TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 46. nedēļas video


46. nedēļas video

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

(ceru pareizi saskaitīju nedēļas)

Nu ko, mēs ar aNgeL bijām pilnīgi vienisprātis, ka šīs nedēļas video ir šodienas Pasion sērijas fragments - Ricardo un Kamilla. Viens no skaistākajiem, ja ne skaistākais, ko esmu redzējusi kādā seriālā!!!

[youtube]http://uk.youtube.com/watch?v=57w4092Q510[/youtube]

0

2

Paloma написал(а):

Viens no skaistākajiem, ja ne skaistākais,

Šito momentu es arī vakar redzēju! ^^ :love: Izkusu.. ^^ :love: Tie vārdi.. Āāāāh.. :love:

0

3

Tikko noskatījos vēlreiz!!! aaahhh.. atkal vārdu nav :D :D :D kāa es dievinu šo epizodi!!!!!!!! cik fantastisks aktieru tēlojums.. Susana vispār prefekti notēloja gan kušanu, gan vājumu no emocijām un to padevību viņam!!!! un Rikardo tāds džentelmenis joprojām  :love:  ...tāda romantika un maigums! Lieliski!!  :love:

0

4

Paloma написал(а):

ceru pareizi saskaitīju nedēļas

ja būtu nepareizi, tad gan es taaaaa smietos :D

nu ko, fragmentiņš jauks, bet lai sauktu par visskaistāko, kas redzēts - nea.

0

5

es jums visaam piekriitu, shis te video ir ideaals, man ljoti patika shiis moments, skatoties es vnk izkusu  :love:

0

6

Paldies par video,Tev ir laba gaume,man ļoti patika šī epizode,Ursula varēja izdomāt daudz ticamāku ''apsūdzību'',piemēram,ka Kamila atstāja it kā ''garīgi slimo''Klaudio bez uzraudzības,jo apsūdzība kūdīšanā uz slepkavību,bija pārāk absurda,tādēļ tā tik ātri izgāzās.Prieks,ka Rikardo tik labi pārzina likumdošanu un spēja panākt,ka viņam atļauj būt klāt nopratināšanā.Rikardo kā vienmēr bija lielisks,reti kurš cilvēks spēj tik ātri pieņemt pareizos lēmumus un neapjukt,var jau būt,ka tā arī nebija tā pati skaistākā aina,bet pārliecinoša un aizkustinoša gan.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 46. nedēļas video