TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight


Twilight

Сообщений 101 страница 112 из 112

101

Neticēsiet!! Es šorīt noskatījos Twilight :D :D :D Interesanta filma.. kā jau pārdabiskais.. :D Un ir kaut kāda ķīmija starp galvenajiem varoņiem.. - visvairāk man laikam viņos patīk viņu skatieni :) Tagad laikam gribētos izlasīt grāmatu, lai salīdzinātu un no autores viedokļa uzzināt, kā ir oriģinālā.

0

102

wow, aNgeL - apsveicu ar šo varoņdarbu!!! :D

patiesībā, Twilight ir salīdzinoši tuvi gan grāmata, gan filma. Protams, dažas lietas savādāk, bet kopumā nekas diži savādāks nav :) bet nu protams noteikti iesaku izlasīt grāmatas! :)

0

103

Paloma написал(а):

patiesībā, Twilight ir salīdzinoši tuvi gan grāmata, gan filma. Protams, dažas lietas savādāk, bet kopumā nekas diži savādāks nav

nu es gribu nevis sižetiski salīdzināt, bet no abām pusēm - redzot un lasot - tomēr tās ir divas dažādas lietas. bet nu lasīšu tikai tad, ja man nejauši tā grāmata patrāpīsies, tā speciāli kko darīt lietas labā nav vēlmes :D

0

104

nē, nu tu pavisam esi izlaidusies un apslinkusi! :D

0

105

Paloma написал(а):

nē, nu tu pavisam esi izlaidusies un apslinkusi!

kāds te sakars ar slinkumu? :D

0

106

Wī, apsveicu, eņģelīt.. :D
Lasot grāmatu, man brīžiem gribējās filmas ainu, bet filmu skatoties, man gribējās grāmatas ainu.. :)
Es atkal vakar draudzenei novilku filmu un abas skatījāmies meža ainu.. :love: Tirpas skrēja.. :love:

0

107

ak, meža aina...  ^^  GaBy, neliec man tūlīt izkust! :D

0

108

Norkys написал(а):

GaBy, neliec man tūlīt izkust!

Es jau rakstot to ziņojumu kusu.. :D

0

109

aNgeL написал(а):

Neticēsiet!! Es šorīt noskatījos Twilight :D :D :D Interesanta filma

hihii.. es arī tikai pirms pāris dienām pirmo reizi noskatījos filmu... Nedaudz meitenīga, bet patika :).. ar nepacietību gaidu nākamo filmu jau novembrī! :)

0

110

modreits написал(а):

ar nepacietību gaidu nākamo filmu jau novembrī!

O jā! es ar..  :love:  tā filma būs viens kases grāvējs :D

0

111

PAULINA написал(а):

tā filma būs viens kases grāvējs

Mhm, es domāju, ka pārsitīs Poteru! :D

0

112

O jā, tur pat nav diskusiju. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Twilight