.... manupraat, tur bija tik pa 2 stundaam garaaka nekaa alborada. nu bet vizsmaz kaut kas :D urraaa

Labāk kaut kas nekā nekas!!!Galvenais ir vispār redzēt:)

0

12

Es skatos! Izskataas, ka man baigi patiks!  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 1. sērija