TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight


Twilight

Сообщений 41 страница 60 из 112

41

GaBy es teiktu, ka ja Kauguros nebūs, tad Dubultos ar :P idejiski Dubultos vajadzētu būt biki vēlāk :P tev par lielu nožēlu tagad arī dubultos ir tas pats veikals.. nu.. mana tēta māsas :P kaut kad sen tur jau bija, tad kkas tur bija, ka nebija vairs tur, bet vasaras beigās atpirka savas daļas.. tā kaut kā.. :P Karoče.. jā :P tev neveicas :P

euu, cikos rīt uz filmu tiekamies???

0

42

Paloma написал(а):

TelenovelesLV pārņem Twilight sērga

Sērga?  :unsure:  Nēēēē... Man tā nav nedz sērga, nedz slimība. (ok, pēc slimības gan nedaudz izskatās. :D)
Tās ir zāles. Zālēs no realitātes.

Es te vēl neko neteicu par saviem iespaidiem. :D Bet īstenībā nav ko teikt.  :dontknow:
Jo nav tādu vārdu, kas varētu pilnībā izteikt manu sajūsmu! Un ja es mēģinātu pateikt par momentiem, kas man vislabāk patika, nāktos atstāstīot visu filmu. :D

Filma ir vienkārši fantastiska! Aizraujoša, iespaidīga, skaista, .... (+ viss manā rīcībā esošais vārdu krājums ar labiem vārdiem.) :D
Brīnumaini dabasskati... :love:
Romantika, mīlestība, mistika...
Mūzika, sižets, specefekti...
Viss, kas vien var būt labs filmā! :yep:

Atsevišķa sadaļa priecē, lai gan šaubos vai tas ir praktiski. Paies laiks, sadaļu noņems un paliks atsevišķas tēmas, kas būs izmētātas pa forumu. :(
Vai arī alby apsolās arī šo sadaļu nekad nenoņemt? :rolleyes:

Отредактировано Ragana (03.12.2008 20:05)

0

43

Man tās ir gan zāles, gan slimība. Pie tam mistiska slimība. Jo daļa no manis nespēj saprast, kas mani šajā filmā un grāmatā TĀ piesaista! Toč narkotika. :D

Un tev fantastisks citāts parakstā! ^^ kā jau daudzi no filmas! :D

ā, un par atsevišķo forumu.. Var jau vnk arhīvā lejā nolikt visu :) un tāpat ta bija izmētāts.. ta vismaz uz šo laiku lai ir viss vienuviet :)

0

44

Paloma написал(а):

Pie tam mistiska slimība.

:D Kā man patīk šis teikums!!! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/f4e7338aadaf0a99edf977fad91d03dc.gif

Paloma написал(а):

daļa no manis nespēj saprast, kas mani šajā filmā un grāmatā TĀ piesaista!

Interesanti. :) Es gan saprotu, visu to, kas mani tā saista. :)

Paloma написал(а):

Un tev fantastisks citāts parakstā!

Paldies. :)

0

45

Jē, pielauzu vienu draudzeni ar mani rīt aiziet uz Twilight :crazyfun: He he, cik superīgi!!!

Paloma, kā bij šodien otro reizi skatīties? :crazyfun:

0

46

Paloma написал(а):

Jo daļa no manis nespēj saprast, kas mani šajā filmā un grāmatā TĀ piesaista! Toč narkotika.

Precīzi mani vārdi! :love: Es arī nespēju saprast, kas mani tik ļoti piesaista.. :love:

Es ar laikam vēlreiz iešu uz filmu! :love: ^^

0

47

cravey написал(а):

Paloma, kā bij šodien otro reizi skatīties?

savādāk un dažā ziņā arī labāk. šoreiz vairāk kusu. :D bet nu tas arī grāmatas iespaidā. ^^

He, labi, ja GaBy mani saprot... Jo es tiešām nesaprotu šo fenomenu.. Mans prāts, mana loģika nesaprot. Jo it kā neesmu stāvā sajūsmā par uzfilmējumu un vispār.. visu. Bet kaut kas tur ir... un vņi protams.. un tās attiecības.. Ak, es nezinu! :D un grāmatā ar.. nu tagad jau savādāk, bet sākumā man ne īpasi viņas stils patika, bet ... 'vienalga narkotiski lasīju :D

