Esmu NIKNA!!! Goda vārds, es šobrīd nezinu, ko man vairāk gribas sasist un nolamāt - Natašu vai Maksimu!!!!

Par Abta Maksimu es tagad esmu apmērām tādās pašās domās kā mamma - neciešūūūūū šito glumo donžuānu un labuma meklētāju, lai kā viņš nesmaidītu utt.!!!

Un Nataša... vot bļin, maita!! Romka, jaukumiņš aiziet uz viņas mājām ar puķu pušķi, saka, gribēja uzmundrināt, uz kino vai pastaigu uzaicināt, Violeta pastāsta, ka Nataša sporta pilī pie Bratceva, kuru moka ar horeogrāfu pie stangas, kamēr Aņka traumu ārstē, aizsūta uz turieni. Šis arī aiziet. Sagaida viņu, iedod puķītes, pasaka, ka gribēja iepriecināt, uzmundrināt. Šī - paldies, tev tas izdevās. Romka tāds - varbūt kkur aiziesim, uz kino vai tml. šī - nē, piedod, man darbu līdz kaklam un aiziet!!!!!!!!!!!!!! Bļin, kādi darbi, ka nav ko trenēt??? Bet tie vēl izrādījās ziediņi!! Bļin, izrunājas ar to medmāsu, aiziet uz bāru, šai piesienas no avizes, bruņinieks Makss izglābj, uzaicina uz vakariņām un ko domājiet šī dara???? Piekrīt!!!!! Kkā laiks atradās! Un aiziet un atstāj Romkas puķes uz bāra krēsla!!!!!!!!!!!!!!! Maita!!!!!! Un iziet no sporta pils, a tur Romka gaida. šie tur saka, ka ies vakariņās, lai šis līdzi iet, a nabadziņš vsp ne savā ģīmī, protams, atteicās. :'(

ā, aviņam vēl Ļuda zvanīja, raudāja telefonā, cik viņai slikti iet un kā ilgojas utt., ašis pat sameloja ka ir slimnīcā, ne sporta pilī, lai tiktu no viņas vaļā.... a Nataša bļāāāāāviens!!!!

Nu vooot, un šis aizved viņu mājās, šī viņam buču iedod uz vaiga. šis kkādus pekstiņus par skrostām acīs, lai aizver acis un noskūpsta! Zibsnis, Nataša atraujas, tip, ka kko redzējusi, kā žibeni. Sīs - ka noteikti māšinas tālās gaismas. A pēc tam smaida kā sūdā iekāpis. Bļin, ja tas nebūs uz visām avīzēm, brīnīšos. Un nabaga Romka. :'( :'( :'(

tā, izkratīju sirdi. ^^ palika nedaudz labāk. Bet tāpat esmu nikna. :mad: