TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 27.- 29. ; 30.-34


Pasion 27.- 29. ; 30.-34

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

Marlena Favela написал(а):

riitdienas seerijaa es vispaar laikam izkusiishu

jā..es jau izkusu no rītdienas un parītdienas sērijām.. - tās ir fantastiskas!!!!!!!!!!!   :love:

0

22

aNgeL написал(а):

gan interneta atradīšu bildītes un izprintēšu  don't worry

:O nu visss... toč jādala bērns būs uz pusēm par šitādu izrunāšanos :P

aNgeL написал(а):

ak, lai viņu dievinātu īpašas spējas nemaz nevajag..

ahaaa :D

Oj oj oj, aNgeL, lielies, lielies, ka tu jau redzēji :P Ahh, bet es arī laikam izkusišu!! Galu galā tik ilgi gaidīts, kamēr viņš atgriezīsies!! :love:

0

23

Paloma написал(а):

Ahh, bet es arī laikam izkusišu!!

kur Tu liksies :D :D :D

Paloma написал(а):

Oj oj oj, aNgeL, lielies, lielies, ka tu jau redzēji

es nelielos :P nezinu, cik ļoti tas ir labi vai nē :P bet nu..galvenais ir saturs  :love:

0

24

Aaaaa - šodienas sērija bija vērta visas tās gaidīšanas!!! :love:  Kā Rikardo atbrauca, kā Kamilla metās viņam ap kaklu, un pēc tam cik viņi mīļi, un viņš tik smaidīgs un tik.. tik... aaaaaa :love:

Tas Klaudio mani tracina patiesībā.. kkāds garīgi nelīdzsvarots! Pf.

Ak, bet kāds Rikardo bija arī pēc tam sarunā ar viņu, un kad uzzināja par saviem dārgumiem - vsp!!! Dievinu viņu - gan kad viņš smejas, gan kad pārskaities! :D

Kas vēl, kas vēl... Vot i neatceros īpaši, ko pateikt..

Ja nu vienīgi ... DIEVINU!!! :love: :love: :love:

0

25

Paloma написал(а):

Kā Rikardo atbrauca, kā Kamilla metās viņam ap kaklu, un pēc tam cik viņi mīļi, un viņš tik smaidīgs un tik.. tik... aaaaaa

tas bija tik miilji, es tik ilgi to gaidiiju  :love:

Paloma написал(а):

Tas Klaudio mani tracina patiesībā.. kkāds garīgi nelīdzsvarots! Pf.

aha man arii nepatiik, bet tomeer bija zjeel vinju, vinsh taads noraudaajies bija...nabaga zeens  :dontknow:

Paloma написал(а):

Ak, bet kāds Rikardo bija arī pēc tam sarunā ar viņu, un kad uzzināja par saviem dārgumiem - vsp!!! Dievinu viņu - gan kad viņš smejas, gan kad pārskaities! :D

es arii!  :love:  :yep:

seerija bija superiiga, kaa parasti  :yep:  :love:  :love:

0

26

Marlena Favela написал(а):

aha man arii nepatiik, bet tomeer bija zjeel vinju, vinsh taads noraudaajies bija...nabaga zeens

Paloma написал(а):

Tas Klaudio mani tracina patiesībā.. kkāds garīgi nelīdzsvarots! Pf.

a man viņš patīk :P tāāds jauns puisis.. un viņš savā īsajā dzīvē tik daudz pārcietis jau ! gan visas tās vergu izsoles, gan to savu brālēnu ļauno, mātes nāvi, un iedomājos , cik grūti viņam bij strādāt, kad viņu pārdeva - tur tak tie ar pātagām.. :S + brālis mira viņa acu priekšā.. tas ir riktīgi drausmīgi! un pilnīgi normāli, ja tā var zaudēt saprātu, bet nu tik ļoti traki ar viņu nav! man liekas, ja es butu viņa vietā un ieraudzītu visu šo tragēdiju cēloni, tad tur tiešām nav tālu līdz slepkavībai, īpaši ja nazis jau rokā!

Paloma написал(а):

Kā Rikardo atbrauca, kā Kamilla metās viņam ap kaklu, un pēc tam cik viņi mīļi, un viņš tik smaidīgs un tik.. tik... aaaaaa

aaaahh... jāāā!! es biju tādā sajūsma..īpaši, jo man nebij tā proximo capitulo un nezināju kā būs, bet - tas bij lieliski!!!!!! tik super!!!!  :love:  :love:

0

27

Nu es ar zināju tikai to, ka Rikardo un Kamilla būs, uzreiz izslēdzu tv. :D nu tas tāpat jau bija sagaidāms, ka viņam bija laiks atgriezties. :P Ak, bet bija fantastiski!!!

