TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon grāmata


New Moon grāmata

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Nu man šon atnāca un kaut kad lasīšu. Nu šodien gan laikam nē - gribu pabeigt Krūzijas Agnesi un vēl man datorā pārāk daudz visādu filmu un seriālu sakrājies. Nu bet vispār darbā sāku lasīt dažas lappuses. Tiešām var mierīgi angliski lasīt - praktiski visu saprotu, teikumi un vārdu izvēle vienkārša. Ļoti patīkami. Un dievinu kā tā grāmata izskatās - tiešām skaisti. Un man patīk, ka pati autore ir panākusi to, ka visās valodās grāmatu noformējumi ir vienādi - dievīgi.

0

2

Nu visās nav.. viņas mājaslapā vēl ir kādi citās valstīs ir vāki.. :P krieviski piemēram ir savādāk.. :P

Nu es jau esmu teikusi... Sākumā (neatceros kura, bet viena no pirmajām nodaļām) es noraudājos riktīgi, sirds lūza.. Un arī pēc tam.. Un Bella ir man līdzīga, vai es viņai.. nu katrā ziņā.. lasot tik viegli viņu saprast un to visu iztēloties! :) man vismaz.. :)

Tikai uz beigām sāka kaitināt jau, cik ilgi Edvarda nav..

Un nezinu, kāpēc, bet kaut kā man īpaši daudz emociju nebija, kad parādījās Edvards.. jocīgi...

Un ļoti gribu 3.grāmatu lasīt!!! ^^

P.S. Es šodien grāmatnīcā-bibliotēkā paņēmu Agnesi, jāizlasa līdz 3diena spēcpusdienai :P

0

3

:D

oki, nu i pat negribu zināt, kāds krieviem vāks - noteikti drausmīgs... :playful:

0

4

es piekrītu - drausmīgs!! :D šie oriģināli vāki ir super, man ļoti patīk!!! :)

0

5

Vakar,taisni Vecgada vakarā dabūju "New moon" un "Eclipse" par vāku noformējumu pilnīgi piekrītu  :) ,pamazām ķeros klāt lasīšanai. :D ^^

0

6

Ak, un es gaidu, kad manās rokās nonāks beidzot Eclipse!!! :love:
Un vispār, gribu pasūtīt netā.. :P nu jāpagaida.. varbūt pēc janvāra vidus varēšu sākt vest ar mammu pārrunas. :D

0

7

Vakar gramatnīcā ieraudziju un nopirku New Moon latvisko versiju!!! Izrādās ši jau izdota un pardošanā no pagājušās otrdienas :D

0

8

Nu.. jā.. ir :D Es to zināju jau pirms pagājušās otrdienas! :D
Bet nu, mani latviskā versija īpaši neinteresē - tik ka mammai iedot izlasīt. :D

0

9

cravey написал(а):

Vakar gramatnīcā ieraudziju un nopirku New Moon latvisko versiju!!! Izrādās ši jau izdota un pardošanā no pagājušās otrdienas

heheee.. :) Manējā grāmatnīcā (Jūrmalā) ir visas 4 pieejamas,protams pirmās divas latviski. Liekas,ka es nesagaidiishu 4. latviski + vina laikam maksaas  liidz 20 ls tāpēc nopirkshu angliski un pa 11 ls (ja caur netu tad vēl nedaudz lētāk) :D :)

Lasu "New Moon",jāsaka aizraujoši (citu jau neko nevar pateikt ^^ ),pagaidām gan esmu pie 11 nodaļas. :) Neko neteikšu,lai tiem,kas nav vēl lasījuši ir intriga! ;)

Отредактировано Adrianna (03.03.2009 17:17)

0

10

nu es ar sestdien redzēju alfā, bet saprotams nepirku - lasīšu kaut kad angliski.

0

11

oho. Ko tad tu tā izdomāji, ka angliski tikai? :)

Nu.. man New moon patika, bet.. uz beigām jau sāka apnikt! Un pašas beigas.. es nezinu.. kkas man tajā visā pietrūka nedaudz. Varbūt tā man tikai izlikās :)

0

12

nu man vienkārsi iepatikās angliski lasīt Supernatural lasot.

0

13

Alby, malacis, vēl viens, kas angliski lasīs grāmatas :flag:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » New Moon grāmata