TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Stefanija Meiere "Krēsla"


Stefanija Meiere "Krēsla"

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Stefanija Meiere (1973) ir ieguvusi bakalaura grādu angļu valodā un dzīvo Fīniksā, Arizonas štatā kopā ar vīru un trim dēliem. Prestižais žurnāls Publishers Weekly romāna „Krēsla” autori pēc darba iznākšanas nodēvēja par ,,2005. gada daudzsološāko jauno autoru”, un panākumi neizpalika.
Pasaules lielākais interneta grāmatu tirdzniecības portāls Amazon.com ,,Krēslu” nodēvējis par ,,Desmitgades labāko grāmatu”. Romāns ,,Krēsla” ir tulkots gandrīz 40 valodās. Šis darbs un tā turpinājumi ir sasnieguši pārdošanas rekordus, tie ir nelegāli tirgoti internetā un parakstīšanās uz katru nākamo sērijas grāmatu tika sākta vēl ilgi pirms tās iznākšanas.

,,Krēsla” ir vienlaikus erotiski pulsējošs un pilnīgi nevainīgs mīlas stāsts, viens no skaistākajiem, kādus esam lasījuši. Šis ir stāsts par senām leģendām, par ģimeni, kura atšķiras no citām, un aizliegtu mīlestību, kas ir pretrunā cilvēku un dabas likumiem un tomēr lauž pasaules kārtību...
Šī grāmata liks jums vēlreiz gluži fiziski pārdzīvot šaubas, cerības, satraukumu un sapņus, ko jutāt pirmo reizi iemīloties, pirmo reizi iekārojot un pirmo reizi ilgojoties kādam piederēt. Lasot šo grāmatu, jums uzmetīsies zosāda, jūs vēlēsieties, lai šī bauda nekad nebeidzas...
Izabella Svona, jauna, vienkārša un nedaudz noslēgta vidusskolniece, pēc mātes laulībām no saulainās Arizonas pārceļas dzīvot pie tēva uz pelēko un mūžam lietaino Forksu. Meitene vairs necer, ka ar viņu jebkad notiks kas interesants. Tomēr tad Bella satiek valdzinošo klasesbiedru Edvardu Kalenu un viņas dzīve pārvēršas par piedzīvojumu, kam grūti noticēt. Edvards ir noslēpumains un neizprotams, viņa zeltainajām acīm un hipnotiskajai balsij nav iespējams pretoties, turklāt puisim piemīt īpašas spējas. Līdz šim Edvards savu patieso būtību ir spējis paturēt noslēpumā, tomēr Bella ir apņēmības pilna to atklāt. Meitene vēl nenojauš, ka, jo vairāk tuvojas dievišķi skaistajam puisim, jo vairāk apdraud pati sevi un sev tuvos. Iespējams, atpakaļceļa vairs nav...

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

P.s.

grāmata ie vienkārši dievīga... izlasīju pa 2 dienām.. neskatoties uz to ka mani visu laiku traucēja :D
kaut arī no sākuma biedēja grāmatas biezums.. pec tam tas likās mazsvarīgs un pat vēlējos lai viņa būtu vēl biezāka lai varētu vēl izlgāk palasīt par Edvarda un Bellas savstarpējām attiecībā un piedzīvojumiem! tagad gaidu kad ielādēsies grāmatas ekranizējums :D

silti, silti , silti iesaku jums izlasīt šo grāmatu !

0

2

aijux007 написал(а):

kaut arī no sākuma biedēja grāmatas biezums.. pec tam tas likās mazsvarīgs un pat vēlējos lai viņa būtu vēl biezāka lai varētu vēl izlgāk palasīt par Edvarda un Bellas savstarpējām attiecībā un piedzīvojumiem!

Olei, es to pašu padomāju.. :D

Es tagad lasu 2. grāmatu, pagaidām nav nekas traks, tapēc neraudu.. :D

Bet nu jā, grāmatu es arī vienkārši mīlu! ^^ :love: Tik ļoti patīk kā aprakstījas visas sajūtas, visi notikumi.. Dživoju līdzi grāmatas varoņiem to lasot! :love:

0

3

GaBy написал(а):

Es tagad lasu 2. grāmatu,

eu.. kur tu dabūji otro grāmatu  :O  es ar gribu :D..

