TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight TV3!!!


Twilight TV3!!!

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Sieviešu dienā TV 3 dāvina 'Twilight', haha. :D

Sieviešu dienā TV3 sarūpējis īpašu programmu un ikviena dāma šajos svētkos varēs sevi palutināt, pavadot divas burvīga dienas ar TV3! Piedāvājums svētkus sākt jau svētdien – sākumā ar filmu klasiku Maskava asarām netic, tad baudīt romantisku kino Vienā jaukā dienā, kur galvenajā lomā mūžam simpātiskais Džordžs Klūnijs, bet vakarā prieks mīļotajam vīrietim kā pateicība par pults nodošanu sievietes rokās – Bonda filma Mirsti citu dienu. Īstajā svētku vakarā, 8.martā televīzijas pirmizrādi piedzīvos kulta filma Krēsla! Baudiet Sieviešu dienas programmu jau no 6.marta ar TV3!

Es tieši šorīt domāju, kad Twilight parādīs pa TV un še tev! :D 8. martā! :D

0

2

Ooo.. Galīgi neasociējas ar filmu, kas būtu jārāda sieviešu dienā, bet pats fakts, ka rādīs... Fani varēs spiegt svētlaimē!

0

3

aNgeL написал(а):

Galīgi neasociējas ar filmu, kas būtu jārāda sieviešu dienā, bet pats fakts, ka rādīs... Fani varēs spiegt svētlaimē!

Vovo, Valentīndienā varēja vai Halloweenos. :D Man jau tas fanātisms, kas bija ar šo filmu, pārgājis.. :D

0

4

Man fanātisma nemaz nebija :D Es pat trešo filmu vēl neredzēju ( kā jau es un kā jau ar visām filmām :D )

0

5

Oi nu šitas galīgi neietilps manā filmu sarakstā, ko es gribētu redzēt 8.martā.

0

6

mjaaaa... visnotaļ es to nesauktu par sieviešu dienasa filmu... :D tiešām drīzāk Valentīndienai, kaut vai domājot vnk par paaudzēm. Nu, es jau nez, kā tas ir, bet man vismaz tāda sajūta, ka Krēslas mērķauditorijai sieviešu diena nav TIK aktuāla... varbūt kļūdos, bet nu... nez. Sieviešu dienā rādīt tīņu filmu? Dīvaini :D

0

7

Man liekas, arī Valentīndienai nav šī filma domātu. Drīzāk tiešām Helovīniem :D Lai gan arī.. Kaut kā Twilight nekur neiederas :D Labāk uztaisītu vienkārši par kaut kādu piektdienas/sestdienas vakara filmu un viss :D

0

8

aNgeL написал(а):

Labāk uztaisītu vienkārši par kaut kādu piektdienas/sestdienas vakara filmu un viss

Pareizi, ko tur ņemties! :D Valentīndienai gan viņa derētu kaut vai galevno varoņu mīlestības dēļ, nu nez, man liekas.. :)

0

9

Nu, man gan tradicionālais Titāniks labāk priekš Valentīndienas :) bet nu, man televīzijas tāpat nav :D

0

10

Nu jāa.. vampīru stāsti kaut kā nerada romantisko iespaidu pat, ja tur, pirmkārt, par mīlestību :D Nu Titāniks ir klasika - vienmēr derēs :D

0

11

Paloma написал(а):

Titāniks labāk priekš Valentīndienas

Nu bez Titānika Valentīndiena kā bez Kevina Ziemassvētku laiks.. :D

0

12

Nu nez man Krēsla vienmēr ir konkrēti riebisies. Es nezinu man vienkārši drausmīgi slikti paliek to filmu skatoties. Laikam jau tas viss manas Twilight-apsēstās māsas dēļ, bet es nez man tur nekā tik ideāla nešķiet.
Sieviešu dienā vajadzētu rādīt, ko tādu ar smukiem aktieriem galvenajās lomās :D Nē bet nopietni :D

0

13

GaBy написал(а):

u bez Titānika Valentīndiena kā bez Kevina Ziemassvētku laiks.. :D

:cool:  Forši pateici!!!

Inetux написал(а):

Sieviešu dienā vajadzētu rādīt, ko tādu ar smukiem aktieriem galvenajās lomās :D Nē bet nopietni

Kaut ko tādu, kur vīrietis cīnās par savas mīļotās sirdi, iekaro, kaut ko romantisku, varbūt pat vēsturisku. un noteikti ne par skolniekiem.

0

14

aNgeL написал(а):

Forši pateici!!!

draugiem.lv šitas ap Valentīndienu gāja. :D

0

15

aNgeL написал(а):

Kaut ko tādu, kur vīrietis cīnās par savas mīļotās sirdi, iekaro, kaut ko romantisku, varbūt pat vēsturisku. un noteikti ne par skolniekiem.

Piekrītu.
Bet es atkal skatīšos savu all time favourite filmu.

0

16

Inetux написал(а):

Bet es atkal skatīšos savu all time favourite filmu.

tā būtu?  :flirt:

0

17

aNgeL написал(а):

tā būtu?  :flirt:

Brokeback Mountain jeb Kuprainais kalns. Bet es iedomājos, ka vispār varētu skatīties Karaļa runu. Tā filma man tagad baigi topā :love:

0

18

Neredzēju nevienu no abām. Bet Karaļa runai vismaz treileri redzēju :D Man vispār treilerus patīk skatīties vairāk nekā filmas vai seriālus :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight TV3!!!