Un par Klaudio.. nu it kā jā, iemesli un tas viss saprotami, bet.. nu tāpat man kaut kā tracina bik. :P

0

28

Ak, es nezinu, kas ar mani šodien bija, bet es vnk kusu ārā un beigta biju, kad Rikardo rādīja :D (it kā tas būtu kas ĻOTI neparasts, bet tomēr... :D ).
Kad viņš runāja ar Mario, tad kā piedabūja, lai laiž iekšā pie Kamillas, cik viņi abi jauki.. :love:  Un grrr, bet vecmammas dēļ īsti neredzēju tās viņu superjaukās atvadas :mad:  atrod īstos brīžus, kad kaut ko "ļoti svarīgu" teikt :mad:  Ne pirmo reizi!! Aw, un viņu saruna iekšā... :love:  bet man kaut kā biaj iespaids, ka viņa nenobeidzās, vai arī es kko palaidu garām? :O
Kas vēl tur bija..? Eh, Rikardo atkal prom.. knapi atbrauca, kad atkal pazūd.. :(

0

29

Vaaaaaaaaa, kāda sērija!! :love:  Tagad lādēju lai noskatītos vēlreiz un tā kārtīgi beigas. :D savādāk ar šito tulkošanu besījos ārā, ka netulkoja līdiz pareizi un nevarēja dzirdēt Rikardo balsi! :mad:  Karoče - man ts ir vēlreiz jāredz!!! :love: :love: :love:

Ak, un kā man patīk Rikardo! :love:  Nu, Kolunga.. or whatever.. jūs sapratāt. :D Kad viņš tai Lauciniecei teica, lai meklē Rikardo Lopesu de Salamanku, viņš tiiiiiik forši tā parādīja uz sevi! :D Un pēc tam, kad runāja ar Mario kuru vīru lai iefiltrē, arī tādi foršie žesti un mīmika!!! :love:  Vnk jaukumiņš! :love:

Un kā man patika Kamillas un Himenas saruna, ka visi vīrieši ir vienādi, bet dažu dēļ ir vērts ciest! :D Tiešām... Kolungas dēļ ir vērts. :D

Ak, un atkal lieliska Kamillas un Lisabetas saruna! :rofl:  Jautrākie brīži seriālā! :rofl:

Un kur nu bez Rikardo "cierto"... :D kā dzirdu uzreiz mana reakcija - awwwww :love:  :D

Vienigais.... tas kāršanas skats nu gan bija šausmīgs  :S bet par laimi pārējā sērija un beigas to kompensē! saucas - līdzsvaram jābūt. :D

vāāāāks, tās beigas ar Rikardo un Kamillu ir vnk aaaaaaaaaaaaaa :love:  Es nevaruuuuuu!!! ah.... :love:  Ko un kā viņš teica, gandrīz čukstus, tādā balsī, tā... aaaaa!! :love:
Bļin, bet jāiet tulkot seriāli :D nu kāāā šitā var?? Es nezinu, nokaunējās, vai? vai arī nemāk iztulkot. Latviski skanēja apmēram "Es gribu, lai tu esi mana sieva un es gribu būt labs vīrs" vai tml. A ir "Necessito hacerte mi mujer y ser tu hombre". Bwaaaaaaaaaaaa :love:  Cik skaisti.. :love:  Tgd mirt varēs līdz pirmdienai!!! :D

0

30

Paloma написал(а):

Kad viņš tai Lauciniecei teica, lai meklē Rikardo Lopesu de Salamanku, viņš tiiiiiik forši tā parādīja uz sevi!

Rikardo Lopess de Karvahals :P

0

31

oj, nu laaaaaaaaaab :D man tie visi viņa uzvārki jūk kopā, īpaši ja esmu safanojusies par pašu viņu :P

0

32

labi..piedošu :P

0

33

es tew Paloma pilniigi visaa piekriitu, seerija bija dieviiga  :love:  :love:  :love:

Paloma написал(а):

Tgd mirt varēs līdz pirmdienai!!! :D

aha, tas tiesa
:D  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 27.- 29. ; 30.-34