0

4

aijux007 написал(а):

kur tu dabūji otro grāmatu

Galerija Centra grāmatnīcā.. :D Bet tur ir jātrāpa uz pieveduma dienām, jo to grāmatu ļooooti ātri izpērk.. :D Es laikam īstajā dienā un īstajā laikā trāpījos.. Dabūju 2. un 3. daļu.. ^^

0

5

GaBy написал(а):

Galerija Centra grāmatnīcā..  Bet tur ir jātrāpa uz pieveduma dienām, jo to grāmatu ļooooti ātri izpērk..  Es laikam īstajā dienā un īstajā laikā trāpījos.. Dabūju 2. un 3. daļu..

nu ko mana māsiņa pastaigās pa GAlerija Centrs :D:D:D savādāk es viņai kārtīgi sākšu krist uz nerviem. :D:D:D

0

6

aijux007 написал(а):

nu ko mana māsiņa pastaigās pa GAlerija Centrs  savādāk es viņai kārtīgi sākšu krist uz nerviem.

:rofl:
Lai viņa pieet un pajautā kādam kurās dienās ir pievedums un kad tieši Twilight pārējās daļas būs, lai nav katru dienu jāstaigā.. :D

0

7

GaBy написал(а):

Lai viņa pieet un pajautā kādam kurās dienās ir pievedums un kad tieši Twilight pārējās daļas būs, lai nav katru dienu jāstaigā..

hmmm.. laba doma :D

0

8

O, tad beidzot skaidrs, kur tu dabūji! :D Būs jāiestaigā tur kādu dienu un jāpajautā! ^^ Gribuuu visas grāmatas sev! :)

Un grāmata kaut izskatās bieza, patiesībā nemaz tāda nav, pārējās paliek arvien patikāmak biezākas! ^^

GaBy - cik tad tu tālu esi izlasījusi, ja neraudi vēl??? :O  Es tur tā nobimbājos, ka vai..... Sirds lūza par Bellu...

0

9

Grāmata jau ir izlasīta.  ^^
Negribu atkārtoties, tāpēc tagad savu sajūsmas pilnus komentārus nerakstīšu. :P
Bet bija arī tādas lietas, kas nepatika. T.i., nepatika, salīdzinot ar filmu.
Grāmatā nebija kāpelēšanas pa egli! Biju apbēdināta. :( Tos kadurs vienkārši dievinu! :love:
Piparu gāze bija pieminēta, bet filmā.. Ah, tur Čārlijs reāli sasmīdināja. :D Un tas, ka Bella aizstāvējās ar to baloniņu. :D Runājot par Čārliju, filmā viņš tik foršs, grāmatā tas mazāk izteikts. :(
Tad vēl daži izteicieni bija tādi.. nekādi. Un vispār... bet, domāju, ka tas dēļ tulkojuma. Tāpēc ļoti gribu izlasīt angļu valodā. :) Vismaz, spriežot pēc citātiem, ko var atrast netā, atšķirība ir liela.

Bet.. Grāmata ir ļoti jauka. :) Fantastiska, dievināma, aizraujoša,... :D Gribas lasīt vēl un vēl, un vairāk...(tāpat kā filmu gribas skatīties atkal un atkal...). Un, dīvaini, jo vairāk lasi, jo stiprāk iemīlies šajā grāmatā. :love: Man pat gribas to apēst (tiešām, kad grozu to grāmatu tā un šitā un vairs nezinu, ko varētu izdarīt... :D), ja tas palīdzēs vēl vairāk to izbaudīt. :D
Tā kā ārkārtīgi garšīga, saistoša, kārdinoša, (...) grāmata ir „Krēsla”. :)

Ak, jūs!  :canthearyou:  Moš izveidosiet katrai grāmatai savu tēmu? Nu, tā, lai šeit par turpinājumiem nerunātu... :P

0

10

Em, davaj sarunājam, ka ja runājam par citam grāmatām priekšā liekam lieliem burtiem SPOILERI PAR [2., 3., 4.] GRĀMATU. Ok? :D

