TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » vAI tEV pATIK vETRA??


vAI tEV pATIK vETRA??

Сообщений 1 страница 11 из 11

Опрос

VAI JUMS PATIK VETRA?
jA

60% - 3
NE

20% - 1
MAN IR INTERESANTI TO SKATITIES!

0% - 0
NEPATIK JO IR PARAK GARLAICIGI

0% - 0
SKATOS UN IR POFIG=))))

0% - 0
DIEVINU

20% - 1
Голосов: 5

1

DIEVINU=)))

0

2

Es atbildēju - jā. Patikt jau patīk, tikai tas jau ir noiets etaps. Tagad manas prioritātes ir Likme pa TV un Zorro internetā... :rofl:

0

3

:P  ;)  JA LIKME TAGAD RULLE UN TAS IT TIKAI TAPEC KA NOMAINITS LAIKS

0

4

NU BALSOJIET LUDZUU :lol:

0

5

:P

HuLiA написал(а):

NU BALSOJIET LUDZUU

Nav jau neviena šodien te vairāk, kā tikai es...

0

6

Mana varianta, kurš būtu piemerots šodienai, te nav. Es to vispār neskatos, bet ne tapēc jau, ka nepatīk ;) Laika nav pedejas dienas, a jā pāradas brīva minute, vēltu to Jūdasa sievai un Mežonīgai Kaķei (interneta protams), ja būs iespēja redzet Zorro, skatīšos to (gan atradīšu laiku tam šedevram). :)

0

7

:rofl:

Deyalit написал(а):

Mana varianta, kurš būtu piemerots šodienai, te nav. Es to vispār neskatos, bet ne tapēc jau, ka nepatīk  Laika nav pedejas dienas, a jā pāradas brīva minute, vēltu to Jūdasa sievai un Mežonīgai Kaķei (interneta protams), ja būs iespēja redzet Zorro, skatīšos to (gan atradīšu laiku tam šedevram).

Nu jā, Zorro jau laiks vienmēr atradīsies!!!!!!!!

0

8

Deyalit написал(а):

Laika nav pedejas dienas, a jā pāradas brīva minute, vēltu to Jūdasa sievai un Mežonīgai Kaķei (interneta protams),

A tev nav kanāl Zone Romantica???????? Tur Jūdasa sievu atkal atkārto!

0

9

Ir šis kanāls. tikai es vakaros sežu inetā, bet no rītiem mācos. ;)

0

10

Deyalit написал(а):

Ir šis kanāls. tikai es vakaros sežu inetā, bet no rītiem mācos.

:haha:  skaidrs...

0

11

bet es gan atradu laiku vienmer vetri(neeju pie zobarsta(ja vajag) parlaidu visas tikshanas) jo tada milestiba ka man vertrai ir lottiii stipra :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » vAI tEV pATIK vETRA??