TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Stefanija Meiere "Krēsla"


Stefanija Meiere "Krēsla"

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Paloma написал(а):

lasās viegli un diezgan saprotami - pat man

pat Tev :P rādītāju atradi! Tev gadījumā nebij A līmenis? :P

0

22

ek, danna, ja tas būtu vieglāk es tev 3. un 4. varētu aizdot. Tikai tu patālu dzīvo... :(

cik reižu man jāsaka, ka mans A līmenis nenozīmē NEKO??? :D citi daudz labāk saprot, kaut zemāki līmeņi. :P
Un nē, man tieši patīk angliski, oriģinālvalodā. Nu man bija tikai, ka atsevišķus vārdus nesaprotu, bet doma tiem vārdiem skaidra. Pāris kad nebija slinkums paskatījos vārdnīcā, īpaši kuri atkārtojās bieži. :) Es domāju, ka tev arī nekādu problēmu nebūs! Tiešām, kad es lasīju citas grāmatas angliski, bija daudz grūtāk, tad tiešām reizēm tikai aptuveni nojaut par ko teikums, bet "Krēsla" ir diezgan patīkamā valodā. ^^

0

23

Paloma написал(а):

cik reižu man jāsaka, ka mans A līmenis nenozīmē NEKO???

nu bet Tu saviem spēkiem dabūji tak :P un jebkurā gadījumā Tev ir augstāks zināšanu līmenis nekā daudziem citiem..piem man :P

0

24

Paloma написал(а):

cik reižu man jāsaka, ka mans A līmenis nenozīmē NEKO??? :D citi daudz labāk saprot, kaut zemāki līmeņi. :P
Un nē, man tieši patīk angliski, oriģinālvalodā. Nu man bija tikai, ka atsevišķus vārdus nesaprotu, bet doma tiem vārdiem skaidra. Pāris kad nebija slinkums paskatījos vārdnīcā, īpaši kuri atkārtojās bieži. :) Es domāju, ka tev arī nekādu problēmu nebūs! Tiešām, kad es lasīju citas grāmatas angliski, bija daudz grūtāk, tad tiešām reizēm tikai aptuveni nojaut par ko teikums, bet "Krēsla" ir diezgan patīkamā valodā. ^^

jā. tas teikums par A līmeni nu bija labi pateikts.  :D
man jau vispār pat, latviski lasot, liekas, ka valoda ir ārkārtīgi viegla un nesarežģīta ar nekādiem metaforiskiem izteicieniem. tapēc sevi mierinu, ka anglsiki nevajadzētu būt pārāk traki. lai gan gribas izprast ik vārdiņu.

Paloma написал(а):

k, danna, ja tas būtu vieglāk es tev 3. un 4. varētu aizdot. Tikai tu patālu dzīvo...

tas gan.  :D
bet, ja pēc New moon mana interese būs traki uzkurināta, tad varbūt varētu kaut ko ar manas māsas starpniecību safīrēt.

0

25

Nu, es nezinu, vai pēc New moon būs uzkurināta, bet es varu palīdzēt, pastāstot, cik ļoti man patika 3.grāmata (izņemot dažus sīkumus, bet tas nemaina kopējo būtību) un jo īpaši 4.!!! Tas ir, 4. grāmatas 3.daļa! ^^
Bet nu var, var mēģināt caur pinocchio ko sarunāt. ^^

0

26

Paloma написал(а):

Nu, es nezinu, vai pēc New moon būs uzkurināta, bet es varu palīdzēt, pastāstot, cik ļoti man patika 3.grāmata (izņemot dažus sīkumus, bet tas nemaina kopējo būtību) un jo īpaši 4.!!! Tas ir, 4. grāmatas 3.daļa!

hei. tas jau tiešām izklausās, ka nākamās nav nebūt tik labas. tā ir? pilnīgi neticami izklausās.
kura tev tad vislabāk patīk?
un tomēr - man neticas, ka nomierināšos, līdz nezināšu kā īsti šis stāsts beidzas.  :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Stefanija Meiere "Krēsla"