0

48

Man itkā viss patīk.. Aktieri, sižets, vieta, kur filmēta, emocijas, dziesmas.. Taču ir kas tāds, kas vienkārši pievelk tā riktīgi un tas nav no nosauktajiem.. Un TAS  ir tas, kas es nezinu kas.. :D

0

49

Es laikam šonakt izlasīšu knjigu, lai rīt ar savādāku jušanu var iet un skatīties :D

0

50

GaBy написал(а):

Man itkā viss patīk.. Aktieri, sižets, vieta, kur filmēta, emocijas, dziesmas.. Taču ir kas tāds, kas vienkārši pievelk tā riktīgi un tas nav no nosauktajiem.. Un TAS  ir tas, kas es nezinu kas.. :D

Es zinu, EDVARDS  :rofl:

0

51

cravey написал(а):

Es laikam šonakt izlasīšu knjigu, lai rīt ar savādāku jušanu var iet un skatīties

Hehe.. :D Es rīt laikam bišku pamācīšos politikas ieskaitei un tad lasīšu grāmatu un kaifošu.. :D

0

52

Jūs angļu valodā lasāt vai latviešu?

0

53

Es latviešu, bet pārējās domāju angļu valodā pasūtīt no neta. ^^
Es traki gaidu filmas DVD! ^^ :love:

0

54

GaBy написал(а):

Es latviešu, bet pārējās domāju angļu valodā pasūtīt no neta. ^^
Es traki gaidu filmas DVD! ^^ :love:

Skaidris, es angļu val palasīšu, man ir arī audio book ielādētas  :flirt:

Par DVD, es kauč kur lasīju, ka DVD sevī iekļaus 2 diskus, otrs laikam būs ar visiem bonusiem, TAJĀ SKAITĀ ARĪ VIENA EPIZODE NO GRĀMATAS "MIDNIGHT SUN", KAS IR PIRMĀS GRĀMATAS - "TWILIGHT" VERSIJA - RAKSTĪTA NO EDVARDA SKATU PUNKTA :crazyfun:  vo to gan es gaidu ar nepacietību  :glasses:

P.S - pirmo nodaļu "Midnight sun" var dabūt šeit:

http://www.stepheniemeyer.com/pdf/midni … apter1.pdf

0

55

Nu jā - un cik sapratu tad Midnight Sun meanas deļ Stefenija vairs negrib to pabeigt...

Nu man ir tā - filma man patika, bet nesajūsmināja. Vakar pat negribeju otreiz viņu redzēt, bet tagad, kad grāmata vairāk kā pusizlasīta, tad gribu - neta ielādēšu vai DVD iegādāsos - ta jau manīs. Robert Pattisons mani joprojām īpasi nesajūsmina un lasot grāmatu, es Edvardu iztelojos savādāku - patiešām skaistu, jo Pattisonu par tādu neuzskatu. Pardon. Bellas atveidotaja gan man filmas laikā iepatikās un viņa patiesi tēlo ļoti labi.

Kā jau teicu - grāmata ir daudz lieliskaka par filmu. Man, atšķirībā no Palo, uzreiz iepatikās stils, kā Stefenija raksta - ļoti vienkārši vārdi un teikumi, humors, ir viņas varoņi no ļoti tipizēta - nu nemitīgi tiek pretstatīts Bellas neveklums un Edvarda grācija. Arī visi tie citi skolas biedri - Bellas draugi - ļoti tipizēti varoņi un ātri saproti, ko no kura gaidīt.

Es laikam esmu meitu-tēvu, dēlu-tēvu attiecību fans filmās. Nu patīk man ļoti Bellas attiecības ar Čārliju. Es mīlu viņu retās sarunas un kopā būšanas mirkļus.