Wow, dīvaini, ka tev tā... Man atkal navak aut kā tā, ka baigi grāmatā pietrūak to vietu, kas bija filmā... Kaut kā viens otru papildina :) Un filmā nebija daudz kā, kas bija grāmatā, kaut vai tā fantastiskā nodaļa par asinsgrupas noteikšanu :) Ak, bet grāmata bija dievīga! Nu toč.. narkotiska! Nez kad 3.dabūšu... jāpajautā vsp kā Renai iet... :D

0

11

Paloma написал(а):

Em, davaj sarunājam, ka ja runājam par citam grāmatām priekšā liekam lieliem burtiem SPOILERI PAR [2., 3., 4.] GRĀMATU. Ok?

Būšu pateicīga, ja jūs tā darīsiet. :)

Paloma написал(а):

Kaut kā viens otru papildina

Tas jā. Manā galvā tagad jau ir tāds samiksēts variants šim stāstam. :D

Paloma написал(а):

fantastiskā nodaļa par asinsgrupas noteikšanu

Jā, tā bija laba. :) Bet nevar jau pilnīgi visu filmā iebāzt. Diemžēl.
Un es tagad ļoti augsti vērtēju filmu par to, kāda tā ir. :love:

0

12

Filmu neesmu lasījusi. Grāmatu vakar izlasīju. No sākuma bija grūti lasīt, jo bija rakstīts pirmajā personā, bet vēlāk pieradu. Filmā nav par asingrupas noteikšanu?  :O Man tā šķita viena no grāmatas svarīgākajām nodaļām. Man ļoti patika 13.nodaļa un vispār Bella un Edvards kopā. Un es vienkārši dievinu Edvarda ģimeni (nu, varbūt ar mazu izņēmumu), īpaši Alise. Vispār iepatikās tās vampīru padarīšanas. Mīlu šo grāmatu. Tā man šķita gandrīz perfekta.

0

13

Norkys написал(а):

Tā man šķita gandrīz perfekta

kāpēc gandrīz???? man viņa liekas pilnīgi perfekta- cik nu var būt perfekts tulkojums.. :D bet nu labi.. mana mīļā māsīņa apsolījās priekš manis paskatīties pārējās grāmatas.. viņa saka, un es citēju: " 'Varbūt tad viņa man neprasīs neko daāvināt uz dzimšanas dienu! " he lai cer vien :D ka tiks no manis vaļā manā dzimšanas dienā.. ja skaita ka es 17. janvarī būšu rīgā un.... tā kā man dzimene ir 15. janvārī... hi hi hi hi hi...

0

14

aijux007 написал(а):

kāpēc gandrīz????

es jau gaidīju šādu jautājumu. man šķiet, ka nekas uz šīs pasaules nav perfekts, arī šī grāmata. bija dažas vietas, kas man šķita garlaicīgas un kaut kā man laikam tomēr pietrūka. tomēr par spīti visam šī grāmata ir manu mīļāko grāmatu listē, lai arī nav mana vismīļākā grāmata. es laikam teikšu tā - šī grāmata ir mans mīļākais romāns.

0

15

Paloma написал(а):

O, tad beidzot skaidrs, kur tu dabūji!

Bet es tak jau pie skaitļiem tev teicu.. :P :D

Paloma написал(а):

GaBy - cik tad tu tālu esi izlasījusi, ja neraudi vēl???

Es vakar iesāku, jo man daži neļāva lasīt.. :disappointed: Rīt turpināšu lasīt.. :love:

Paloma написал(а):

Em, davaj sarunājam, ka ja runājam par citam grāmatām priekšā liekam lieliem burtiem SPOILERI PAR [2., 3., 4.] GRĀMATU. Ok?

Lieliska doma! ^^

Paloma написал(а):

Man atkal navak aut kā tā, ka baigi grāmatā pietrūak to vietu, kas bija filmā...

Man visvairāk pietrūka aina mežā, kur Bella pasaka Edvardam, ka zina, kas viņš ir.. Grāmatā tas nebija tik emocionāli parādīts. :)

Norkys написал(а):

Edvarda ģimeni (nu, varbūt ar mazu izņēmumu), īpaši Alise.

Alise man arī šausmīgi patīk! ^^ Itsevišķi 2. daļas 1. nodaļā.. :)

Norkys написал(а):

man šķiet, ka nekas uz šīs pasaules nav perfekts, arī šī grāmata.

Man arī likās, ka uz šīs pasaules nekas nav perfekts, līdz es sastapu šo grāmatu un filmu.. :love: Maybe es nedaudz pārspīlēju.. :D Bet nu, rakstu šī brīža emociju iespaidā.. :love:

0

16

Norkys написал(а):

bija dažas vietas, kas man šķita garlaicīgas un kaut kā man laikam tomēr pietrūka.

:huh: Nju... :dontknow: Man noteikti nebija garlaicīgi.  :nope:

aijux007 написал(а):

cik nu var būt perfekts tulkojums..

Eh... Tulkojums man tagad ir sāpīga tēmaa. :D Tas var visu sabojāt.  :disappointed:

GaBy написал(а):

Man visvairāk pietrūka aina mežā, kur Bella pasaka Edvardam, ka zina, kas viņš ir.. Grāmatā tas nebija tik emocionāli parādīts.

Jā, man arī ļoti patika, ka filmā šī saruna notiek mežā. :)

GaBy написал(а):

Man arī likās, ka uz šīs pasaules nekas nav perfekts, līdz es sastapu šo grāmatu un filmu..  Maybe es nedaudz pārspīlēju..

Neko tu nepārspīle. Es arī tā domāju. Šī grāmata un filma ir perfektas ar visiem saviem trūkumiem, kurus gan es pagaidām neredzu. :D

0

17

Ragana написал(а):

Neko tu nepārspīle. Es arī tā domāju. Šī grāmata un filma ir perfektas ar visiem saviem trūkumiem, kurus gan es pagaidām neredzu.

Nu prieks par to! :love:

0

18

un šī grāmata bija iemesls, kāpēc atkal biju pazudusi.
mums jau pāris nedēļas pa klasi tā gāja uz riņķi. otrdienā tā nonāca līdz manij. un sāku lasīt aizgrābdamās.
ja jūs zinātu, cik grūti bija pamācīties. aii. bet ar visiem mājasdarbiem un skolu un visādiem vēliem pulciņiem izlasīju trīs vakaros + ķēru starpbrīžos. un es vēl esmu lēna lasītāja, jo man vajag izprast un sajust ikvienu uzrakstīto vārdu.
un es saku tā : kā man besī šī grāmata. bet ar tādu nozīmi, ka tā man atņēma miegu, brīvo laiku, mazliet starpbrīžus un dažās stundās uz Krēslas beigām pat koncentrēšanās spējas. un galvenais, ka ar saprātu es zinu, ka grāmatā nemaz nekā tāda nav, bet tā paņem, ka vēl tagad grūti attiet.
traki uzrunājoša grāmata.  :love:

+ new moon arī noteikti pie manis atceļos. par spīti angļu valodai.

0

19

danna, es arī to esmu teikusi! Narkotiska grāmata, narkotisks stāsts! It kā nekā tāda varbūt, bet paņem pilnībā un nelaiž vaļā! :)
Gaidi nākamās grāmatas, ir vērts lasīt! Un angļu valoda nav nemaz grūta šajās! ^^ lasās viegli un diezgan saprotami - pat man :D

0

20

Paloma написал(а):

Narkotiska grāmata, narkotisks stāsts! It kā nekā tāda varbūt, bet paņem pilnībā un nelaiž vaļā!

taisni tā. un tā gluži vai apmātība ir vienkārši neizskaidrojama.  :dontknow:

Paloma написал(а):

Gaidi nākamās grāmatas, ir vērts lasīt! Un angļu valoda nav nemaz grūta šajās! ^^ lasās viegli un diezgan saprotami - pat man

nu turēšu pie vārda. jo ees vispār baudos lasīt angliski - ka nepazūd tā emociju intensitāte un izprašana, kas tagad radās, jo iespējams kaut ko nesapratīšu. tā kā skaties - turēšu pie vārda.  :D
un. jā. new moon kaut kad no klasesbiedres dabūšu, tālāk gan nezinu...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Stefanija Meiere "Krēsla"