TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon filmēs cits režisors!


New Moon filmēs cits režisors!

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

Adrianna написал(а):

Varētu arī 19.

Nu tad moš uzreiz 18. novembrī.. :D LV Proklamēšanas dienā.. :D Būs dubultsvētki.. :D

0

22

GaBy написал(а):

Nu tad moš uzreiz 18. novembrī..  LV Proklamēšanas dienā..  Būs dubultsvētki..

:rofl:

0

23

GaBy написал(а):

Nu tad moš uzreiz 18. novembrī..  LV Proklamēšanas dienā..  Būs dubultsvētki..

Eeeev,labais,būs jāaizraksta režisoram!  :rofl: viņam patiks. :D jo viņš nemaz nenojauš kādas fanes te dzīvo. :D  :glasses:

0

24

Adrianna написал(а):

jo viņš nemaz nenojauš kādas fanes te dzīvo.

Visa LV jaunatne un moš vecāki cilvēki! :D

0

25

starp citu, mana latviešu valodas skolotāja atzinās, ka ir izlasījusi Twilight, tikai viņai nav paticis tas, ka Edvards ir vampīrs. Savukārt viņas meitas nav noskatījušās filmu līdz galam, jo negribējušas sabojāt savu iespaidu par grāmatu.

0

26

Norkys написал(а):

tikai viņai nav paticis tas, ka Edvards ir vampīrs.

Tad jau viņa vispār nav sapratusi grāmatas domu. Nez kā viņa to visu iedomājās, ja Edvards nebūtu vampīrs?! Pff

Norkys написал(а):

Savukārt viņas meitas nav noskatījušās filmu līdz galam, jo negribējušas sabojāt savu iespaidu par grāmatu.

Kāda māte, tādas meitas. :D Ir jāsamierinās ar to, ka uz šīs zemes mīt dīvaini cilvēki. :P
Filma dievīga.  :love:

0

27

Norkys написал(а):

starp citu, mana latviešu valodas skolotāja atzinās, ka ir izlasījusi Twilight, tikai viņai nav paticis tas, ka Edvards ir vampīrs. Savukārt viņas meitas nav noskatījušās filmu līdz galam, jo negribējušas sabojāt savu iespaidu par grāmatu.

hmmm,nu dien dīvaini..Protams par gaumi nestrīdās-par gaumi kaujās. :D ,bet ja nopietni,tad ja tā tiešām patīk,tad var vnk izjust stipras atšķirības,bet vai sabojāt kko nu nezinu. Protams nemāku spriest,jo sākumā noskatījos filmu vairākas reizes un izdomāju 1. daļu nelasīt un uzreiz lasīt 2. :) Tāpēc nezinu. Varbūt katram daļa savas taisnības.

0

28

Ragana написал(а):

Nez kā viņa to visu iedomājās, ja Edvards nebūtu vampīrs?!

viņai patika, ka grāmata ir tik romantiska un skaista, tikai visas vampīru būšanas viņai ir traucējušas....

uz manu grāmatu rinda aug garumā. tā draudzene, kura tikko pabeidza lasīt jau lādē filmu, tā kā iespējams, ka arī es drīz redzēšu filmu un tad varēšu izteikt arī savu viedokli

0

29

The official title and logo of the New Moon movie.

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Twilight/15ybwu8.jpg

0

30

Es ceru, ka jaunais režisors spēs paveikt tikpat labu un interesantu darbu, kā iepriekšējais. Jo īpaši man tas ir svarīgi tādēļ, ka New Moon man nebūt nav tā mīļākā Twilight sērijas grāmata. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon filmēs cits režisors!