Un es tiesām gribētu izlasīt to pašu stāstu no Edvarda viedokļa, jo tas mežonīgi pietrūkst.Tas patiesībā ir viens no iemesliem, kāpēc nekad neesmu pirmajā personā rakstījusi, jo tas viss darbs ir tikai no viena varoņa skatu punkta, bet otru varoni mēs neredzam - viņa domas, izjūtas. 13.nodaļa bija kā balzamiņš, jo Edvards stāstīja, ka viņs juties pirmoreiz satiekot Bellu. Fanoju par šito nodaļu. Pēc izlasīšanas man sapņos rādījās meža pļaviņa, kurā guleja fantastiski skaists jauns vīrietis un mirdzēja un blakus Bella. Njā, atliek tik kārtējoreiz pieminēt, ka Robertam Pattisonam Edvards mana sapnī nelīdzinajās.  :D  Bet bija tik fantastiski - es jau vispār tik lieliski, ka viņa ir nosapņojusi to ainu. Tas mani vēl vairāk saista pie autores un šī darba.

0

56

Wow, alby, vienmēr esmu apbrīnojusi tavu sapņošanas spēju.

Eu, a es nezināju, ka Midnight sun ir no Edvarda skatpunkta! :O wow, fooorši!

Un es arī lasu latviski, bet nākamnedēļ, (es ceru! *draudīgs skats Ingus virzienā*)  ķeršos pie otrās gr'matas angliski, un pēc tam *draudīgs skatiens Rowas un Ingus vierzienā* pie trešās. ^^

Un man pēc tam arī iepatikās, bet sākums man bijapar vienkāršu.. :P es tak pieradusi pie kilometrīgiem aprakstiem utt. :D

Šodien pabeidzu lasīt, protams, izlasju arī ievadu New moon :D Un gribu tālāk!!! :D akk, man paaatīk Krēsla!! :love:

0

57

Paloma написал(а):

es tak pieradusi pie kilometrīgiem aprakstiem utt.

es tieši priecājos, ka te nekā tāda nav - manā stilā....

Nu man neļauj grāmatu lasīt - Dece kuču darbus sadeva.

Izskatās, ka es grāmatas pārējās trīs no amazones pasūtīšu - man iepatikās un šķiet viņa raksta tā, ka arī angliski lasīt spēšu - būs ok. Tā ka gan jau man ar būs grāmatiņas. Un vēl gatavojos Meijeres grāmatu The Host pasūtīt -

In this tantalizing SF thriller, planet-hopping parasites are inserting their silvery centipede selves into human brains, curing cancer, eliminating war and turning Earth into paradise. But some people want Earth back, warts and all, especially Melanie Stryder, who refuses to surrender, even after being captured in Chicago and becoming a host for a soul called Wanderer. Melanie uses her surviving brain cells to persuade Wanderer to help search for her loved ones in the Arizona desert. When the pair find Melanie's brother and her boyfriend in a hidden rebel cell led by her uncle, Wanderer is at first hated. Once the rebels accept Wanderer, whom they dub Wanda, Wanda's whole perspective on humanity changes. While the straightforward narrative is short on detail about the invasion and its stunning aftermath, it shines with romantic intrigue, especially when a love triangle (or quadrangle?!) develops for Wanda/Melanie.

Es tak teicu, ka man šobrīd ir agrāk nekad nepiedzīvots sci-fi un fantasy periods....

0

58

nu fantasy man vēl tā, diezgan labi iet pie sirds, bet līdz sci-fi es toč vēl neesmu nonākusi. :D
hihi, a es augstskolā jau katrā brīvā brīdī lasīju, pieturā gaidot busu, tad braucot... vispār pēdējās pāris dienās kaut kā tas ceļš ļoti īss bija :D tikko sāku lasīt, jau jāver ciet :P

0

59

hahaha... es zinu šito sajūtu - trolejbusā ar lasīju. Eh, njā, ceru, ka man 13.nodaļa atkal sapņos rādīsies. Arvien vairā un konkrētāk redzu savu Edvardu....

0

60

Paloma написал(а):

Eu, a es nezināju, ka Midnight sun ir no Edvarda skatpunkta!

Ir, ir.. Draudzene vēl lasīja un visu pārstāstīja.. ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight